9 aylık bebege kan damlası kullanıyormusunuz

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve keri34 tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : keri34
  1. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    doktorumuz kan damlası olarak ferrum vermıstı bıze bır sure kullandık ama gecelerı karın agrısı oluyordu.sonra ara verdım agrıları gectı.3 gundur tekrar vermeye basladım ve ıkı gecedır yarım saatte bır karın agrısıyla uyandı sabaha kadar.acaba vucudun ıhtıyacı yokmu kan damlasına kessemmı terar.zaten yasına kadar demıstı doktor.sabahları bır tatlı kasıgı pekmez verıyorum acaba o yeterlımı gelıyor.aranızda kan damlasını kesen varmı hala kullanıyormusunuz

2. 13 Ocak 2009
  3. alize_13

alize_13 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    9. ayda kan tahlili yaptırıyorsun ona göre dr devam et yada bırak diyo biz devam ediyoruz 1 yaşına kadar kullanın dedi
    siz tahlil yaptırmadınız mı bide karın ağrısını dr a sormadınız mı belki başka bi ilaç verir

4. 13 Ocak 2009
  5. xeno

xeno Carpe Diem Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Canım biz hala kullanıyoruz ama 10 ay bitince tahlil yapacağız demişti. Yarın gidiyoruz doktoruma bende bilemiyorum.

6. 13 Ocak 2009
  7. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    mide bulantısı yapar mideyi rahatsız eder ama karın ağrısını bilmiyorum canım ya belki başka nedeni vardır

8. 13 Ocak 2009
  9. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bize 12.yda tahlil yapılacak ona göre karar vereceğiz dedi.Tatlım Taylan'ın beslenmesine karşı çok titiz ve çok dikkatliyim gıdalarında aldığı demiri,çikoyu,kalsiyumu bile hesaplıyorum yani bu konuda acayip takıntılıyım ama bu kadar özenmeme rağmen altıncı ayında yapılan tahlilde çok azda olsa demir eksikliği çıktı.bence sen kendin karar verme doktoruna bırak bu konuyu

10. 14 Ocak 2009
  11. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullanıyorum 1 yaşına kadar demişti doktorumuz ama bu ay sonu bizede tahlil yapılacak bunu içinmiki acaba