9 EYLÜL ÜNİ. önerebileceğiniz doktorlar?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve PalParmak tarafından 24 Mart 2010 başlatılmıştır.

24 Mart 2010
    Konu Sahibi : PalParmak
  1. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5 haftalık hamileyim.9 eylülü düşünüyorum fakat hangi doktora gidicem bir türlü karar veremedim.şimdiden bir doktor ayarlayıp aynı doktorda kalmak istiyorum.önerilerinizi bekliyorum

2. 28 Mart 2010
  3. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yok mu kızlar bana yardımcı olacakkkkkkkkkkkk ??

4. 28 Mart 2010
  5. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben deu mezunuyum ve dersimize giren hocalar arasında serkan bey kesinlikle en iyisiydi.
    bilgisi ve becerisine güvenebilirsin..
    çok iyi bir hocadır kendisi; izmirde olsam hiç düşünmeden bende ona giderdim:ecrin_bebek:

6. 28 Mart 2010
  7. hndn82

hndn82 hayatımın aşkı ceylin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende doç. sabahattin altunyurt u kesinlikle tavsiye ederim.ben 40 haftaya girdim artık uzun zamandır ona gidiyorum ve çok memnunum.çok bilgili bir doktor ve ne sorarsan hiç usanmadan cevap veriyor.ben kaç defa cepten aramak zorunda kaldım sağolsun her defasında çok güzel bi şekilde cevap verdi.ben o zaman serkan beyinde methini çok duydum ama cep numarasını vermiyor dediler diye onu tercih etmedim sabahattin beye yöneldim.benim bi arkadaşım geçen sene onunla doğum yaptı bende onun tavsiyesi üzerine gittim ve hiç pişman olmadım

8. 28 Mart 2010
  9. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısıyla bebeğinizi kucağınıza alırsınız.çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim.Hamilelikte doktora her an ulaşabilmek çok önemli bence ne zaman ne olacağı belli olmuyor.doç.dr sabahattin altunyurtun özel muayenesine mi gidiyorsunuz?

10. 29 Mart 2010
  11. hndn82

hndn82 hayatımın aşkı ceylin Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım 9 eylülde özel muayenesi var ona gidiyorum 150 tl ücreti.doğuma da onun girmesini istiyorsan 800 tl civarında bi ücret yatırılıyormuş doğum zamanında.senin için de hersseyin hayırlısı olsun.bak mesela benim bugün 40+2 oldu ama normal doğum istediğim için sabahattin bey bekleyelim dedi.başka doktor olsa hemen sezeryana alalım derdi.

12. 29 Mart 2010
  13. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende normal doğum istiyorum ama şartlar ilerde ne olur bilemem..benim tiroid sorunum var o yüzden biraz endişeliyim,doktorumla sürekli iletişim halinde olmak istiyorum bebeğimin rahatsızlığımdan etkilenmesini istemiyorum.
    bende sabahattin beye gitmeye karar verdim.çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim.bebiş kız mı erkek mi?adını ne koyacaksınız?ne güzel bir heyecan sayılı dakikalarınız kalmış bebişi görmeye.darısı banaaaaa.

14. 29 Mart 2010
  15. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım tiroid sorunun varsa mutlaka bi endokrin uzmanına da gitmelisin..bende de var tirod problemi..erdal dumanı tavsiye ederim sana..benim hormonlar onun sayesinde düzenli gidio..bebek için çok önemli biliosun..ama sadece özel muayenehanesi var..

16. 29 Mart 2010
  17. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 10 yıldır hipotiroid hastasıyım.şimdilik değerlerim iyi,bu ayki kontrollerimi yaptırdım önümüzdeki ay bende erdal dumana gitmeyi düşünüyorum.alsancaktaymış yeri netten baktım metnini çok duydum.tahlillerimi yaptırıp gidicem randevuda sorun çıkartmazlar herhalde özel olduğu için.

darısı sana tatlım en kısa zamanda inşallah

18. 30 Mart 2010
  19. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım gebelikte gerçekten çok oynuo hormonlar..ben hamileliğin başlarında 50lik euthyrox kullanıodum günde bir tane..sonra günde 2 ye çıkardı erdal bey..şu an ise 150 lik eutyhrox kullanıorum..zaten erdal bey 6 haftada bir tahlil istio..ona göre düzenliyo..randevuda sıkıntı yaşamazsın....Allah sağ salim bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah..