9 ay oldu, davayı ben açacağım ama :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kardelen1800 tarafından 17 Mart 2009 başlatılmıştır.

17 Mart 2009
    Konu Sahibi : kardelen1800
  1. kardelen1800

kardelen1800 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Bazıları bilir ilk zamanlar sizden morel alamk için buraya yazmıştım..Şimdi alıştım bu duruma fakat artık bıktım düşünmekten hala karar veremedim 9 aydır o başka şehirde ben başka şehirde evliyiz ama ayrıyız..Evelenirkende saçma evlendik ayrılırkende :çok üzgünüm:
    Ama heo kavga ettik durduk ölümlü dünayada neyi alıp veremediysek..Ama hep beni kötü kadınların yerine koydu hiç birini haketmedim..Anneme küfür etti..Hiç kimseye güvenmedi aslında kendine güvenmemiş..Paronayaklığın hıncını benden aldı..(Ailesi ise erkektir dedi..)neyse şimdi sıra bende ama bıktım ne olacağını düşünmekten artık oda istiyor boşanmak ama anlaşmalı hiç birşey talep etmeden.. Allaha havale edip tek mahkemede bitsin diyorum ama bi yandandanda 1 yıl için bunlkarı haketmediğimi düşünüyorum.. sinir oluyorum kendimi kullandırılmış gibi hissediyorum ve çok yıprandım.İleride pişamn olurum diyorum..Hoş alacağım bişeyside yokya..Dava öle böle ben açacağım malum onlardan beşkuruş para gitmesin ne mal canlılarmış ya :1no2:
    Korkuyorum bu hayattan herşeye sıfırdan başlamaktan..
    Sanki tek benmişim gibi geliyor 1 yılı bile dolmadan ayrılan..
    Nerede hata yaptım 40 yıl düşünsem gelmezdi başıma bunların geleceği..
    Çok yıpranıcam adliye bana nekdara yabancı..nasıl atlatırım ..zor durumdayım ..psikolojim yıkık güvene vecesarete ihtiyacım var senağlama

2. 17 Mart 2009
  3. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    hayatın sonu değil.. birşeyler sizi mutsuz ediyor yaşam kalitenizi düşürüyor ise kesip atmalı çünkü hayat çok kısa ve bir kere yaşandığı için de değerli..
    siz bu konuda tek değilsiniz binlerce insan var.. olmuyorsa olmuyordur. illaki süründürmek niye ki..

madem ayrı şehirlerdesiniz o kadar çok boşluktada kalmazsınız. ayrıca ailenize hakaret eden birini niye çekesiniz ki..

saygı bittiyse sevginin de pek anlamı kalmıyor.

4. 17 Mart 2009
  5. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    İlk ayrılan sen değilsin canım son da olmayacaksın...
    Bak burada (çok üzülerek söylüyorum) daha 1 yılını dolduramadan ayrılan bir sürü bayan var ... Bazı şeyleri en başından bitirmek lazım... Sonra yıkım daha büyük oluyor... Hem hayatına ne kadar çabuk yön verirsen , o kadar az zaman kaybetmiş olursun...
    Bundan sonrası için sana büyük tecrübe oldu yaşadıkların , bunu unutma ... Hayatta tecrübelerimiz kadar başarılı oluyoruz , tabi ders çıkarmasını bilirsek...
    Mutluluklar a.s.

6. 17 Mart 2009
  7. Allah yardımcın olsun.ama bence mutlaka tazminat davasını aç.bu evlilik oyun değil.hayatından en güzel 1 yılı silip atmış.üstelik ne umutlarla evlenmişsin.sonuna kadar git anlaşma felan yapma.cezasını çeksin.

8. 17 Mart 2009
  9. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun canım
    buraya uye oldugumdan berı en cok okudugum 1 yılını doldurmadan ayrılanlar
    bence anlasmalı bır sekılde bosanın gıtsın
    hıc fazla muhattap olmaya degmez

10. 17 Mart 2009
  11. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer hakkın varsa söke söke alıcaksın hakkını ben bunu bilir bunu söylerim..
    Senin çektiklerinin onda birini çekmediler belki , birde hakkını onlara kar kalsın diye mi bırakıcaksın..
    En iyi avukatı bul , hakkını da al , gözünün yaşına da bakma sakın..

