95 Yandaki Bebeim

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve yesilim tarafından 17 Nisan 2008 başlatılmıştır.

17 Nisan 2008
    Konu Sahibi : yesilim
  1. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Paylaştıkça güzel

Ben sizlerle paylaştıkça yazılarımı ..İçimdeki huzur,günümdeki aydınlık bir başkalaşıyor
    Güzel yorumları,notları okudukça beğenimi belgelerimde saklıyorum..Megolomanlık değil mutluluk duyuyor yine yazıyor,yazıyorum.
    Az yorum gelince üzülürdüm ilklerde .Sonra okunmuşlukları görünce içim içime sığmaz olurdu yine yazardım..Kimler okumuş diye de merak da ederdim:):):)

Bazı arkadaşlarım yarı şaka ,yarı ciddi tanımadığın insanlarla neden her şeyini paylaşıyorsun dediklerinde sadece omuzu mu silkeledim çocuk gibi
    Ne anlatılırdı ki o hazzı yaşamak lâzım “Sizde yazın deneyin” Diyemedim. Çünkü yazmayı istemek,yaz demekle olmuyor .Bir gece yarısı uyanıp çooook eski bir anıyı yakalayınca... Yapışıyorum eteklerine yazıyorum .Dönüp dönüp sadece kendim mi okuyacağım ..Ölüp gideceğiz.anılar arada acıtsa da,tatlansa da paylaşmak güzel hem de çok güzel

95 yaşındaki bebeğim

Bir zamanlar oda bebekti,çocuktu,genç kızdı,hanım hanımcık kadınlığa geçmişti
    Ailesine olan bağımlılığından evliliğini erteleyen,çok geç yaşlarda kimsesiz kalınca evlenen,çocuğu olmayan,eşini çabuk kaybeden ..

Artık iyice yaşlandı,buruş buruş..Hastalandığı zaman bana söylemeyi de erteleyen “Bir aspirin verir misin” Dediğinde ( Hiç ilaç içmediği için) Nasıl panik yaptığımı bilen,o melek halam.
    Ona bebek gibi bakmak hoşuma gidiyor. Çok mesuliyetli olsa da... Saat,gün,ay,yıl mefhumunu unutsa da,geçmişi az anımsasa da,tekrar tekrar sorsa da saati ,bazen sıkılsam da tekrarlardan ,o benim minik ,minicik ağlamayan ,sessiz bebeğim,melek halam

Sizde GERÇEK sevgilerinizi söylemeyi ertelemeyin.. Sonra geç kaldığınızı fark eder, üzülürsünüz
    Hepinize GERÇEK ,sevgi dolu iyi günler diliyorum

Yeşilimin duyguları a.s.

2. 17 Nisan 2008
  3. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    güzeldi cannım emeğine sağlıkkkkkkkkk

4. 17 Nisan 2008
  5. BenEzgi

BenEzgi Fikrimin İnce Gülü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gerçek sevgiyi söylemeyi ertelemeyelim bu konuda çok haklısın ama biliyormusun ablacığım gerçekten sevdiğim kişiler benden önce giderlerse bu dünyadan onları sevdiğimi söylediğim halde,onlara sevgimi gösterdiğim halde hep eksikmi anlattım eksikmi gösterdim sevgimi diye hep bir endişe taşıyorum ve sanırım ömrümün sonuna kadar da taşıyacağım

6. 17 Nisan 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    çok güzeldi,yüreğine ,eline sağlık ablacım... hayatın gerçekleri.sevgi ertelenmemeli diyenlerdenim ve sizin bu yürekten yazılarınızı okuyunca hayatın gerçeklerini iyice anlıyorum...

sevgiyle kalın....

8. 17 Nisan 2008
  9. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    ablacım yine fevkalade güzel yansıtmışsın bizlere yüreğindekileri
    bende bir insanın cocuklarına, geride bıraktıklarına en büyük mirasıdır anıları
    çok isterdim düzenli olarak yazip ben öldüğümde ardımda bırakabileceğim bir anı defterimin olmasını ve torunlarıma hatta torunlarımın torunlarına ulaşmasını
    ama nerde...
    yazılarını zevkle takip ediyorum
    belki birgün radikal bir kararla tembelliğimi alt edip sarilirim yeniden kagida kaleme yada klavyeye gecenin bi yarısı...
    sevgiyle kal halacıgının ellerinden opuyorum

10. 17 Nisan 2008
  11. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    insanın keşkeler o kadar canını yakıyorki
    her yeni keşke lafı daha bi dibe sokuo sanki kişiyi
    o yüzden herkesin herduygusunu yerinde ifade etmesi gerektiğini düşüüorumm
    yeşil ablacığımm sende duygularını böyle içten anlattığın için tebrik ve teşekkür ediorumm
    a.s.

12. 17 Nisan 2008
  13. wishne

wishne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili Yeşilim ;halanla ilgili daha önceki yazını hatırlıyorum.Aranızdaki sevgi ve saygıya kelimelerinden hayran kalmıştım.Yürekteki sevgi ,dillendirildikçe güzelleşir,içte saklanan sevginin ne anlamı kalır ki?
    Duygularını bizlerle paylaştığın için teşekkürler.

14. 17 Nisan 2008
  15. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    emeğine ve ellerine sağlık canım çok güzel paylaşımın için sağol...

16. 17 Nisan 2008
  17. realist

realist Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    75
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de hatırlıyorum halana olaan sevgini ve saygını.Allah sağlıklı daha nice yıllar yaşatsın birlikte sizleri Yeşilim!...

18. 17 Nisan 2008
  19. :çok üzgünüm:çok güzel yazın.Allah senden razı olsun.sevgilera.s.