8 temmuz 2002 yüreğime düşen ilk cemreydin...

Konusu 'Yaşanmış Gerçek Aşk Hikayeleri' forumundadır ve nimesaybycn tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : nimesaybycn
  1. nimesaybycn

nimesaybycn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    :asigim:ilk aşkım,sevgilim...daha 3.sınıfa gidiyordum mini minnacık mavi önlüklü,saçı kurdeleyle toplanmış bi kız çocuğuydum.sen ise orta okula gidiyordun ve okulun gözde kızlarının yanındaydın hep.tabi o yaştaki gözde kızlar ne derece gözde olurlar çocukluk işte :) ilk defa kalbim daha değişik atıyordu.seni gördüğüm de seni düşündüğüm de.tabi aşktan haberim yok o da neymiş daha küçücük çocuğum.platonik bir aşktı benim ki :KK43: 2 sene boyunca seni sevdim ve orta okulda başka bir okula gitmek zorunda kaldım ve seni de bir daha görmedim takii 2002 senesine kadar.çok uzun zaman olmuştu görmeyeli ben okuldan çıkmıştım eve gidiyordum sen de teleferik'e doğru yürüyordun.tabi içimdeki duygular sönmüştü sana karşı aradan yıllar geçmişti.ama sonra her gün karşıma çıkar oldun :) her gün bizim evin önünde geçer ve geçerken de bizim pencelere balkona bakar oldun.bana aşık oldun.kiracınız vardı o zamanlar yasemin adaşım ona bi kız var camcının üstünde oturuyor diye anlatmışsın tesadüfe bak sen yakın arkadaşlarımdan birini bulmuşsun beni anlatmak için.en kısa zamanda tanıştık ve 2002 de başladı ilişkimiz ama malesef 1 ay sonra sen üniversiteyi kazandı ve çooook uzağa gittin öyle bağlanmıstım ki sana birkaç ay içinde gidişinle yıkıldım adeta.5 ay da bir görüyordum seni.ilk sene bitti yaz tatiline geldin 7/24 birlikteydik.ayrı hiçbir anımız yoktu.ama yine gitme vakti geldi ben lise de okuyordum sabah seninle buluştuk ben okula gitmek zorundaydım sen de terminale.okulda bütün gün ağladım kimse susturamadı beni.akşamı zor ettim eve geldim gözlerim mosmor ve şiş annem çok korkmuştu beni öyle görünce.yasemin aradı sana geliyorum çok kötüydün sabah biraz yürüyelim iyi gelir dedi ben cıkmak istemedim ama zor zahmet çıkardı beni dışarıya.sokakta yürüyorduk köşeyi döndüğümüz an da bi gölge diğer sokağa doğru kaçtı ben allah allah kafayı yedim heralde dedim o köşeyi de döndük ve o gölge yine kaçtı bu sefer kıllandım en son köşeyi döndüm ve karşımdaydın üstünde deri mont elinde kırmızı bir gül bana bakıyordun öyle.hayal sandım inanmadım ilk başta kitlendim sana yürüyemedim bile.sonra sen geldin bana sarıldın ve gidemedim dedin.ben çok ağladığım için biletini birkaç gün daha erteletmiştin aşkım.o birkaç gün çok çabuk geçti ve mecbur gittin sen.seni beklemek bile güzeldi sevgilim.okulu bitirdin geldin her şey muhteşemdi benim için.her gün ama hergün yanyanaydık.o kadar çok şey yasadık ki..beni omuzlarına alıp kapının kirişine kafamı mı çarpmadın,lodosta bi kutu sakızı ağzımıza atıp salya akıta akıta çiğnedik sonra sen o sakızı nasıl becerdiysen saçıma mı yapıştırmadın (o an ki korkun hiç aklımdan gitmiyor sevgilim hep gülüyorum hatırladıkça) ablam gece 1.30a kadar seninle vakit geçirmeme izin verdiğinin de nasıl da sevinmiştik annemler şehir dışına çıkmıştı ben de sana kaçmıştım :) bayramda zorla seni annemle tanıştırcam deyip bütün sülanenin içine atmıştın beni :KK43: sonra sen askere gittin ben üniversiteyi kazandım yine yollarımız ayrıldı sevgilim.sen askerliği bitirdin döndün bursa ya ama ben hala dönemedim.az kaldı sevgilim 4 ay sonra kavuşuyoruz.beni hep süprizlerinle mutlu ettin şaşırttın seni çok seviyorum romantik sevgilim

2. 25 Şubat 2010
  3. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    vayyyyyyy çok güzelmiş canım allah tamamını erdirsin tatlım

4. 25 Şubat 2010
  5. vazgecilmez

vazgecilmez ..... Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    allah ayırmasın yaa.. özenmedim diyememm:kedi:

6. 25 Şubat 2010
  7. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    teşekkürler arkadaşlar.2012 de evlenmek gibi bi planımız var tam 10. yılımızda :) darısı başınıza inşallah böyle güzel bi ilişki

8. 17 Mart 2010
  9. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Vayy ben cok güzel gercektendee..
    Askınız,sevginiz hic bitmesin hep mutlu olursunuz insallahhyerimseniben:Saruboceq:

10. 2 Nisan 2010
  11. benim_adim_yar

benim_adim_yar Sensizlik cok zor... Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Canim benim; insaallah ömür boyu cok ama cok mutlu olursunuz :1hug:

12. 2 Nisan 2010
  13. Caramelim

Caramelim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ay kiz ilk önce duygulandirdin beni sonrada salya akita akita güldürdün emmi kaydirigubbakcemile3 Mutlulugnuz ebedi olur in$allah

14. 3 Nisan 2010
  15. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    hepinize cok teşekkür ederim kızlar.ben de daha çok malzeme var :) aklıma geldikçe yazarım

16. 3 Nisan 2010
  17. nimesaybycn

Beğenildi:
    743
    Ödül Puanları:
    153
    benim_adim_yar şu yağmurlu gün olayını anlatayım mı.hani senin çok güldüğün kaydirigubbakcemile3

18. 10 Nisan 2010
  19. greeneyes3543

greeneyes3543 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş canım ALLAH tamamına erdirsin bak suan izmir de Ezan okunuyor umarım senin icin duam kabul olur tatlım...