7.haftalık hamileyim gebelik kesesi görünmüyor

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve y_basak tarafından 20 Ekim 2007 başlatılmıştır.

20 Ekim 2007
    Konu Sahibi : y_basak
  1. y_basak

y_basak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar

başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir herhalde. en son 26/08/2006 adet oldum. Adet düzensizliği ve aşırı kıllanmam sebebiyle doktora gittim gitmeden 2 gün önce de test yaptım gebelik yokru. yapılan tahlil ve ultrason sonucunda polikistik over sendromu teşhisi kondu gebe kalamazsın kalırsan eğer doğumda bi ihtimal bu kistler temizlenir dedi. Bizde korunmayı bıraktık bir hafta sonra hala adet olmayınca test yaptım çift çizgi hemen kan tahlili yaptırdım pozitif çıktı. Başka bir doktordan randevu aldım ultrasonla baktı 7 haftalık gebesin ama şu anda gebelik kesesini göremiyorum. Haftaya tekrar bakalım bu sefer göreceğimize inanıorum. Alttan baksam görürüm ama bir hafta daha bekleyelim dedi. Çok tedirginim geceleri uykuların kaçıyor bana bu şekilde gebe kalanlar yardımcı olabilirler mi acaba?

2. 20 Ekim 2007
  3. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    bende kanamalıydım ilk dönemlerimde keseyi ilk gördüklerinde tam 7 haftalık hamileydim..ama ultrasonda deil vajinal muanede gördü doktor..bazen geç oluşabiliyo korkulacak bi durum yok demişti..sende panik yapma ultrasonda görünmemesi normaldir..

4. 20 Ekim 2007
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM İNŞŞ DURUMU BİR AN ÖNCE ÇÖZERSİN BEN HENÜZ HAMİLE OLMADIĞIM İÇİN BİR FİKİR ÜRETEMİORUM TEK DİYEBİLECEĞİM HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN.DURUMUN HAKKINDA BİLGİ VERİRSEN SEVİNİRİM..

6. 20 Ekim 2007
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bazılarında geç görünebiliyor canım bende de 8 haftamda keseyi gördü ama bebekten emin olamaıştı doktor 1-2 hafta sonra kalp atışlarını duyunca rahatladık umarım bir sorun yoktur hakkında hayırlısı canım moralini yüksek tut.

8. 20 Ekim 2007
  9. cerkezkxixzxix

cerkezkxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    benimde görülmemişti.daha sonra görüldü sana tavsiyem alttan baktırma.benim bir kere o yüzden düşüm olmuştu.herkez sorun yok diyo ama ben ondan olduğuna eminim.eğer test pozitif çıktı ise korkmana gerke yok elbet görünür.

10. 20 Ekim 2007
  11. sevgiyle

sevgiyle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende dr a gittiğimde 6 haftalık hamileydim ve benimde görünmüyordu 2 hafta sonra tekrar gittiğimde her şey normaldi korkulacak bişi yok bazen görünmeyebiliyomuş erken haftalarda canını sıkma lütfen ve hamileliğinin keyfini çıkar

12. 20 Ekim 2007
  13. ckozkan

ckozkan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bende aynı senin yaşadıklarını geçirdim ben ilacı bıraktıktan sonra tesadüfen hamile kaldım ama gebelik kesesi görünmedi vajinal bakmak istemedi doktorum. 2 hafta sonra (8 haftalıkken) nihayet ultasonda görüldü..PCO dan dolayı sanırım geç yumurtlama oldu ki sonradan bebişimin hep son adet tarihime göre 10 gün geriden gelişim göstermesi bunu ispatladı..Moralini sağlam tut ve belki sonradan bulantıların falan olabilir güzel ziyafetler çekip kendini şımart :))

14. 20 Ekim 2007
  15. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    geç döllenme olmuş olabilir canım vajinal muayene yaptır o zaman görünür bitanem

16. 20 Ekim 2007
  17. SERNANAZ

SERNANAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızz stres yapmaaaa bebeişimizi görecez inşallah.dur bakalım sen daha çok bekleyeceksin 9 ay nasıl sabredeceksin.gerçi pek tatlı beklemeside.dur cicim durrr bakalımmm.doktorun bilir iyisini benimki 5 haftalıkken göründü olur daha görünür nazlı olacak belkide bebeiş göstermiyo kendini

18. 20 Ekim 2007
  19. mira

mira Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    döllenme durumuna göre değişir.merak etme görülür kesecik