8 Haftalık Hamileyim Dün Lekelenmem Başladı..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meral_83 tarafından 27 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : meral_83
  1. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok korkuyorum kızlar 8 haftalık hamileyim ve lekelenmem başladı dün kahverengi leke bugün biraz azaldı ama yiede korkuyorum progestan kullanıyordum zatenama neden oldu bilmiyorum hemen doktoru aradım önemli bişeyin olmadığını çoğu hamilelerde görülen bişey olduğunu söyledi kana dönüşürse hemen acil gel o zaman kork dedi..ama içim hiç rahat değil böyle hamileliğinde lekelenme yaşayıp sonra rahat hamilelik geçiren varmı..

2. 27 Ağustos 2008
  3. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    lekelenme yaşayan yokmu kızlar...

4. 27 Ağustos 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende yaşadım.ama allahaşükürler olsunki iyiyim 15 haftalık oldum.bende progestan kullandım bi süre.kafana takmamaya çalış.çünkü stres çok tetikliyor.bol bol yat dinlen.ayaklarının altına yastık koy.genelde kahve lekelere drlar normal diyor.allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah....

6. 27 Ağustos 2008
  7. serdi

serdi Guest

bak canım benim dayımın kızı şakır şakır adet gibi kanama geçirdi bizzat şahidim hemde ikiz di bebişleri hiçbirşey olmadı şimdi 3 aylık oldular doğdular yani gayet sağlıklılar Bak sana tek tavsiyem asla üzülmüyceksin moral çok önemli benimde başımdan böyle bir olay geçti sıkıntıdan kendimi bitirdim bebişimide asla bebeğin karnında olduğu sürece şakır şakır kanaman olsada doktor gebeliği sonlandırmadığı sürece umutlu ve mutlu olucaksınki bebeğin sana sımsıkı tutunsun beslenmene dikkat et. istirahatini düzgün yap. ve moralin süper olsun canın sıkıldığında kafanı dağıtıcak birşeyler bul. bu leke olayını kafandan silmeye çalış bol bol dua et mubarek günlerdeyiz Allahın izniyle inşallah herşey yoluna girer. sağlıkla kal.:nazar:

8. 27 Ağustos 2008
  9. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    meral canım üzme kendini, belki bebeğin yerleşmesi ile ilgili bir lekelenmedir. birçok gebelikde oluyormuş önemli olan artmaması.kalp atışları duyuldumu canım, kalp atışlarından sonra düşük riski büyük oranda azalıyor diyorlar. kendini yorma, bol bol dinlen ve güzel şeyler düşün canım.

10. 27 Ağustos 2008
  11. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim inanın çok güzel moral oldunuz banalekelenmem çok az şu anda evet kalp atışalrıı duyduk kendinide gördük 2 gün önce inşallah sorunwsuz bir hamilelik geçiririm çok tşk kızlar allah razı olsun sizden..

12. 27 Ağustos 2008
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım benımde olmustu lekelenmelerım bol bol dınlenmıştım
    sımdı oglum 4 aylık oldu cok sukur..
    korkma stres yapma

14. 27 Ağustos 2008
  15. eylxuxl79

eylxuxl79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım benimde 8-9 haftalıken lekelenmem başlamıştı doktorum yerleşme kanaması olabilir dedi bol bol sıvı almam gerektiğini söyledi ve progestan kullandım canım. Aman kendini yoracak şeylerden uzak dur uzanıp dinlenmene bak. ben çok şükür Allahıma 14üncü haftamdan sonra rahatladım dilerim bebeğimi kucağıma alana dek günlerim sorunsuz geçer eger yeterince sıvı almıyorsan dayanabilirsen serum yemeye bak su içmek çok önemli. Hayırlı ve sorunsuz sağlıklı gebelikler canım...

16. 27 Ağustos 2008
  17. Gideriz_nurlu_yolu

Gideriz_nurlu_yolu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kibele bana da dua et. Ben de 7 haftalık gebeyim benimde 3 gün önce kahverengi bir leke geldi. Dr. vajinal usg baktı. Bebeğin yeri iyi dedi. Kalp atışlarını duyduk. Kendini yorma dikkat et. Kanaman olursa mutlaka gel dedi. Lavoboya gitmekten yoruldum atık. Şükürler olsun 1 gün daha sürdü ve kesildi. Allah yardımcımız olsun. 2. çocoğum olcak rabbim nasip ederse..... :roflol:

18. 27 Ağustos 2008
  19. meral_83

meral_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    şimdi kesilir gibi oldu lekelenmem kızlar ama yinede korkuyorum devamlı yatıyorum bol su içiyorum dediğiniz gibi inşallah herkes sağlıcakla kucağına alır bebeğini herkes için dua ediyorum Allah yardımcımız olsun çok teşekkür ederim herkese