8. ayında yolculuk+tatil yapan varmı aramızda

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fatma_41 tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : fatma_41
  1. fatma_41

fatma_41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bugün 30+4 ve haziran ilk haftası için antalyadabi tatil planımız var. bu zamanlarında yolculuğa çıkan varmı aranızda.. haftaya çarş doktor randevum var onunlada konuşucam ayrıntılı ama sizlerinde fikirlerini almak istedim.. teşekkürler şimdiden.

2. 9 Mayıs 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Fatmacım 8. ayda yolculuk iyi bir fikir olmayabilir. her an her yerde doğurabilirsin kendini yorarsan. tatile dinlencez diye gidiyoruz ama hep yorgun dönüyoruz :))) sende zaten sonlara yaklaşmışsın. acil bir durum söz konusu olsa o anda bir tam teşekküllü bir hastane bulamayabilirsin o yüzden dikkat et kendine derim ben.

4. 9 Mayıs 2010
  5. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    uçakla mı gideceksiniz canım?bol bol dinlenirsen bişey olmaz,merkezi biyerde tatil yaparsan hem hastane yakın olsun açısından...ama şu da var Antalya çok sıcak,nisan sonunda gittik 30 dereceydi,sıcaklarda çok dikkat etmen gerekir...Doktoruna da danışırsın,güzel bir tatil olur...

6. 9 Mayıs 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.422
    Ödül Puanları:
    463
    valla ben yapmıştım 650 km lik bir otobüs yolcuğu yapmak zorunda kaldım, kız kardeşimin düğünü vardı, gitmişken denize falanda girdim tabii, ellerim ayaklarım balon gibi şişmişti otobüs yolculuğu esnasında, onun dışında bişeyim yoktu, hatta denize girmek süper iyi gelmişti, çünkü son ay sırt ağrısından duramıyodum, büyük ihtimal suyun kaldırma kuvveti iyi geldi
    ama her hamile kendine özel tabii, sen bi dr ne danış

8. 9 Mayıs 2010
  9. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım bn 32+3 te yani dün antalyadan izmire geldim özel arabayla ama uzanarak değil yani..Allaha şükür hiç bir sorunda yaşamadım..Drun izin verdikten sonra sorun olcağını sanmıorum

10. 23 Mayıs 2010
  11. filisss

filisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 30 haftalık hamileyim kızımla şöyle 3-4 günlük bir tatil yapayım diyorum haziranda ama bende yolculuktan çok korkuyorum çünkü en az 5saatlik yol yapacağız. Her hamilede durum farklı tabi kimi çok rahatken kimi de ayağa kalması durumunda düşük tehlikesi ya da erken doğum tehlikesi yaşıyor. en iyisini biz takip eden dr bilir. inşallah bir sorun olmaz da hamileliğimizin en güzel anlarını yaşarız ve ölümsüzleştiririz:lepi:

12. 23 Mayıs 2010
  13. fatma_41

fatma_41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    geçen hafta doktor kontrolümde konuştuk bu konuyu herşeyin normal gittiğini bi sakıncası olmayacağını ve tatilin tadını çıkarmamı söyledi :) inş öyle dediği gibi güzel olur.. otobüs yolculuğu olmuycak kendi arabamızla her 2 saatte bir yarımşar saatlik yürüyüş tavsiye etti bide kan dolaşımının sağlanması için.. doktorun bu söyledikleri beni çok rahatlattı acaip iyi geldi içten içe korkuyodum çünkü şimdi iyiyim.. :CüvCüv:

14. 30 Temmuz 2010
  15. noirdesire

noirdesire Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    35.haftamda doktor bir sakınca görmedi,tatilimi de yaptım denize de girdim :teytey: