8.Gün idrarda silik ikinci çizgi ve tek taraflı ağrıı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Esila tarafından 31 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Esila
  1. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar sabah dayanamadım ve idrar testi yaptım 2.çizgi silik olarak belirdi ama benim tek taraflı ağrım var sol kasığımda zonklama gibi bişey batırır çıkarır gibi:KK43:anca yatınca geçiyor ve ben çok korkuyorum dış gebelik filan olabilir mi normal midir bu?gerçi hamile miyim onu da bilmiyorum ne olur yardımcı olun:KK43:

2. 31 Temmuz 2010
  3. SEBOO

SEBOO Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Inşşallah canım 2. çizgin çıktı ise silikte olsa büyük ihtimal var bişeyler bendede öyle olmuştu şükür 5 aylık hamileyim çok silik çıkmıştı demek bebiş tutunuyor sana o agrılarda ondan olabilir moralini yüksek tut dikkat et kendine:)))

4. 31 Temmuz 2010
  5. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canımm çok sağol işte ağrı olunca tereddüt ediyorum heran değil de ara ara çoğunlukla ama bazen çok fazla oluyor anlatabildim mi:)inşallah bebeğine sağlıcakla kavuşursun cevabın için çok teşekkür ederim

6. 31 Temmuz 2010
  7. dilserserin

dilserserin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde 8.gunum idrar testi yapmaya korkuyorum.benimde dondurulmuşlarla 3.gun emr.sende kanama yada kahverengi akıntı felan oldumu bende ole bişe yok

8. 31 Temmuz 2010
  9. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yok canım ne kanama ne kahverengi akıntı oldu olmasın zaten yaaa.valla ben de çok korkaraktan meraktan yaptım çıkmazsa çok takmam dedim ama takacağımı biliyordum yapıyım rahatlayım dedim:)sen bekleyebiliyorsan bekle canım ya..ağrın filan var mı?

10. 31 Temmuz 2010
  11. necla81

necla81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    esila benimde 7.gün uykudan uyandıracak kadar şiddetli ağrım olmuştu 9.gün idrarda silik çıkmıştı 2.çizgi ve çok şükür dün hamile olduğumu öğrendim. ağrılar zaman zaman devam ediyor rahim genişlediğinden o şekilde olduğunu duymuştum.

12. 31 Temmuz 2010
  13. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    neclacım çok teşekkür ederim cvbın için.doktorum da rahim genişlerken ağrı olur demişti.hayırlı uğurlu olsun canımmm sevindm.kaç çıktı değerin?

14. 31 Temmuz 2010
  15. necla81

necla81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim canım ben 5.tedavimde bu mutluluğu yaşadım çok şükür allah herkese çok fazla uğraştırmadan versin inş.

11.gün değerim 239,28 çıktı

16. 31 Temmuz 2010
  17. Esila

Esila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ay canım çok sevindim hayırlısıyla kavuş bebeğine sağ salim.baya da çok çıkmış maşallah ikiz olsun inşallahhhh:)))senin de te taraflı mıydı ağrın canım?bugün dünkü kadar yoğun değil benimde.

18. 31 Temmuz 2010
  19. necla81

necla81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    değişiyor canım bazen tek taraflı bazende adet ağrısına benzer ağrılar oluyor