9.günümde galiba adet olacağım,yardım eder misiniz

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve narkoz tarafından 12 Eylül 2009 başlatılmıştır.

12 Eylül 2009
    Konu Sahibi : narkoz
  1. narkoz

narkoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    testi bile göremeyeceğim,sonucu nasıl beklerim derken...iki gündür karnım ağrıyor,aynen adet öncesi,bacaklarım çok sızlıyor,sadece hastalık öncesi olur,karnımın alt tarafı gurul gurul ve her an adetim sökülecek gibi,ço kötüymüş,hiç böyle ummamıştım,daha hastalığıma 8 gün var.

2. 12 Eylül 2009
  3. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım sakın ol bunların herpsi normal negatif ve pozitif olmasın buna baglam stres yapma bende aaynı agrıları yaşadım ve inan pekçok arkadaşımızın başındanda geçti sakın olumzuz düşünme inşallah bebişlerin seninle

4. 12 Eylül 2009
  5. sevimlilahana

sevimlilahana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim hiç stres yapma ve kötü düşünme. uzan ve dinlenmeye çalış. ne olacağı hiç belli olmuyor. adet de olabilirsin ama 12.gün mutlaka testini yaptır. benim 11. gün başladı kanamam ve 5 gün sürdü. doktor düşük yapıyorsun dedi.13. gün yaptığım kan kahlilinde değer çıktı. sonradan değer yükseldi. şu an hamileyim çok şükür. ara ara kanamam oluyor ben de çok endişeliyim ama sen ümidiini hiç yitirme. hayırlısı neyse o olsun. inşallah bebeğine veya bebeklerine kavuşursun

6. 12 Eylül 2009
  7. siber

siber ya rabbi çok şükür... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hiç canını sıkma stres yapma benim transferden sonra hemen hemen hergün adet olacakmışım gibi ağrılarım vardı hatta bugün test günümdü sonuç poztif ama hala ağrılar devam ediyor bacaklarıma kadar ağrıyor sadece dinlen inşallah hayırlı sonucu alırsın

8. 12 Eylül 2009
  9. funda_ey

funda_ey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sevindim arkadşım darısı başımıza inşallah

10. 12 Eylül 2009
  11. narkoz

narkoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o kadar zor ki,hem allahtan diyorum hem dayanamıyorum.benim ara ara değil iki gündür ağrım sürekli var.bacaklarım sadece hastalık öncesi ağrır,çok az kan da gördüm adetim sökülürken olduğu gibi,eşime söylemedim.inşallah sizin söylediğiniz gibi mucizem olur.Hepiniz çok iyisiniz,çok teşekkürler

12. 12 Eylül 2009
  13. sevimlilahana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    siber tebrik ederim arkadaşım. Allah tamamına erdirsin. sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin.

narkoz az öncede yazdım sakın ümitsiizliğe kapılma. ne olacağı hiç belli olmaz bak ben normal adet oldum ama değer yine de yükseldi.Allah sana da yaşatsın inşallah pozitif sonuç görmeyi.

14. 12 Eylül 2009
  15. narkoz

narkoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevimli lahana senin durumunu biliyorum,senınle aynı şekilde gelişen ada ege vardı,ikiz hamilelik olduğunu öğrenmişti,kanamalı3 günden sonra,inşallah yüzün güler,çok sağol...

16. 12 Eylül 2009
  17. sevimlilahana

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım. sen de sağol inşallah sen de hayırlısıyla güzel sonuçlar yaşarsın

18. 12 Eylül 2009
  19. narkoz

narkoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum test istedi sonucunu yzarım,9.gün test sonucu negatif de olabilir,12.gün çıkan var ilk olarak.