70 beden zor,yardım!

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve Nzlgl tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

21 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Nzlgl
  1. Nzlgl

Nzlgl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkdaşlar,ben 17 yaşındayım.. 70 beden zor giyiyorum.. göğüs ölçüm;76.. büyümesini istiyorm artık.. şuanda tibetin 5 hareketini yapıyorum,onu deniyorum.. birsürü tpicte okudum ama ben ot filan alıp evde kaynatamam(malum aile)... yapabileceğim başka birşey var mı? ya da kaynatıp uzun süre kullanabileceğim ne biliim öyle işte... şimdiden tşkkürler...:kedi:

2. 21 Ocak 2010
  3. sahra_55

sahra_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım daha yaşın küçük belki büyürler ama şimdilerde çörek otu yagından bahsediliyo çörek otu ve grefrurt yagı al bide bunları dene bakalım canım hergece yatmadan masajla beraber bu yaglardan kullan ve sütyen alırkende bir beden büyük sütyen kullan

4. 21 Ocak 2010
  5. Nzlgl

Nzlgl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben ztn 75 dolgulu filan kullanıyorum tabi deişedebilio öyle straptez de filn mecbur 70... çörekotu yağını biraz önce okudum cidden çok heveslendim:) yaşm kçk ama bnm tüm arklarım 75-80 filan ne biliim morali bozuluo insanın birz.. ilgin için tşkkürler:)

6. 22 Ocak 2010
  7. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    153
    bende senin yaşındayım ve aynı dertten muzdaribim şerbetçi otunu kullanmaya başlıcam bide hergece çörekotu yağı ve mersin yağı kullanıyorum 1 cm büyüdü daha ama umudumu kaybetmedim büyütücem

8. 22 Ocak 2010
  9. Nzlgl

Nzlgl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadardır kullanıyorsun peki?? çörekotu yağını yani.. bende bugn alıcam

10. 25 Ocak 2010
  11. xmehtapx

xmehtapx Türk Bir Faslı Gelini Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım bizde aynı yaştayız ... Üstelik benim 70 dolguluyu bile zar zor dolduruyordu.Yaşım küçük diye aksatma canım.Sitede birçok ablamız bizim yaşımızdaykende küçükmüş hala uğraşıyorlar biliyorum.Bizim hem büyüme dönemimiz olduğundan çabuk büyür diye düşünüyorum.Tatlım ben intromun şerbetçi otu tarifinden yaptım 1 hafta fln kullandım baya faydası oldu nasıl ağrıyordu anlatamam .. Ama benim bu karışımım sıcakta tuttuğum için bozuldu ... Bende yenisini yapcam yarın ...
    Bu arada boş durmadım Küç yağını aldım onunla masaj yapıyordum bi kaç gün aksattım bile ama inan 70 dolguludan taşıo şimdi ... Bunada şükür :-) Bide tatlım adaçayı kaynat iç yapraklarıylada masaj yap.
    Ben tekrar başlıycam Umarım bu sefer baya büyütürüm.Bende aynı sen gibi çok takıyorum kafaya arkadaşlarımın ki felan ...

12. 25 Ocak 2010
  13. Nzlgl

Nzlgl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    peki ne zmndır kullanıosun bunları??
    bi de küçün yağı mı tohumumu daha ii:S

Son düzenleme: 25 Ocak 2010
  14. 26 Ocak 2010
  15. xmehtapx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tatlım ben adaçayı ve küç yağını alalı uzun zaman oldu,doğrusunu söylemek gerekirse üşengeçlikten çok yapmadım haftada 3 kez felan ... Buna rağmen değişim gözle görülürdü ama bence en faydalısı intromn tarifi ... Mutlaka dene derim ben çünkü ilk ağrılarım o tarifle başladı ... Ben karışımı hazırladım bugün yarın tam teşkilat başlıyorum..

Küçün yağı mı tohumu mu ??? Tatlım bunu bilmiyorum.Çünkü be tohumunu kullanmadım.Aktara zaten adaçayı almak için gitmiştim ama masaj yaparken sürcek yağım yoktu bende onu aldım.Baya dolgunlaştı masajla onu kullanınca.

16. 26 Ocak 2010
  17. Nzlgl

Nzlgl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya cnm bilioo msn onu yapmaya da üşeniiorm zemuszemus
    neyse ada çayı aldım şerbetçiotu aldım karıştırıp içiorm.. bi de çörekotu yağı işte idare ediormyerimseniben

18. 27 Ocak 2010
  19. xmehtapx

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım o nasıl faydası oluo mu ???