9.ayda tekrar bulantı ve kusma yaşayan varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve feslegen85 tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : feslegen85
  1. feslegen85

feslegen85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    33.haftanın içindeyım .hamileliğimin ilk 5 ayı 24 saat durmaksızın kustum. kilo kaybettım. hastaneye bile yattım serumlar ılaçlar banamısın demedı. 5.ayın sonuna doğru sadece sabahları kusma yaşadım.sonrada bır anda kesıldı.şimdi 3 gündür sabahları tekrar başladı kusmalar. kocaman göbekle o kadar zor ki. kusarken kendimi kasmaktan doğurcam diye korkuyorum :)).salı günü kontrolüm var dr.a sorucam ama benle aynı durumu yaşıyan varmı ?

2. 6 Ağustos 2010
  3. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben seni tedırgın etmek istemem ama bende 35 ve 36 ıncı haftalarda kusmadan gittim son ayda kusma rahim acılmasınada işaret olabılıyomus bende acılma vardı bır bucuk cm neysekı son haftalara geldık pazar gunu gırıyorum doğuma doktoruna danıs yınede istersen hayırlı doğumlar

4. 6 Ağustos 2010
  5. feslegen85

feslegen85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bendede başladı o zaman. çünkü 2 gün önce gece sancıdan kıvrandım yalancı sancıydı ona eminim.dünde otururken sancım oldu alt taraf felaket kasılıyodu.eşimle hatta espri yaptık bu kız beklemıycek erken gelıcek diye. pekı doktorun nasıl bir önlem aldı zamanın dolmadan doğum yapmaman için.?

6. 6 Ağustos 2010
  7. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bak yıne söyluyorum senınkı aynısı olmayabılır ben internette okudum aynı gun aynı saat içinde 4 kere kustum artık takatim kalmadı gece 12 de acıle gıttık sureklı kusma rahım acılmasına işarettır dendı catı muaynesı yapıldı 1 bucuk cm acık hemen bana iğne vuruldu bebeğede ikitane akciğer iğnesi vuruldu doğarsa solunum sorunu olmasın dıye sen yinede danıs doktoruna