8+5 Günlüğüm Arkadaşlar Umreye Gidicem Size Bi Sorum Olacak

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ^^BEYRUHA^^ tarafından 29 Nisan 2008 başlatılmıştır.

29 Nisan 2008
    Konu Sahibi : ^^BEYRUHA^^
  1. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

ARKADAŞALRIM BİLİYORUM SÜREKLİ SORULAR SORUP DURUYORUM AMA NE YAPAYIM BURDA İNANIN KAFAMDAKİ SORU İŞARETLERİ GİDİYO RAHATLIYORUM.Şeniz

ŞİMDİ CANIM ARKADAŞALRIM ALLAH NASİP EDERSE BEN 15 MAYIS DA ÜMREYE GİDİCEM ŞUANDA 8 HAFTA 5 GÜNLÜĞÜM O ZAMANA KADAR 11 HAFTALIK OLUCAM.BENİM SORUM 1.Sİ MEKKE SICAK BİR ÜLKE BU SICAKLIK BEBEĞE SIKINTI YAPARMI 2.GÜMRÜK VE HAVAALANINDAKİ DENETLEME KAPILARDAN GEÇERKEN HANİ RADYASYON YAYIYOR YA BEBEĞE ÇOK ETKİLERMİİ LÜTFEEN YARDIIMM :eek:

2. 29 Nisan 2008
  3. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.220
    Ödül Puanları:
    148
    Buna en iyi hamileliğinizin seyrini takip eden doktorunuz yanıt verebilir kanımca..o bahsettiğiniz xray cihazlarda radyosyon yaymamakta yani bebek ve siz hiç bir şekilde zarar görmemektesiniz.

4. 29 Nisan 2008
  5. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

canım ya bence riske atıyorsun. doktorlar genelde düşük riski yoksa bişey demiyorlar ama ümrede yorulacaksın, ve sıcak iyi değildir. hatta gebelere sıcak banyo bile önermezler hep ılık yapın derler. yüksek sıcaklık düşük yapmana bile neden olabilir.

gebelikte tansiyon düşüktür, şimdi orda yorulunca daha da düşer.

ama yine de doktoruna danış derim bence.

xraylar içinde o kadar yüksek değil radyasyon oranı diyorlar ama. orada hamile olduğunu belirtip bir bayan tarafından aranmayı isteyebilirsin. ben ne olur ne olmaz diye hamileyken hep öyle yapmıştım.

6. 29 Nisan 2008
  7. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

BAHAR ÇİÇEK BEN DOKTORA SORDUM DA DOKTOR SAĞLIK AÇISINDAN DEĞİL DE ÜMREYE KENDİSİDE GİTMİŞ FAKAT BEYENMEMİŞ ORALARI :1shok: MALESEF O YÜZDEN NE İŞİN VAR ORADA DEDİ BENDE SORAMADIM Bİ DAHA

8. 29 Nisan 2008
  9. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

KÜÇÜK KEDİCİK HAKLISIN AMA HAMDOLSUN DÜŞÜK RÜSKİ YOK BİDE ORDA KENDİME DİKKAT EDERİM İNŞ. YAZILDIK BİDE ÖYLE NASİP OLDU Kİ İŞTE İNŞ. Bİ SIKINTI OLMADAN GİDER GELİRİM CEVAPLARINIZ İÇİN TEŞŞEKKÜR EDERİM

10. 29 Nisan 2008
  11. kucukkedicik

kucukkedicik Guest

allah kabul etsin canım. ama çok dikkat et kendine emi. sıcaktan koru. bol bol su iç. bol bol dinlen. dinlenme molalarında ayaklarını yukarı kaldır biraz öyle uzan.

canım inşallah hayırlısıyla gider gelirsin. rabbim yardımcın olsun.

ben de hamile kalmaya çalışıyorum bu ara tutarsa nasıl tatile gitcez onu düşünüyorum. önceki gebeliğimde dış gebelikti o yüzden bi sorunçıksın da istemiyorum.

rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

12. 29 Nisan 2008
  13. Kires

Kires Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.220
    Ödül Puanları:
    148
    Daha akılcı bir cevap verse tamam dicem uygun değilsin vs. gibi bu ne demek şimdi doktorun ya çok esprili yada bir hoş

14. 29 Nisan 2008
  15. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

YOK ESPİRİ DEĞİL SİNİRLİ BİRİ AMA İŞTE İŞİNDE İYİ SESİMİ ÇIKARMADIM.:1shok:

16. 29 Nisan 2008
  17. haticemm

haticemm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne güsell yaa rabbim verir kolaylığını sende kendini fazla yormazsın sık sık dinlenirsin rabbim bizede nasip eder inşallaaaah ayy bizim içinde dua et rabbim hayırlı sağlıklı evlatlar versinn çok şanslısınn çookjeyyar

18. 29 Nisan 2008
  19. ^^BEYRUHA^^

^^BEYRUHA^^ Guest

Ah Canim Haticemm Inş.söz Dua Edicem Rabbim En Kisa Zamanda Hayirlisi Ile Kucaklarinizi Sağlikli Hayirli Bebekler Versin.söz Oralarda Size Dua Edicem