12. 17 Mart 2009
  13. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ah be arkadaşım neler var neleeerrr...evet bi sorun oldumu insan bi tek kendi başında sanıyor ama bi dinlesen şu sayfalarda sende okumuşundur neler var.kader diceksin bi yerden sonra.ailen destekçin o konuda şanslısın.yanlışmı yapıorum yuvamı dağıtmakla diyebilirsin ama ona yuva denmezki.daha 1 yılda ne bu seviyesizlik rezillik.bi ömür geçermi ya.anneciğinin babacığının ne suçu var.hakettilermi hakereti küfürü.elin adamı ağzına nasıl alır o insancaıkları.en fazla bikaç gün sürer o boşanma koşturmacaları.tamam zor.hayaller yıkılıyor umutlar tükeniyor belki ama yeni bir sayfa demek bu.en fazla bikaç gün tam bunalım yaşarsın ama o da geçer neler geçmiyorki.ama bu evlilikle hergün dahada tükenirsin her gün bin beter bunalım...rahatla biraz.kısmet...

14. 17 Mart 2009
  15. EU1

EU1 Guest

Benim de evvel senelerde çok samimi oldugum bir kız arkadasım bırını sevdı 1 seneden cok flört ettıler 1 sene kadar nnişanlı kaldılar ama aynı evı paylasmak cok kötuymus demıstı, adamın annesıyle anlasamamıslar annesıyle aynı evde yasamıyorlarmıs sanırım ama anlasamamıslar ondan dolayı ayrıldılar 1 senelerı dolmadan hemde ayrıldılar. yani hızlı da evlenmemıslerdı ama kader demekki işte, sımdı kız 25 yasında dul kaldı ne yapcak gene evlenecektır muhtemelen senın de cocugun yok cocuk olsa o da sorumluluk,
    para pul alabılıyorsan al alamıyorsan bırak unut gıtsın zor tabı bu sıtede de bır yıllık evlenıp bosananlar vardı ne zaman kıme ne olacagı bellı olmuyor kı hıc
    ama şunu unutma her kötü göruen kötu olmayabılıyor, belkı bundan sonra ıyı seyler gelecek basına. ıyı düşün sıkma canını cok fazla. ne dıelım kısmet kader gecmıs olsun ama tek sen degılsın bılıyorsun. ıyı dşün ıyı olsun boyle düşün, bundan sonrası ıyı olacak de hep.

16. 17 Mart 2009
  17. angelsky

angelsky Ümmü Eymen olcam inş. Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    cnm bence nafaka talep et afedersin donlarını satıp vermek zorundalar ben bu konuda sana yardımcı olabilirim özelden yazışalım sormak istediklerini sorabilirsin

18. 18 Mart 2009
  19. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    1 yılı dordurmayan evlilikler de anlaşmalı boşanma yoktur....

eşlerden birisinin çok kötü olması ve ispatı halinde boşanma 1 yıldan önce gerçekleşir....

değil 1 yıldan önce 1 saat sonra boşanan çiftler bile oluyor...üzülme sen ne ilksin ne de son olacaksın...boşanma süreleri gittikçe kısalmaya başladı maalesef...

canım bak eğitimcisin ...dünyanın en kutsal mesleğine sahipsin....mesleğine 4 elle sarılarak kısa zaman da atlatacağına eminim...

kendin de suç aramaya başlamana sebep olan ise senin karşına halk arasında psikopat tabir edilen antisosyal kişilik bozukluğu olan birisinin çıkması olmuş...

anlattıklarından yola çıkarak sana şiddet uyguladığını da zannediyorum....

hiç arkana bakmadan kaç kurtar kendini...

peki birşey soracağım bir eğitimci olarak bu psikolojinle ne kadar faydalı olabileceksin vatana millete?

kusura bakma ama sanırım sen mesleğinin kutsallığını arkaplana atmış hayatının merkezine kocan olacak o hasta adamı oturtmuşsun...yazık öğrencilerine acıdım şimdi.