8 haftalık ama kalp atışlarını duymadık : ((

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve emis53 tarafından 24 Mart 2009 başlatılmıştır.

24 Mart 2009
    Konu Sahibi : emis53
  1. emis53

emis53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu gün tam 8 ci haftaya girdik dün kalp atışlarını duymaya gittik duyamadık doktorum cumartesi gel tekrar bakalım olmassa vajinadan bakarız dedi ama ben sabahı zor ettim bu gün başka bir doktora gittik ordada göremedik vajinadanda baktı oda cuma gün gel tekrar bakalım dedi bilgisi olan yada buna benzer bi durum yaşayan varmı senağlama

2. 24 Mart 2009
  3. angell08

angell08 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım aslında altıncı haftada görülmesi gerekiyomuş bebek kalp atışı.benimde senin gibi bebeğimin kalbi atmadı (missed abortus) dendi fetus canlı değilmiş. 8. haftadaydık kasım ayında kürtaj oldum.çok üzüldüm şimdi inşallah senin bebeğinin kalbi atar :çok üzgünüm:

4. 24 Mart 2009
  5. SINEK

SINEK annen hasret sana bebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Cnm benım benımde 8 haftalıkken kalpatıŞlarıdurdu.kÜrtajoldum hep tÜpbebektı hemde ılk bebektı malesef 2aydır hala ıÇım acıyor!ıŞallah senınkının kalpatıŞları Çıkar!

6. 24 Mart 2009
  7. sorgusuz

sorgusuz papatya Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    yaşadıklarını çok ama çok iyiy anlayanlardan biriyim.çok korkuyor ve aynı zamanda ümit ediyorsun bu konuyu açmanın sebebi de ümit aslında güzel şeyler duymak hepimiz gibi.ama her şeye hazır olmak lazım ben de aynı durumu yaşadım benim de missed abortus oldu.11. haftaya kadar bekledik geç implantasyon olmuştur diye ama maaalesef.umarım sen bizlerin yaşadıklarını yaşamazsın ama hayatta her şey hele bu uğurda insanın başına her şey geliyor.daha bi hafta oldu onları kürtaj olalı hala psikolojik olarak toparlanmadım.çok zor bir durum.tekrar tekrar diyorum umarım son kontrolünde yavrunun kalbini pıtır pıtır atarken görürsün.bizleri de bilgilendirmeyi unutma.bol şans

8. 26 Mart 2009
  9. emis53

emis53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    8ci haftaya yeni girdik bebekte büyümüş kanamam yok sizce yinede umut yokmu ne olur benim için dua edin ona çok ihtiyacım var senağlama

10. 26 Mart 2009
  11. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    allah yardımcın olsun , umarım mucizen gelir ve yüzünü güldürür.

12. 26 Mart 2009
  13. 11MayisSilam

11MayisSilam ღSensizlik Bana Cok Zorღ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ayni seyleri bende yasadim ilk hamileligimde .. Benim bebegimin kalbi 6 haftalikken görülmüstü .. Iki hafta sonra tekrar kontrole gittigimde kalbinin atmadigini ögrendik .. Binbir umutla bir kac kez daha kontrole gittim .. Fakat gelisimi de durmustu . Kanamam yoktu , düsük riskimde .. Ama daha fazla beklemek zehirlenme bakimindan tehlikeliydi benim icin vee kürtaj oldum .. ( 2006 )

Üstelik 3 ay önce ikizlerimi de düsük yasayarak kaybettim ..
    Seni cok ama cok iyi anliyorum .. Biz bebek sahibi olmak icin herseyi gögüsleniyoruz ..
    Rabbimden diliyorum ki ; cuma günü bebeginin kalp atislarini en güzel güzel sekilde duyarsin .. Umudunu sakin yitirmee .. Hem dedigin gibi gelismeye devam ediyormus hala bebegin .. Ins. güzel haber verceksin yarin bizee ..
    Kendini sakin harap etmee .. Güclü olmalisin .. Bebegin icin .. Dualarim seninlee ... :teselli: :Saruboceq:

14. 26 Mart 2009
  15. neroneva

neroneva Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar doktordan geleli 2 saat oluyo bebeklerimden birinin kesesi küçülmüş şuanda 7+6 günlük hamileyim ama hala kalp atışı yok bide diğer kese yeteri kadar büyümemiş 24 mm 12 gün önce 15 mm idiler kızlar içim yanıyo rüyam bittimi????????

16. 28 Mart 2009
  17. emis53

emis53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu gün doktora gittik kalp atışlarını yine duyamadık fakat betahcg testi yapmamızı istedi doktor test sonucum 8ci haftaya göre çok iyi cıktı 2 gün sonra tekrarlıycaz inşallah yükselir sizce umut varmı

18. 29 Mart 2009
  19. duygu_22

duygu_22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ınsallah yukselır benımde 6haftalık bebeklerım saglıklı buyuyorlar desede dr kalp atıslarını duyamadık sendemı karından baktırıyorsun canım ınsallah duyarsın canım benım sen uzulmemkı bebıslerde uzulmesın rahat ol duyarsanda bızlere soleolurmu canım