8-12 haftalar arasinda olanlar ne gibi degisiklikler yasiyoruz paylasalim..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ruyabu tarafından 21 Haziran 2010 başlatılmıştır.

21 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ruyabu
  1. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yarin 8 haftalik oluyoruz teyzeleri :KK46: ilk gebelik olunca korkular,heyecan,arastirmalar daha cok oluyor -tatlicadiarzu- bulantilarim var bel agrilarim oldukca yogun bu aralar :kedi: ´birdahaki randevumuz 4 hafta sonra...zaman nasil gececek bilemiyorum akannehir evde bi ultrasonum olsada bebisimin en azindan kalp atislarini görebilsem diyorum eyvahedigeldismile bazen cook asiri korkuyorum bebegime bisi olucak diye..panik atak oldum iyice bide benim gibi sivilceleri cikan varmi akannehir

2. 21 Haziran 2010
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çok haklısın canım endişelerinde bende senin gibiyim.hep acabalarla yaşıyorum.sivilceler bendede çıkıyor yağ dengesi değiştiği için oluyormuş.ben ilk haftalarda 2 haftada bir gidiyordum kontrole.şimdi 1 ay verdi haftaya cuma gidicez ama sabredemiyorum.

4. 21 Haziran 2010
  5. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yalniz olmadigi düsünmekte rahatlatiyor insani olumunekankayizsmile bide cok ilac aliyorum(folik asit,tiroid ilaci,demir ilaci ve arada bulanti ilaci) doktorumun tavsiyesiyle kullaniyorum kullanmam lazim ama genede tedirgin oluyorum bebegime zarar verirmi diye.. hatta bunun icin ev doktorumuza bile sordum ilaclarimin icerigini hamileler icin dedi bebeginede iyi gelir devam et dedi akannehir ama ben nedense tatmin olamiyorumm.
    Rabbim bebegimi koru pit pit atsin hep kalbi icimde :Saruboceq: bide karnim ciksin hemen mümkünse :CüvCüv:

6. 21 Haziran 2010
  7. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    Bende hep aynı şeyleri hissediyorum.. ilk hamileliğim olduğu için hala inanamıyorum:)) ben migde bulantısı bel agrısı filan yasamadım hiç simdiden sonrada yasamam umarım.. tek derdim asırı duygusallıgım.. herseye aglayasım ve sinirlenesim var:) vay kocamın haline diyorum :)))
    göbek benimde en cok istediğim şey.. bu hafta yavas yavas cıkmaya başladı sanki:) benimde bir anda durusum filan degisti birazda ben bilerek sisiriyorum galiba:)))))

8. 22 Haziran 2010
  9. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hahahah ilahi kaydirigubbakcemile3
    bizim isteklerde bitmiyor gercekten..bende de sanki sisliktenmidir nedir bi gerginlik bi göbekte $i$melik var :CüvCüv: gözüm nekadar da cok takiliyor karni burnunda olanlara...Allah cümleten yardimcimiz olsun

10. 22 Haziran 2010
  11. yabangxuxlxuxm

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım troid ilacını bilmiyorum ama diğerleri bebek için.bende vitamin kullandım şimdide kan ilacı kullanıyorum.korkma allaha emanetler, karnın çıkar merak etme insan hevesleniyor ben aynanın karşısına geçip aynaya bakıp bakıp duruyorum:)allahım herkese yaşatsın bu duyguyu.bide ilerleyen aylarda hareketlerini hissetmeye başlayınca daha çok mutlu olacaksın.

12. 22 Haziran 2010
  13. yabangxuxlxuxm

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    :KK1: :KK1: :KK1: aynen koca koca göbekli olmak hoşumuza gidiyor.

14. 22 Haziran 2010
  15. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eee kimseler yokmu???bilmiyorumkismile

16. 24 Haziran 2010
  17. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    gelip gidiyorum arada ama bende kimseyi yakalayamadım:KK43:

18. 24 Haziran 2010
  19. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ya cok bulantilardan millet kendine gelemiyor yada catir catir hamileligin keyfini cikarmaktan buraya ugrayacak zamanlari yok kaydirigubbakcemile3
    benimde azaldi zaten bulantilarim :kedi: simdilik habire yiyorum cokacimcoook