7'den 70'e Herkese İngilizce Öğretiyorum!

Konusu 'Yabancı Dil Eğitimi' forumundadır ve ececeden tarafından 13 Kasım 2009 başlatılmıştır.

13 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ececeden
  1. ececeden

ececeden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    NLP metoduyla, ilk dersten itibaren İngilizce konuşmaya başlayacak, yabancı dil öğrenmeyle ilgili korkularınızı yenecek, kitaba bağlı kalmadan size özel materyallerle İngilizceyi eğlenerek öğreneceksiniz.
    İletişim: 05367803338

2. 16 Kasım 2009
  3. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süpermis ... bosuna üniversitede yillarca dirsek cürütmüsüm ... hatta bosa yillarca ögretmeye calismisim... daha ilk dersten ögrencilerimi sakir sakir konusturamadigim icin kendimden utandim ...

ben de italyanca da zorlaniyorum... hemen gidip 2 dakika ögrenip geleyim bari

4. 25 Kasım 2009
  5. ececeden

ececeden Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    En az 20-30 kişilik sınıflarda alınan bilgiyle, birebir yaptığınız çalışmalarda aldığınız bilgiyi kıyaslayamazsınız. Öğretme ve öğrenme sürecinde , temsil sistemlerinin ne derece önemli olduğu bilimsel olarak kanıtlanmış, özel çalışmalar ve bazı kurslarda başarıyla uygulanmaya başlamıştır.
    Bir yabancı dili öğrenirken konuşmaya başlamak için yıllarca beklemeniz gerekir diye aşılanan bir eğitim sisteminde, yıllardan sonra da insanlar konuşamadıklarını farkederler. Yabancı dil, pratik yaparak öğrenilir, ilk dersten itibaren! Şakır şakır konuşma derecesi de kişinin ilgisine, pratik yoğunluğuna, kendine güvenine göre 4 ile 8 ay arasında değişir.
    Üniversitede boşuna dirsek çürütmezsiniz,eğitim aldığınız alanda uzmanlaşmanız için bütün detaylarıyla bilgiye vakıf olursunuz ya da olma şansına sahip olursunuz. Öğrencilerinize uzmanlık alanınızdaki bilgiyi aktarırken de, kişinin ihtiyacına göre bu bilgiyi süzer, öğretme kabiliyetinize göre değişecek bir etkiyle anlatırsınız.
    İtalyanca harika bir dildir. İkinci yabancı dil olarak öğrenecekseniz,işiniz daha da kolay. Birbuçuk saatlik bir çalışma sonunda kimlik bilgileriniz, mesleğiniz, zevkleriniz vb.konularda rahatlıkla konuşabilirsiniz.

Sevgiyle kalın,
    Ece D.Yıldırım

6. 25 Kasım 2009
  7. bonibon

bonibon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aciklamalar icin tesekkürler ececeden ama tecrübeli bir yabanci dil ögretmeni olarak da insanlara ´sanki cabucak konusacaklari hissi verilmesinden hoslanmiyorum. yabanci dil emek ister... caba ister...madem egitimcisiniz sizin de bilmeniz gerekir... yabanci dil egitimi öyle kafatasini acip icine tikacakmis hissiyle verilmez... ilk yaziniza bakarsaniz kendiniz de farkedersiniz bunu...

italyanca da 2. degil 3. yabanci dilim... yani yabanci dilin hem nasil ögretilmesi gerektigini, hem de nasil ögrenilmesi gerektigini biliyorum ...

8. 25 Kasım 2009
  9. chaiga

chaiga Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bir derste konuşacak kadar kelimeyi öğretebilmenizin imkanı yok