9 aydır hamile kalamıyorum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve eskisehirli2626 tarafından 17 Nisan 2009 başlatılmıştır.

17 Nisan 2009
    Konu Sahibi : eskisehirli2626
  1. eskisehirli2626

eskisehirli2626 OLUŞUM GELİYOR :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben 9 aydır hamile kalmak istiyorum daha doktora gitmedim gıttım ama 1 sene dolması gerekiyo dediler rahimime ve yumurtalıklarıma baktı sade ıyı hamıle kalına bılır dedı ama hormom ve esıne 1 sene dolsun gel dedı ben bu ay gıtcem 2 ay kaldı dolmasına ama 2 ay daha beklıyemem 1 aydır soğan kürü incir kürü adacayıve hayıt tohumu vebal,çörekotu,tarcın kullanıyorum ayrıca esım kecıboynuzu kürü iciyo insallah faydası olur bende hamike kalırım denemedıyım bısı kalmadı bu ay ıns hamıleyım derım burda ALLAHIM BUTUN ISTEYENLERE BEBEK NASIP ETSIN EN KISA ZAMANDA AMİN

2. 17 Nisan 2009
  3. aylint

aylint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım bu kürlerin hepsi aynı zamanda yapılmaz! önce soğan kürü yapıp bitiricen, sonrtaki ay da incir veya diğer kürlerden birini yapıcan.... zehirleme kendini.
    kocan yapabilir tabi keçiboynuzu kürü.

4. 17 Nisan 2009
  5. askperisi

askperisi Guest

cnm bence bekleme git
    banada bekle dediler 1 yılı bekleyemedim 1 doktora gittim hormon testinr gerek yok olur dedi baska doktora gittim hemen hormon testi istedi ve pco cıktı
    erteleme bişsey cıkarsa tedavine baslarsın hemen cıkmaz issallah

6. 17 Nisan 2009
  7. duygu2008

duygu2008 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımmm stres yapma olur inşalah allahın izni ile...9 ay nedir benim 2.5 sene oldu ve allaha şükür hiç bi problem yokk...birinci aşılamam tutmadı bugün ikinci aşılamam olduu...allah daha fazla bekletmez inşallahh....sabret ve allaha dua ett...allah nasip eder inşallahh.....nasip kısmet bu işler..senelerce bekleyen insanlar var bu yolda çok emek veren insanlar var...bende emek vermeye devamm ediyorumm...canımm doktorlar 1 sene olmadan hiç bi tedaviye başlamazlar..1 yıl olmaması normal artık bu şartlarda....biraz daha sabret 2 ay kalmışş...rahat oll..stres çok etkili....hem belki senin bu kürlere ihtiyacın yok daha eşinin ve senin testlerin yapılmamışş...hakkında hayırlısı canımm..herşeyy kısmet..rabbim bilirr..herşey zamanı gelince olur inşallahh...

8. 17 Nisan 2009
  9. eskisehirli2626

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tesekkürler arkadaslar valla beklemekten ve dua etmekten baska yapılacak bısey yok bıtkısel oldugu ıcın bısey olmaz dıyorum ama daha bı sorun varmı yokmu bılmıorum bu ay sonunda gıdıcem
    ınsallah bısey yoktur olur ınanıyorum olucana bılgılerınız ıcın tsk arkadaslar

10. 17 Nisan 2009
  11. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba eskişehirli benim de 8 aydır denememize rağmen bebiş olmuyordu ben de doktora gittim tüm tahlillerime baktı ve bugün hsg(rahim filmi )çekildim kanallarımın açık olduğunu öğrendim.bir nebze de olsa içim rahatladı bence sen de git ve tüm tahlillerini yaptır en azından bir sorun varsa erken önlem almış olursun.benim de doktorum 1 yıl dolmadan birşey yapamam dedi ama ben onu ikna ettim rahim filmim dahil her tahlili yaptırdım.çünkü insan stres oluyor diğer türlü.inşallah sen de en kısa zamanda bebişine kavuşursun.

12. 17 Nisan 2009
  13. eskisehirli2626

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tsk canım gıdıcem bende bu ay ıns bısı yoktur sen hamılemısın suan herkes bebısıne kavusur

14. 17 Nisan 2009
  15. ezgim29

ezgim29 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yok değilim canım hsg çekildim daha yeni.bekliyoruz artık denemeye devam

16. 17 Nisan 2009
  17. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    cnm inş en kısa zamanda bebğine kavuşursunŞeniz

18. 18 Nisan 2009
  19. EU1

EU1 Guest

canim ya bu kurlerin hepsi ayni anda uygulanir mi? dengeni bozarsin.

yani artik canina tak emis anliyorum ama bak sana sunu anlatayim.

ben adacayi ve hayiti ayni anda ictim. adetlerimin dzueni bopzuldu. eskiden 32 gunde bir olurken tam 4-5 ay adetlerimi duzeltecem diye ugrastim o ictigim seyler yuzunden.bir ay 19. gun geldi diger ay 46 diger ay 35 diger ay 22. bebegi birakip kendi derdme dustum.

yani sen hemen ilk is onlari bir guzel birakiyorsun. guzelce baska doktora gidiyorsun. illa 1 sene dolmas gerekmiyor. ben hamile kalmayi ilk dusundugumde guzelce gidip tum rahim ve hormonlarima baktirmistim. temizdi. sperm testi de yaptirin. o da temizse rahim filmi vs icin erken bence.

gununu tutturamiyorsundur.

bir de sadece yumurtlamam bu gun diye o gunlere odaklanma. reglin bitince her 3 gunde bir yumurtlamana 4-5 gun kala 2 gunde bir yumurtlama zamani her gun sonra gene 2 gunde bir sonra gene 3 gunde 1 dene. yani bekleyip bekleyip yumurtlamana yakin haydiiii deme.