8 Gün Geçti Ama Test Hala Negatif

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve agxuxl tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : agxuxl
  1. agxuxl

agxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar adetim 8 hatta 9 gün geçti evde test yapıyorum 2 kez yaptım birisi bu sabah negatif sizce hamile olabilir miyim veya neden kaynaklanıyor olabilir lütfen okuyanlar bana cevap verin çok korkuyorum üzülsemmi sevinsemmi bilmiyorum

arkadaşlar bugun 11. gün kan ve idrara testi hala negatif hamile olma ihtimalim varmı sizce cevap lütfen

Son düzenleme: 5 Haziran 2008
  2. 4 Haziran 2008
  3. asya23

asya23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm adetlerin düzenlimiydi yoksa daha öncedende böyle gecikiyormuydu..benm duyguğum,şahit olduğum kadarıyla gebelik varsa idrar testi için adetin 3-4 gün geççmesi yeterli hatta benm çevremdede arkadaşlarım adeti 1-2 gün geçtiler evde yapmışlar çıkmıştı...canım 9 günlük gecikmede çıkmıyorsa büyük ihtimal yok gibi ama yinede bilemem birde kanda yaptır !!..

4. 4 Haziran 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Canım idrar tstinde çıkıyro ama bazılarında 10 günden önce çift çizgi çıkmıyor.Bence stres yapma hemen kan tahlili yaptır rahatlamış olusunr.allah gönlüne göre versin

6. 4 Haziran 2008
  7. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım valla kelin ilacı olsa derler ama okumuşken sana yazmadan geçemicem bugün beimde gecikmemin 12.günü 2 idrar birde kan tahlili yaptırdım fakat hepsi negatif çıktı bende bilmiorum ki:uhm:

8. 4 Haziran 2008
  9. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben olsam hemen kan testi yapardım. 8 gün baya uzun bir süre...

10. 4 Haziran 2008
  11. eczecz

eczecz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benimde 37 gun bende test yapıyorum ama cıkmadı.adet duzensizligimde var o yuzden umutlanmak ta istemiyorum..7 gun gecince çıkması gerekirdi dimi..

12. 4 Haziran 2008
  13. eczecz

eczecz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kan testi yaptırcakmısın yaptırırsan haber ver banada ben cok yogunum ancak gelmezse pazartesi yaptırcam artık.yada doktora gidicem.

14. 4 Haziran 2008
  15. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar gecikme olunca kan testi yaptırın rahatlayın hamiş olmayanlar sonucu alınca hemen regl olacaklar göreceksiniz yani bizler kendi kendimize tutuyoruz reglimizi sonuç kesin negatifse akşam başlıyor regl bir çok kişide bu böyle oldu umarım sizinki gerçekten hamişlik gecikmesidir

16. 4 Haziran 2008
  17. shpirt

shpirt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında idrar testinde kesin olarak çıkması için adetin 10 gün gecikmiş olması lazım. sabret diyeceğim, edemiyorsan, biraz daha pahalı bir yöntem olan kan testi yaptırısın...
    bol şans ikinize de(agül ve eczecz) ve umarım gül kokulu bebişleriniz olur:)

18. 4 Haziran 2008
  19. sedef irem

sedef irem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de 8. günde evde test yaptım negatif çıktı 13. günde yaptım o bölüm tüm renkli çıktı anlamsız o bölüm tüm boyalıydı 16.gün yaptım pozitif çıktı laboratuara gittim ordada idrar testi yapılar pozitif çıktı şimdi hamileyim