9 ay 10 günün sonuna geldik.

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve bxixdxixxsxxixm tarafından 21 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : bxixdxixxsxxixm
  1. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar yarın saat 9:30 da inşallah bebişimi kucağıma almış olacağım. Çok heyecanlıyım ve korkuyorum... Lütfen benim için dua edin, inşallah sütüm gelir.. Hastaneden gelince size doğum hikayemi yazmaya çalışacağım. Çok tuhaf bir duygu. Göbeğime baktıkça bir daha tekmelerini hissedemiyecekmiyim. Karnımdaki şişlik, o tatlı ağırlık artık olmayacak mı? Ben göbişime çok alışmışım.... Kucağıma alınca ne hissedeğim, nasıl bir şey, kime benziyor, sağlıklımı offfffffff bu gece uyku yok bana..... Çok heyecanlıyım ve heyecandan saçmalıyorum duygularımı tam anlatamıyorum. Sürekli içimden ağlamak geliyor..

:uhm::a015:

2. 21 Temmuz 2008
  3. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim, ağlamak istiyorsan ağla ama bu gözyaşların sevincten olsun, düşünsene yarın kucağında sana kara gözlerle bakan bir melek olacak, kokusunu cekeceksin içine, bu gece de uyumamazlık yapma canım herşeyi oluruna bırak rahatla, güzel bir uyku cek gece sabah dinç bi şekilde uyan ve oğluna kavuşmaya koş, dualarımız seninle olacak yarın, sağlık kolay bir doğum olur inşallah,bebeğini bizim içinde kokla öp,en kısa zamanda da dön geriye,:1hug:

4. 21 Temmuz 2008
  5. kxuxçxuxk balxixk

kxuxçxuxk balxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yarın senin için yeni bir hayat başlıyor bugünü çooook sakin geçirmeye bak güzel şeyler düşün.Yarın bu saatlerde bıdışın kollarında olucak inşallah bak görüceksin herşey bir anda ve kolaylıkla olucak Allahın izniyle Bu arada ağlamak istiyorsn da ağla sakın içine atma :) ha bide eğer imkanların el veriyor ise booool boooll fotoğraf çektir göbüşünle :) ilerde bıdırcıkla bakar bakar gülersiniz bak annecim sen burdaydın diye anlatırsın oda meraklı meraklı dinler seni :) canım benim hiç heyecanlanma deriin deriin nefes al hastane çantanı kontrol et evinin sessiz ortamını dinle bi çünkü yarından sonra inleyen nameler ruhunu sardı :)))

6. 21 Temmuz 2008
  7. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

SÜper bir tespitt,,sırnaşık şey:roflol:

8. 21 Temmuz 2008
  9. Bahar83

Bahar83 beyza'nın annesi --<--@ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Seni anlamak için o anı yaşamk lazım sanırım. ARkadaşım Allah yardımcın olsun. Bütün dualarımız seninle olsun. Hayırlısıyla al bebişini kucağına, eminimki göbişi bile unutturacaktır sana. Bizler içinde sen dua et inşallah. Bizde iple çkyrz gnlrmzi...

10. 21 Temmuz 2008
  11. Meral

Meral Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya sen anlatamıyorum desen de çok iyi anlıyorum hiç merak etme. doktor bana "meral seni eve gönderemem doğurtcaz mutlaka" dediği andan itibaren hissettiklerimi bir ben bilirim. heyecan, korku, sevinç hepsi iç içeydi. hemen en yakın arkadaşlarıma mesaj attım ben doğuma gidiyorum ve korkuyorum lütfen dua edin bana diye. göbişime ben de çok alışmıştım ama inan bebiş eksikliğini hissettirmiyor. umarım herşey yolunda gider ve sağlıkla alırsın kızımın arkadaşını kucağına...

12. 21 Temmuz 2008
  13. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    allah kurtarsın umarım herşey sen ve bebeğin adına yoluda geçer sağlıkla..

14. 21 Temmuz 2008
  15. ro_se17

ro_se17 no paniq no heyecan Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bıldışım canım senın adına çok sevınıyorum canım ne güzel yarın bebeğini allahın iznıyle sağ salıp kucaklayacaksın dılerım rabbım hep yanında olsunn...valla çok duygulandım okuken yazınlarını..ben şuanda cumaya kadar böle bekleyeceğim ama cum a gününe kadar gelmezde doktor benıde sezeryana alırsa acaba o anı beklerken ben nasıl olurum bılemıyorumm...çok farklı duygular olsa gerek..ama sonunda rabbımın en güzel hedıyesını alacaksın kucağına..sakın kendını strse sokma tatlım bebişini düşün ve mutlu olll.....dualarımız senınle

16. 21 Temmuz 2008
  17. fbozkurt

fbozkurt Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım inan seni çok iyi anlıyorum insanın duyguları o kadar karmaşık oluyoki.. inşallah çok kolay olur doğumun Allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin. bu arada moral bozucu herşeyden kaçın ve çok iyi dinlen. yarın yoğun geçecek çünkü kendine iyi bak sevgiler..

18. 21 Temmuz 2008
  19. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım inş sağlıkla kavuşmuşundur oğlunaaa