83 den 47 ye istediklerimi yiyerek zayıfladım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve safkan tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : safkan
  1. safkan

safkan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben cok yıyerek zayıfladım denemedıgım reıjm kalmamıstı kendı yontemımı buldum ve yıyerek zayıfladım zaten yemenızden kesınce metabolızma yavaslıyor su ıcsen yarrıyor moduna gırıyorsun
    ama yedıkce hem metaolızma hızlanıyor hemde saglıklı kılo verıliyor
    benım yontemımde vucut kilo vermeye oyle bı alısıyorkı her ay 1-2 kilo verıyor ama yagdan verıyor vucuttakı yag 0 olana kadar kilo verıyorsun
    annem kolumdan tutup hastaneye göturdu benı bu kız cok yıyıor ama zayıflıyor dıye bırsuru test yapıldı bana bıse cıkmadı zaten bı sıkayetım yoktu ıyıydım annem rahatlasın dıye gıttım ama kadın haklı ben kuru ıncırlerın ıcıne 10 -15 fındık doldurup yerdım bunun adınada ıncır dolması dıyodum
    kahvaltıda yedıgım zeytınlerın cekırdeklerını sayıyorlardı 35ı gecınce yuh artık dıyorlardı ben cok yıyıerek zayıflamayı kesfettım :teytey:
  2. 22 Ekim 2009
  3. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Nasıl oldu bu? Yani tabi metabolizmanın hızını yavaşlatacak kadar az yiyince zayıflanmadığı doğru, sık sık yemekte fayda var kilo vermeye çalışırken.
    Ama bir de matematiksel kurallar var. Günde 3000 kalori alır, 1500 kalori yakarsan nasıl verebilirsin ki?
    Daha ayrıntılı bir bilgi verseniz.
    Mesela bu süreçte spor yaptınız mı? Hangi saatlerde yediniz, kaç öğün yediniz?
  4. 22 Ekim 2009
  5. birzey

birzey Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşım öncelikle tebrik ederim seni. umarım boyuna göre 47kg olman sorun olmamıstır ..

nasıl zayıflaın bu 35 zeytin yanında baska bişey yemedinmi nasıl anlatırmısın
  6. 22 Ekim 2009
  7. asutaha

asutaha Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ne güzelmiş yiyerek zayıflamakafamçokkarıştı benim bildiğim yiyerek kilo alınıyo sen nasıl başardın bu işi sırrın nebuyrunnnnnnnnn
  8. 22 Ekim 2009
  9. dozkan

dozkan Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yazını okuyunca ağzım açık kaldı valla
    nasıl olduğunu anlatsan ağzım kapansa ben de doğumda aldığım şu kilolardan sayende kurtulsam.
    mucize gibi bişey yaşadığın.
  10. 23 Ekim 2009
  11. pinkperi

pinkperi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merak ettim bu ne iştir diye biraz araştırayım dedim.Aynı arkadaş bir türlü kilo alamadığını çünkü çok iştahsız olduğunu doğumla 7 kilo alabildiğini ve memnun olduğunu yazarak kilo almak isteen arkadaşlara kilo almak için doğumu tavsiye etmiş..ben mi yanlış okudum acaba?
    herşeyi boşverin böyle konu açıp ucunu gösterip gerisi için süründürenlere çok sinir oluyorum.varsa aydınlatacağın bişi adamakıllı anlat tek seferde..ha aklına gelmeyen bişey ya da anlaşılmayan bişey olur daha sonra aydınlatırsın ya da cevaplarsın o başka..
  12. 23 Ekim 2009
  13. Catharsis

Catharsis kesinlikle HAYIR!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hikaye bence..
    inanmadım nedense..
  14. 23 Ekim 2009
  15. Hayır sık sık yenerek zayıflanır da, incirlerin içine ceviz fındık doldurcak kadar da değil.
    Hafif hafif yersin sürekli, bir kerede oturup abanmazsın yemeğe, sık sık atıştırdığın için zaten çok azıkmazsın anlarım da, burda anlatılan ne, hikayenin ana teması ne belli değil, insanlara mide fesatı geçirtcek :umursamaz:
  16. 23 Ekim 2009
  17. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yani bence bilinçaltı ile ilgili birşey olmuş psikolojik olarak kendini buna inandırmayı başardığı için zayıflamış. ben hayatım boyunca 33 yaşıma kadar hep 49 kilo idim şişmanlayamazdım ama bir oturuşta abartmıyorum 5 lahmacun yada büyük boy pizza yerdim her akşam 2.5 lt. kola içerdim. ama doğumdan sonra su içsem kilo alacağımı düşündüğüm için 65 kilo oluverdim.
  18. 23 Ekim 2009
  19. fikirdelisi

fikirdelisi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    madem bu kadar yiyerek zayifliosun nasil 83 kiloya ciktin anlamadim? 83 ten 47 ye dusmussun ya (!) :roflol: