8 haftalık hamileyim ama bebegim 6 haftalık görünümünde ?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Zeymuran tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Zeymuran
  1. Zeymuran

Zeymuran 20.07.2010 Aşkım dünyamda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaslar bugun doktora gittim ultrasyona girdim doktorun söylediğine göre 8 haftalık hamileymişim ama bebegimın buyuklugu 6 haftalık bebek görüntüsündeymiş . :KK43:

bunun sebeplerini sordum belki yumurtlamada gecikme vardır dedi ama adet duzensızlıgım hıc olmadı.. haftaya tekrar bakıcam en kotu ıhtımal hamılelık sonlanıcak dedı :KK43: suan yasadıgım mutsuzluğu anlatamam kızlar.. bu konuda bilgi sahıbı olan arkadaslardan yardım beklıyorum ...

2. 7 Ağustos 2009
  3. Sezen

Sezen O, Artık Anne:)) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    canım seninle aynı dertten muzdarip o kadar kişi varki bu sitede bu konuyla eşdeğer çok konu açıldı

içini ferah tut kesinlikle yumurtlamadan kaynaklanıyodur
    hani eskiler derya başında hamile kalmışım yada sonunda kalmışım filan diye seninkide sonunda olmuş sanırım
    bizim bi arkadaşımla son regl tarihimiz aynıydı o 21. de ben 22sinde olmuşum ve aynı gün test yapıp öğrenmişiz hamile oldugumuzu ama o doktora gittiğinde doktor kan tahliline bakarak değerlerin çok düşük demiş büyük ihtimalle kanamayla atarsın bebeği hamileliğin sonlanır demiş ben mutlulu yaşarken o heran kaybetme korkusuyla sevinemiyodu bile
    hatta kayınvaldesiyle birlikte yaşıyodu kadın nasılsa düşücek bebek diye hiç oralı bile olmamış yatsın istirahat etsin filan yok aynı eski rutin işlerine devam etmiş arkadaşım hani hamileyim diyince bi ilgi vardır o ilgi sıfırdı ona karşı
    ama ne oldu bebeğin kalp atışlarını filan duyunca bebeğin sağlığının yerinde oldugunu duyunca mutluluktan havaya uçmuştu zavalım bebeğinemi üzülsün evdeki yaklaşımamı üzülsün
    şuanda benden 1,5 hafta geride ben yarın 37. bitiricem oysa 35. içinde sanırım
    buyüzden içini ferah tut birsonraki kontrolüne karşı kendine ve hareketlerine dikat et ve kesinlikle sağlıklı beslen

Son düzenleme: 7 Ağustos 2009
  4. 7 Ağustos 2009
  5. Zeymuran

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Umarım dediğin gibi olur canımm AMİİİİNNN
    cevap yazdıgın için ve destegın için saol.. ALLAHIM sanada hayırlı bebeğini kollarına almayı nasıp etsin .. AMİİİİnn

6. 7 Ağustos 2009
  7. zeynepb

zeynepb 2 mayıs hedef 68 Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canım benım ılk hamılelıgımı ogrendıgımde bebek 4-5 haftalıktı mantık olarak cunku adetım 28 gunde bır olur ve 3 gunluk gecıkmeden sonra ogrenmıstım. kan degerım 40 tı doktora gıttık cok gerıden gelıyor tutunamaz bu sekılde 5 gun ıcınde dusurursun dedı. baska bı doktora gıttık. oda ıkı ıhtımal war ya gec dollenme oldu yada dusuk yapıcaksın dedı. su anda 11 haftalık hamıleyım rabbım bebegımı bana bagısladı. bu problemı yasayan,gec dollenme olan bı cok kısı war. burda da cok sık okuyoruz bunu. su asamada kendıne dıkkat et mumkun mertebe dınlenmeye calıs ayaklarını uzatıp yat fırsat buldukca. allah umarım bebegını sana bagıslar. o korkunun ne demek oldugunu ınan cok ıyı anlıyorum arkadasım. stres yapma bebegıne en cok boyle zarar verırsın. ıyı haberlerını beklıyoruz...

8. 8 Ağustos 2009
  9. esin21

esin21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canim cok üzüldüm insallah bebisinn gelismeye baslar hic duymadim böle bisiy üzüldüm...cok saglikli beslen bakalim cok ye belkide besin alamiyodur dene

10. 8 Ağustos 2009
  11. kuru

kuru Guest

sakın üzülme arkadaşım.tamamen yumurtanın döllenmesininden kaynaklanıyor.ben tam 14 haftalıkken gıttım doktora 12+4 gıbı gorunuyor dedı.tamamen döllenmeden kaynaklanıyor dedi.tabı uzuldum çookk ama napcaksın işte.birde ben yemıyorum yemek yesemde istifar ediyorum ondanda olabılır dedım ama ????bilmiyorum olsun karnımdaya çok sukurr...

12. 8 Ağustos 2009
  13. megryann

megryann Aşkımın aşkı.... Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    Canım üzülme inş.geç döllenmeden falandır.Bende öğrendiğmde değerim çok düşüktü doktor eğer artmazsa tekrar düşükle sonlanır dedi çok üzüldüm ama çok şükür 2 hafta önce bir sorun yok dedi .Rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın inşAllah....

14. 8 Ağustos 2009
  15. Zeymuran

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok saolun arkadaslr .. umut dolu sözleriniz için teşekkurler..
    AlLLAHIM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN...
    Haftaya persembe konturolum var umarım herşey yolundadır.. umarım bu gergınlık gusel haberlerle son bulur..:Saruboceq:

16. 8 Ağustos 2009
  17. BiSpA

BiSpA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    92
    Ödül Puanları:
    88
    ya aynı sorun benimde kafamı kurcalıyo ama doktorlarımın hiçbiri bunu sorun yapmadı

son adetim 1 haziran 9+6 hamile olmam lazım
    ultrasonda 8+0 çıkıyo
    iki doktorda bunu gördü ama sorun etmediler. geç döllenme olabilirmiş
    benim sorunumsa bebeğimin kap atışını görememem hangi tarihe göre hareket edicem bilmiyorum ooofff

18. 8 Ağustos 2009
  19. neslihanmermer

neslihanmermer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86