9 Dakikada Selülite Son!

Konusu 'Selülit; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve MeLoDi tarafından 5 Mart 2009 başlatılmıştır.

5 Mart 2009
    Konu Sahibi : MeLoDi
  1. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    9 dakikada selülite son!

İngiltere’de Adonia LegTone adıyla piyasaya sürülen selülit kremi yalnızca ve yalnızca 9 dakikada kadınların en büyük problemi olan selüliti yok etme iddiasını taşıyor.

Yeni piyasaya sunulan ve sadece internetten satışa sunulan bu krem cilt uzmanlarını birbirine düşürdü.

Kremin üreticisi İngiliz firma, kremi her türlü klinik deneyden geçirdiklerini ve yeni çıkan bu ürünün piyasadaki sıradan selülit kremlerine göre çok daha etkili olduğunu ispat ettiklerini söyledi.

Firma yetkililerinin yaptığı açıklamaya göre bu krem selülitlerin %47 gibi çok önemli bir kısmını ilk 9 dakika içinde yok ederken; 6 haftalık kullanım sonucunda selülitlerin %70’ini yok ediyor ve selülitli bölgeyi 20 yaşındaki durumuna geri döndürüyor.

Firma yetkilileri,yalnızca internet üzerinden satış yapmalarına rağmen ellerindeki stokların hepsini tükettiklerini ve 100 bin adet ek sipariş aldıklarını belirttiler.

Kremin üretim sürecinde aktif rol oynayan firma doktoru Mark Binette: “Spor yapmak, bol su içmek ve düzenli beslenmek elbette ki selülitleri azaltır;ancak kadınların %85’inin müzdarip olduğu bu selülit belasından kurtulmak çoğu zaman ek destek gerekir. Bizim kremimiz tam da bu desteği sağlıyor.” dedi.

Ancak bu kreme çok da ümit bağlamamak gerektiğini de vurgulayan pek çok cilt uzmanı tek kutusu 68 sterlin’e satılan bu kremin ucuz selülit kremlerinden hiçbir farkı olmadığı konusunda ısrar ediyor. Neredeyse tüm selülit kreminlerinin geçici bir süre için cildin görünümünde iyileşmeye yol açabilceğini belirten karşıt uzmanlar, 9 dakikada adete bir mucize öngören kremin baştan sona saçmalık olduğunu iddia ediyor.

Amerikalı kök hücre uzmanı Prof.Liam Dolan’a göre, bu firma böyle bir krem üretmiş olsaydı bu, firmanın kendi internet sitesinden duyrulan bir haber değil; büyük bilim dergilerinin birinci sayfalarından duyurulan büyük bir haber olurdu. Hatta bu kremin üreticileri Nobel Ödülü’ne layık bulunurdu.

alıntıdır!

keşke selülitten kurtulmak bu kadar kolay olsaydı. 9 dakikada selülitlere bay bay!
    ama böyle mucize bir kremde baya pahalı olur. ben de pek inanamadım bakalım bekleyip görücez. umut işte :dilcikar:

2. 5 Mart 2009
  3. hagi

hagi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hayatın boyunca unlu,şekerli,tuzlu gıdalarla beslen , su içme , spor yapma ve 9 dakikada selülitlerden kurtul . Pehhh !!!!
    Bir de yaşı henüz 18'lerde olan arkadaşlara önerim , bu günlerinizi 3-4 sene sonra aramamanız için , düzenli spor yapın .
    Selülit 23-24 yaşlarında bir yerleşti mi , bir daha kolay kolay gitmiyor .

4. 5 Mart 2009
  5. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    ama her güzel olan şey zaten sakıncalı. kim pasta kek börek çikolata yemeden durabilir ki?
    27 yaşında evlendim 1 gram selülitim yoktu. son 2 senedir çoğaldı. ve 3 senedir işe yürüyerek gidip geliyorum. 30 dk. boyunca. çalıştığım için spor yapmaya zamanım yok! napiiiim? :uhm:

6. 5 Mart 2009
  7. mendishanim

mendishanim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kizlar ben de bugun netten baktim bu kreme, fiyati 68 pound. Sadece netten satis yapiyolar, ama henuz Turkiye'ye gondermiyolar. Ben umutlandim baya, zayifim ama selulitlerle basim dertte. Bakalim yakinda anlasilir ne oldugu, cunku iddialari cok buyuk.

8. 6 Mart 2009
  9. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    selülitten ameliyatla bile kurtulunamazken bir krem sürüp yok olmalarını pek aklım almıyor valla..
    keşke gerçek olsa:nazar:

10. 12 Mart 2009
  11. milkaaa

milkaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar, gecenlerde mail atmistim turkiye ye gondermedikleri icin kremi, artik gondermeye basladilat sagolsunlare şakkıdı
    ben de bi delilik yapıp, veriverdim siparis!!!!! :eek: dısardan surulecek bir kremin cozmesine imkan yok tabii ki de, hic inanmiorum ama son 6 ayda artan kilomla beraber deli gibi artan selulitlerime deneyecegim iste..
    urun 14 gun icinde teslim edilecek, gelince mutlaka haber veririm, gelismeleri yazarım size

12. 12 Mart 2009
  13. OVERnight

OVERnight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    ben 20 yaşındayım ,ozaman hiç kullanmayım bu kremikaydirigubbakcemilenaniknanik

14. 12 Mart 2009
  15. crystal

crystal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana inandırıcı gelmiyor ama yine de içten içe merak ediyor insan:) milkaaa madem sipariş verdin o zaman senden alırız havadisleri. umarım etkisini görürsün.

16. 13 Mart 2009
  17. milkaaa

milkaaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet arkadaslar, guzellik ugruna feda ettim ben kendimi... :lepi:
    kremi bekliorum hala, gelince mutlaka yazıcam merak etmeyin a.s

18. 13 Mart 2009