9ncu Haftamda :(( Beni Okur Musun???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eylxuxl79 tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : eylxuxl79
  1. eylxuxl79

eylxuxl79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlamasenağlamasenağlamaselam arkadaşlar salı günü 9 ncu haftama girmiştim fakat birden bire oturduğum yerden kanamam geldi bulunduğum yerin yolları hem sapa hem kötü doktoruma eşim gitti serum yollamış bana 2 gün serumları kullandım bugün bitti doktorum yoğun bir kanaman ve parça düşürmezsen gelme sürekli yat dedi neyse ki kanamam kahve rengi lekelenmeye dönüştü sürekli yatıyorum fakat korkuyorumda acaba bebeğim yaşıyo rmudur? bu durum nedir? geçecek mi offf çok korkuyorum neden böyle oldu üstelik clexane (kan sulandırıcı) iğne bebe aspirini ve progestanda kullanıyordum. sizce bebğime bişey olmuşmudur atlatırmıyım çok üzgünüm.senağlama

2. 22 Mayıs 2008
  3. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Bu Konuda Bilgim Yok Am Geçmiş Olsun,inşallah Bir şeyin Yoktur Demek Için Yaziyorum.allah Yardim Eder Inşlalh .doktorun Tavsiyelrine Dikakt Et Arkadaşim

4. 22 Mayıs 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Canım kanaman az mıydı,çok muydu? Rengi kırmızı mıydı?

benimde çok çok az vede hafif pembemsi bir kanamam olmuştu.Doktora gittim hemen.Ve ultrasonda kanamın nerde olduğuna baktı.Neyseki kanama bebeğe uzak ve küçük bir yerde olmuştu.

Ama senin kanamanın nerde olduğunuda doktor ancak ultrasonda görebilir.

Kahverengiye döndü diyorsun kanama için.Bana doktorum çok yoğun olmadıkça ve pıhtı gelmedikçe sorun olmaz demişti.

6. 22 Mayıs 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ayaklarını hafif yukarı uzat ve dinlen.Hiç birşey yapma.Bi kaçgün dinlen.İnşallah iyidir bebeğin.
    Böyle kanaması olupda bebeği iyi olan çok arkadaşım oldu.Ama durup dururken olması da kötü olmuş.Acaba çok iş felan mı yaptın.benim kanama ben temizlik yaptıktan sonraki gün olmuştu.

Geçmiş olsun canım.

8. 22 Mayıs 2008
  9. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    çok geçmiş olsun
    çok üzüldüm işallah bebğin iyidir
    stres yapma elinden geldiğince
    biliyorum biraz zor ama hamileliği etkiliyor maalesef
    yat ve dinlen kalkma mecbur kalmadıkça
    Rabbim yardımcın olsun bebeğini sana bağışlasın

10. 22 Mayıs 2008
  11. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım umarım bebeğin sağlıklıdır.Kendine dikkat et ve bol bol istirahat et....

12. 22 Mayıs 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmis olsun canim benim kendini yorma,stres yapma ve üzülmemeye calis tamam mi?
    hemen kötüye yorma belki kotu degildir öylesine bir kanama da olabilir...iyi dusun iyi olsun canim benim...

14. 22 Mayıs 2008
  15. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

kötü şeyler düşünme canım ya
    inşallah bişey yoktur bol bol yat dinlen
    fazla stres yapmamaya çalış.
    ALLAH 'ım yardımcın olsun...

16. 22 Mayıs 2008
  17. MY DEAR

MY DEAR Guest

benimde az birşey kanamam olmuştu bende temizlik yapmıştım kahverengiydi dr.um progestan verdi hiç kalkmadan yat dedi bazen oluyor böyle şeyler allahın izniyle hiçbirşey olmamıştır bol bol dinlen

18. 22 Mayıs 2008
  19. celen35

celen35 bodruma da gittik beraber :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canımın içi ben bu kanamaları ara ara 13, haftama kadar yaşadım..hatta senn kullandığın ialçalrın aynısınıda kullandım ve kullanmaktayım..ama bebeasipirini yerine coraspin..progestanıda 14, haftama kadar kullandım..bu kanamalar adet gününede denk gelmiş oılabilir..bebeğin rahime yerleşmeside olabilr..senn yazdıklarını okuyunca hiç yabancılık cekmedim..aynısı bana oldu..lekennn kahverengine dönmeside süpre olmus..zaten zoru atlatmanada az kalmıs..ama buarada sen canını sakın sıkma..doktorumun bu durumda bana ilk sorduğu cok üzüldün ve ya cok sevindinmi :sm_confused: aman dikkat sende..buarada şırnak gibi biyerde clexane ı nasıl buluyorsubn..artık buluna bi iğne deil??ithal edemiyor firma ilacı:çok üzgünüm: