75 kiloda olanlar birbirimize taktik vererek birlikte zayıflayalım taki 55 kiloya !

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve nymp0rachel tarafından 18 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nymp0rachel
  1. nymp0rachel

nymp0rachel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bunları okuyorum okuyorum okuyorum ama hiçbirşey yaptığım yok çünkü kimseyle bire bir muhattap olmuyorum bende böyle bi başlık açarak birbirimizle birebir konusarak daha iyi birşeyler yapabiliriz diye düşündüm ben kendime 5 ay veriyorum 20 kilo için bence yaza kadar imrendiğimiz vucutta görünebiliriz ben size destek olacağım sizde bana olun lütfen ve ben kendime güveniyorumm sizde kendinize güvenin ...

ve şimdi herkes deneyip faydasıını gördüğü seyleri yazsın lütfenn zayıflayanların bilgilerinden yararlanalımm vee bizde dünyada daha az yer kaplayalımm kendimize güvenimizi kazanalım ve sağlıklı bir hayat sürelim umarım ilgilenirsiniz teşekkürler şimdideeennn kızlarr :) vereliniortak:eek:

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  2. 18 Ekim 2010
  3. zalimi

zalimi Ya başlama,yada bitir.... Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    sevgili arkaaşım 70-79 kilo arası birlikte zayıflıyor grubuna da katılabilirsin

7.takım kaptanıyım ben yeni takım arkadaşlarına ihtiyacımız var 7. takıma gelirsen de disiplinli şekilde kilo vermene yardımı oluruz

Son düzenleme: 18 Ekim 2010
  4. 18 Ekim 2010
  5. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.