8 hafta 3 günlük hamileyim kalp atışları durursa diye çok korkuyorum:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve huriye aydın tarafından 18 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

18 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : huriye aydın
  1. arkadaşlar 8 haftalık hamileyim... 10 gün önce bebeğimin kalp atışlarını duydum ama çok korkuyorum ya bebeğime bişey olursa diye yaa... dünden beri sanki ona bişey olmuş gibi hissediyorum:KK43: ben öyle düşündüğümden mi hissediyorum acaba yaa

2. 18 Ağustos 2008
  3. eda naz

eda naz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    canım hamilelik süreci öyle uzun bir zamanki korkularla yaşamanın imkanı yok benim ilk bebeğim aklımda hiçbir kötü düşünce veya korku yokken düştü.şimdi 20 haftalık hamileyim yine hiç aklımda yokken ikili sonucum da amniyosentez oldum ve sonucunu bekliyorum.yani anlayacağın korkunun faydası yok içini ferah tut.dilerim hiç sıkıntı yaşamadan bebişini dünyaya getirirsin canım.kötü düşünceleri kafandan uzak tut.olumlu düşün olumlu olsun herşey.

4. 18 Ağustos 2008
  5. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bu düşünceler her hamilede olur canım.içini ferah tut ve çok dua et.Allah korur inşallah meleklerimizi.

6. 18 Ağustos 2008
  7. lora

lora buyrun benim!!! Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canim herkesin icinde bu korku olur ama sen ne kadar pozitif olursan okadar bebegin ii olur cnm boyle seylerle kendini uzme senin stresin bebegede gecer unutma

8. 18 Ağustos 2008
  9. sağolun arkadaşlar Allah'ım bebişlerimizi korusun

10. 18 Ağustos 2008
  11. çok geçmiş olsun canım inşallah hayırlı haberler alırsın inşallah sorun yoktur ve bebeğine kavuşursun

12. 18 Ağustos 2008
  13. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı sen gibi 8. haftada kötü yazılar okudum ve 3 gün kendime gelemedim ya bebeğime bişey olduysa diye ya kalbi durduysa diye.genelde bu haftalarda duruyor kalbi diye duymustum.ama biran önce kendimi toparladım ben üzüldükce bebeğimide üzdüm ona kıyamazdım onu üzmeye hakkım yoktu.ve allaha şükür bebegimii gördüm.gayette büyümüş.koooocaaman olmuş.6 cm :)))sende iiçini ferah tut.zaten saglıklıysa bebegine bişey olmaz.

14. 18 Ağustos 2008
  15. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim benim korkma diyecegim ama ilk haftalarda normal...ben de korkmustum ama korktugum gibi olmadi cok sukur...sen yine de pzitif ol,iyi dusun ki iyi olsun...insallah bebegin snei hic birakmaz...

16. 18 Ağustos 2008
  17. kraker kız

kraker kız Guest

bu düşünceler çoğu hamilede oluyor sanırım doktoruma bile açtım bu konuyu bana tek dediği pozitif düşün ki herşey çok güzel olsun bebeğinde strese girmesin o yüzden beni üzücek hiç bişeyi okumuyorum izlemiyorum her zaman olumlu düşünmeye çalışıyorum bu korkuyla yaşanmaz insan çıldırır doğuma kadar artık oluruna bıraktım herşeyi hiç bişey düşünmüyorum allahıma dua ediyorum ikimizede sağlık sıhhat ver diye elimizden başaka ne gelebilir ki

18. 18 Ağustos 2008
  19. sen ne kadarlık hamilesin kraker kız??