7 hafta + 5 Günlük hamileyimmm ama kalp atışı yok.... Lütfen Yardım edinnn.... :(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeyneptugce tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zeyneptugce
  1. zeyneptugce

zeyneptugce Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam Bayanlar,

Ben 7 hatalık hamişim ama geçen hafta doktora gittiğimde sadece keseyi ( 18 mm ) gördük bebeği göremedik sizce bu normal mi doktorda fazla sevinmeyin falan dedi ben bu haberi çok bekledim ama doktor da böyle söyleyince üzüliyim mi seviniyim mi anlamadım tecrübelerinize ihtiyacım var lütfen yardımcı olurmusunuz......... :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

2. 16 Şubat 2010
  3. zeyneptugce

zeyneptugce Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Lütfen bi cevap yazın ne düşüneceğimi bile bilemiyorum

4. 16 Şubat 2010
  5. NevYas

NevYas Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bende sata göre 7+4 düm kalp atışlarını cumartesi yeni duyduk hemen endişelenme geç döllenme olabilir canım geçen hafta gittim diyorsun bu hafta tekrar gidersin inşallah duyarsın pıt pıtları..Eğer duyulmazsada dr hemen alalım falan derse 3-4 gün daha bekle ve başka doktora git mutlaka 8. haftada bile duyulan kalp atışları var..

6. 16 Şubat 2010
  7. pinar_82

pinar_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım ben de 7+4 günlük hamileyim. Geçen hafta salı günü bizde doktora gittik , keseyi gördük ama bebeğimizi henüz göremedik. Cumartesi gününe randevu verdi bakalım. aynı korkuyu ben de yaşıyorum.

8. 16 Şubat 2010
  9. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Normal tabi, ben de 6 haflalıkken gittiğimde bebeğimi göremedim, kalp atışını da duyamadım. Sekiz haftaya yakın gittiğimde ancak duyduk.
    Ama tabi şunu unutma normalde zaten hamileliklerin yarısın düşükle ya da tutunamadan sonuçlanır. Bu yazdığım sakın moralini bozmasın, sana özgü değil, hepimiz için geçerli bir durum bu. Senin riskinde herkes kadar. O yüzdne bi hafta daha kendini çok kaptırma. Ama içini de ferah tut.

10. 16 Şubat 2010
  11. nur5555

nur5555 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 5+2 yim.dün akşam keseyi gördüm.Allahım ona bile içim kaynadı.15 gün sonra kalp atışları için çağırdılar.ne olur bir terslik olmasın.

12. 16 Şubat 2010
  13. zeyneptugce

zeyneptugce Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    umarım bi aksilik olmaz canım bende çok korkuyorum tekrar farklı bi doktora gitsem mi diyorum ama ultrason bebeğe zarar verirmi peki ?? diyorum bugün bi gitsem mi ??

14. 16 Şubat 2010
  15. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim telaş yapma sakın...
    belki geç döllenmedir..
    benimde geç duyuldu kalp atışları dr herhalde geç döllenme demişti ama değilmiş..bir sorun yok yani...

16. 16 Şubat 2010
  17. nnagihann

nnagihann Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede telaş yapma moralini de bozma. benim geç döllenmeden dolayı nerden baksan 9.cu hafta duydum kalp atışlarını. herkezde aynı hafta duyulcak görülcek diye bişe yok. sen canını sıkma ve her zaman iyisini düşün kötü düşünme bebeğin seninledir sen rahat ol rabbime dua et

18. 16 Şubat 2010
  19. asiyan_1010

asiyan_1010 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben keseyi 6 haftalıkken gördüm.kalp atışınıda 7+6 günlükken duydum.tabi hastanede yattığım için sürekli takip altındaydım.her gün ultrasyona giriyordum.kalp atışını geç duyduk kızımın