8 martta kızım geliyorr

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve beyz@ tarafından 3 Mart 2010 başlatılmıştır.

3 Mart 2010
    Konu Sahibi : beyz@
  1. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kıızlar hamile kalabilecekmıyım hamile kaldım kanama mide bulantıları derken sona geldık 38+3 olduk pazartesıne drum gun verdi epidural sezeryan istedim burdaki arkadaslarında tecrubelerine dayanarak ama drum epidural amelıyat sabahı belli olur anestezı dr durumuna gore karar vericek dedi suan heycanlı deyılım ama ogün neolur bilmiyorum narkozda almak istemiyorum haa birde sondadan korkuyorum

2. 3 Mart 2010
  3. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım özelliklemi sezaryan istedin yoksa şartlarmı sezaryan gerektirdi eger isteyerek sezaryan yaptırıyosan bence normal olması daha iyi rabbim herşeyin iyisini bilir ki dogum işi böyle olmuş bence gerekmedikçe sezaryan yanlış

4. 3 Mart 2010
  5. beyz@

beyz@ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sezeryanı ben isyedim ama drum zaten sen istesende normal doguramazsın dedi.

6. 3 Mart 2010
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben apendisit ameliyatımda sonda takılmıştı hiç korkma canım işin ehli biri yapınca inan korkulcak hiçbişey yok canım 2 dakika bile sürmüyo takmaları falan canım rabbim hayırlı doğumlar nasip eğlesin benimde az kaldı bakalım ayın 16sında doktor randevum var bende epidural düşünüyorum inşallah bende normal yapamayacağım bebişim birazcık iriymiş o yüzden artık doğum hikayeni bizlerle paylaşırsın

8. 3 Mart 2010
  9. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    sağ salim kavuşursun inşallah kuzuna..
    hayırlı doğumlar.

10. 3 Mart 2010
  11. tonya

tonya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    8 MART dünya kadınlar günü umarım bebeişin kızdır çünkü daha i anlam katıyor nasipse benimde 8 mart ta doğumum inş. hayırlısıyla kucağımıza alırız bende heyecan başladı her sabaha bebeğimle uyanıyorum rabbim dileyen isteyen herkese tez zaman da hayırlı evlatlar verir kimsenin konunu boş bırakmasın ben biraz zor süreçten geçtim çünkü ....................

herkse hayırlı doğumlar RABBıM YAR VE YARDIMCIMIZ OLMASI DıLEĞıYLE..........

12. 3 Mart 2010
  13. nazlikizim

nazlikizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım şimdiden hayırlı doğumlarrr.yavrunu sağsalim kucağına almanı nasip etsin Allahım.benimde sezeryan olma ihtimalim var ve martın 15-20 si arası olucak büyük ihtimalle.çok az kaldı heyecan dorukta.ve bende senin gibi sondadan korkuyorum.hepimizin hakkında hayırlısı inşallah.

14. 4 Mart 2010
  15. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Hayırlısı olsun arkadaşım.. Rabbim kolaylıklarla kavuştursun bebeciğine..

16. 5 Mart 2010
  17. sudemebru

sudemebru Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    şimdiden hayırlı doğumlar rabbim yardımcın olsun darısı bizlere dualarında bizede yer vermen dileğiyle

18. 6 Mart 2010
  19. 9ul54h

9ul54h elif&irem Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah kurtarsın canım benimde 9 martda bendede hiç heyecan yok.ama korku tavan yapmış durumda ilk gebeligin sanırım ahh keşke benimde öyle olsaydı ilk çok daha kolay çünkü hiç bişi bilmiyosun herşeyin ilk oluyor onun tadıda güzel sondadan hiç korkma çok az yanma oluyor zaten hemen uyuşturuyolar ama istege bağlı seninkini iğnen vuruldukdan sonra takabilirsin.Allahım sağlıklı bebişini kucagına almayı nasip etsin.