___2.kez deneyenler yardım___

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Saboli tarafından 24 Ekim 2009 başlatılmıştır.

24 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Saboli
  1. Saboli

Saboli DonmuşBebişim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kızlar bu konuyu bi kez daha açtım ama sanırım yanlış yere açmışım

eylül ayında ilk kez tüp bebe deneyimim oldu fakat negatif sonuçlandı..

uzun süre tadvi düşünmüyorum fakat merak ettiğim bişey var

aynı merkezde 2.kez tüp bebe yaptırdığınızda size indirim yaptılar mı..:uhm:

bi arkadaşım 2.yi ücretsiz yaptırdığını söylemişti ama sanırım merkezden merkeze değişiyor..:uhm:
    sizler neler yaşadınız bilgilendirilelim bilgilenelim
    turkbayragi
  2. 24 Ekim 2009
  3. Onur

Onur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Canım işallah ikinci denemen son olur ve bebişine kavuşursun merkezden merkeze değişiyor gercekten bende aynı merkeze 3 kez denedim ilki 3250 ikinci 2750 üçüncü 2500 ödedim bol şans
  4. 24 Ekim 2009
  5. aymilewya

aymilewya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım bu merkezden merkeze değişen bişey. benim merkezimde 3. yü ücretsiz yaptıklarını söyledi..bence merkezini ara ve bu konuyu sor onlara
  6. 24 Ekim 2009
  7. twetty

twetty Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    saboli canım bende eylülde yaptırdım benimki tuttu 2-3 hafta sonra düştü 2.ye başlıycam ben devlet hastanesinde yaptırmıştım devlet karşıladı 2.yide orda yaptıracam gene karşılanırmı karşılanmazmı bilmiyorum çünkü yeni bi yasa çıkmış devlet senede 1 tüp bebeği karşılıyomuş ama karşılamazsa genede parayla orda yaptıracam bazı merkezlerde 2.tüp bebekte indirim olduğunu duymuştum onu merkezinle görüş farklı olabilir.Bide canım sen 2.yi ne zaman deneyeceksin doktorun bişey söyledimi şu zaman gel diye ben kasım adetiyle başlayım 2.ye diye düşünüyorum ama çokmu erken olur diye terettütte kalıyorum kafam karışık benimki uzun protokol oluyo zaten transfer 1,5 ayı alıyo
  8. 24 Ekim 2009
  9. Saboli

Saboli DonmuşBebişim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

Bende ilkini 3250 ye yaptırmıştım ama ilaçlar hariçti
    çok ama çok zor bi süreç maddi manevi..
    Allahım hepimizin yardımcısı olsun
    akannehir
  10. 24 Ekim 2009
  11. Saboli

Saboli DonmuşBebişim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merkezle görüşmedim henüz ne göresim var ne gidesim hevesim kalmadı :çok üzgünüm: Allahım dermansız dert vermesin bunada şükür .. cevap için sağol tatlım

deep seni hatırlıyorum canım aynı zamanlardaydı tedavilerimiz.. düşük olayına çok üzüldüm .. kaybetmek daha zor olsa gerek :teselli: kasım çok erken gibi geldi bana.. ben 1 yıl kadar düşünmüyorum zaten düşünsem bile maddi olarak bu imkansız malesef :a015: doktorum aralıkta gel demişti ben maddi açıda imkansız olduğunu belirttim ama illa gel dedi CADIARZU kendimde o gücü bulamıyorum :çok üzgünüm:
  12. 24 Ekim 2009
  13. firstNimbus

firstNimbus Aktif Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    inşallahhh ikincide nazlı meleğine kavuşursun canım....
  14. 24 Ekim 2009
  15. Saboli

Saboli DonmuşBebişim Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Sağol lansorum ..
    senin sonucun ne oldu tedavideydin yanlış hatırlamıyorsam...
    :uhm:
  16. 25 Ekim 2009
  17. twetty

twetty Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Saboli canım inşallah 2.ye gerek kalmadan normal yolla hamile kalırsın. Maddi manevi zor bir süreç bunu hepimiz çok iyi biliyoruz ama canım bence fazla ara verme maddi olarak kendini toparladığın an git ben 3 kez aşılama yaptırdım aşılamadan sonra 2 sene ara verdim şimdi çok pişmanım niye bu kadar ara verdim diye ben 1 sene ara vereceğim diye düşünürken başka şeyler çıktı 2 seneyi geçtik hatta.Ne kadar ara verirsen ver bişey değişmiyo başka sorunlar çıkıyo ne kafanı toparlıyosun ne kendini sadece değişen yaşın oluyo bide senden sonra evlenenlerin çoluk çoçuğa karışması oluyo iyice moralin bozuluyo bence canım yaşın geçmeden en kısa zamanda yaptır olmazsa 3.de ara verirsin 1 sene.Tabi bu benim fikrim gene de en iyisini sen bilirsin.Bu arada tüp bebek raporu çıkartamıyomusunuz bide onu dene bana vermezler derken rapor ben çıkarttım devlette yaptırdım onuda bi araştır istersen
  18. 25 Ekim 2009
  19. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    bende eylülde negatif sonuç aldımm..benimde ilk denememdii..bende ilk kanda pozitifi gördüm,sonra değerim az yükseldi,ve sonra değer hepten düştü.....ben ilk denediğim yere gitmiycem...başka merkez araştırıpp kurban dan sonra nasip olursa 2.denememizi yapmayı düşünüyoruz.....merkezlerde 2.denemede indirim oluyo diyolar bende bunu duymuştum canımm..hakkında hayırlısı olsun.....