9 gün geciktim

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ozlemgundogan tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ozlemgundogan
  1. ozlemgundogan

ozlemgundogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar adetim 9 gün gecikti 3. ve 5. günde idrar testi yaptım ama sonuc negatif kan testi yaptırmadım daha 6 aydır bebek istiyoruz bundan 6 ay öce basladık 4 ay denedik olmadı 2 ay ara verdik bu ay tekrar denedik 9 gün gecikti ama hala tık yok ya belki size komik gelcek ama eşimle korunmadan ilişkiye girdiğimiz zaman adetim hep gecikiyor 1 hafta falan korundugumuz zaman(dogal yollarla) 2 gün gecikmeyle adet oluyorum sizce neden böyle oluyor daha onceki gecikmelerimde doktora gitmiştim kist falanda yok ama hala hastalanmadım adet yada hamilelik belirtilerimde yok karnım falan agrımıyo sadece göğüslerimde agrı var napıcamı bılemedım p.tesi doktora gıdıcem bu konuda fikri olanlar bana yardım edebılırmı inşallah hamileyimdir 1.5 yıllık evliyiz ve artık bebek istiyoruz yardım lütfen:uhm::Saruboceq:

Son düzenleme: 25 Eylül 2009
  2. 25 Eylül 2009
  3. gamzelim.66

gamzelim.66 en buyuk duamsin bebegim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ins hamilesindir canim stresden felanda gecikme olabiliyomus ama en iyisi kan tahlili yaptir istersen,ins hamis olursun:)))

4. 25 Eylül 2009
  5. ozlemgundogan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim canım inşllh hamileyimdir kan testi yaptırıcam ama tekrar negatif cıkmasından korkuyorum:a015:

6. 25 Eylül 2009
  7. ruyabu

ruyabu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde bugun 4.gün oldu adetim geceli fisfisfis bende test yaptim ama negaifti bakalim nolcak az daha bekliyeyim belim kasiklarim felan arada agriyor belkide hasta olucam

8. 25 Eylül 2009
  9. gxuxlxuxm12

gxuxlxuxm12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay aynı sorun bende de var 4 gün geçikti dün test yaptım negatif. bi gün daha bekleyelim bakalım. ama sen bence dokora git .

10. 25 Eylül 2009
  11. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    198
    canım geçen bi arkadaş yazmıştı onda okumustum düzenli korunmalar sonucu kadın

vucuduna giren spermlerde reaksiyon veririmiş adetin bu yüzden gecikiyor olabilir

ama 9 günlük gecikmede çok fazla kan testi yaptırdınız mı ?

Son düzenleme: 25 Eylül 2009
  12. 25 Eylül 2009
  13. ozlemgundogan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bugun hastalandım yıne hamile degilim yani ama bu sefer diğerlerinden farklı ya benim ilk gün cok az olurdu ama bu sefer cok geliyo ve rengide cok koyu bu ay calışmalara devam. ya benim adetim hep iki gün atıyodu normalde bu sefer 9 gun attı sizce benim yumurtlama dönemim ne zaman
    allah cocuk sahibi olmak isteyen herkese bebek versin

14. 25 Eylül 2009
  15. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlısı olsun canım inş ekimde hamile kalırsın ...

16. 26 Eylül 2009
  17. ozlemgundogan

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah allah bbek sahibi olmak isteyenlerin kucaklarını boş bırakmasın mis kokulu bebeklerini bian önce alsın kucaklarına

18. 26 Eylül 2009
  19. _berrak

_berrak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    88
    canım bende senin gibi korunmayı bırakıp eşimle beraber oldugumuz ilk ay yaklaşık 20 gün gecikti düzenli olan adetim.

tabi doktora gittim. vücudun spermlerle ilk kez tanıştıgı için tepki veriyor herşey normal dedi.

2. ay 10 gün gecikti.

3. ayda adetime 3 gün kala hamile oldugumu ögrendim zaten.opuyorumnanaktan

yumurtlama günlerini sen kendin vücudunu dinlemeye çalışarak anlayacaksın yoksa düzensiz oldugu için çok zor.

kasıkların tatlı tatlı agrımaya başlayıp yumurta akı kıvamında akıntın oldugu zaman hemen degerlendiriceksin:eek:

ben 3. ay buna dikkat ettim ve oldu.

inşallah güzel haberlerini alırız sen ve isteyen tüm arkadaşlardan:Saruboceq::Saruboceq: