7 yaşındaki kızım uyumuyor!

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve soffty tarafından 14 Mart 2010 başlatılmıştır.

14 Mart 2010
    Konu Sahibi : soffty
  1. soffty

soffty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    230
    Ödül Puanları:
    93
    7 yaşındaki kızım akşamları uyuyamıyorum dıyerek anne benımle yatarmısın dıyo bu olay 1 aydır böyle önceleri girerdi yataga uyurdu (yarıyıl tatılınde annanedeyız kızımla benım teyzem beraber teyzemın evıne gıttıler kapıyı açamamış neyse çilingir yardımıyla açtıklarında eve hırsız gırdıgını gormusler yatk odası filan darma dagın kızım o gunden beri uyayamıyo gece ruyasında gormus bızım eve hırsız gırdıgını buda tuz bıber oldu)11de yatıyo bende yanına uzanıyorum ha uyudu dıyorum tam kalkıyom anne kalkma benı bekle 12 oluyo yok 1 kadar ugrasıyom kalkınca aglamaya baslıyo konusyorum kızım korkma bız evdeyız yan odadayız yok ışık acık hep uyurken artık eşimle sorun yasamaya basladık bazen o gıdıp kızların odaında uyuo ben ve kızlarım benım odamda gece hayatımız kalmadı ve eşim sinırli bı yapıya sahip bagrıyo bagrıncada korkudan karnına agrılar gırıyo bunlada ayrı ugrasıyoruz yalandan agrı kesıcı verıyorum sesı kesılıyo kızlar akıl verın bana ne yapmam gerekıyo nasıl davranmalıyım her gece her gece aynı seyler

2. 15 Mart 2010
  3. protein

protein EZGİ&EYLÜL DENİZ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım bence en sağlamı psikatyriye götür kızını çoçuğun bu yaşanan olaydan etkilenmiş kaygılar korkular yaşıyor olabilir gayet doğal evine hırsız giren teyzene sor bakalım o bu psikolojiyi atlatabilmişmi yetişkinler bile etkilenirken o henüz yedi yaşında bence hiç beklemeden götür ileriki yaşamını dahi etkileyip kaygı ve yanlız kalma fobisi oluşabilir

4. 17 Mart 2010
  5. sude0616

sude0616 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    113
    canim cok etkilenmis cocuk demekki. bence ustune hic gitme ve onu hemen bi cocuk psikologuna gotur belki ilerde unutur ama bu cesaretsizlik kisiliginde sorunlara neden olabilir

6. 19 Mart 2010
  7. soffty

soffty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    230
    Ödül Puanları:
    93
    üstüne çok fazla düşmüyorum zaten şimdililık bıraz daha beklıyecem geçmezse o zaman
    zaten beraber yatıyoz yatmazsakta muhakkak gece yanıma gelıyo

8. 31 Mart 2010
  9. baya

baya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çocuğunuz çok korkmuş onunla sürekli konuşun ve bir uzmandan yardım alın