Ağdadan sonra yüzde oluşan sorunlar ve çözümleri

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Ocak 2008 başlatılmıştır.

8 Ocak 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. Mrb,

Ben dün ilk kez agda ile kuaförde yüzümde ki killari aldirdim.. 24 saat gecti fakat yanak bölgesinde ve cene bölgesinde cok sayida sivilce, kirmizi noktalar ve burusmalar olustu. Cok kasiniyor ve yaniyor. Yanmasina karsi Buz koyuyorum fakat o sivilceler gitmiyor napmaliyim? Bepanthen sür dedi kuaförde ki kiz. Yanma hissini cok az da olsa aldi fakat cok kasiniyor ve o igrenc igrenc sivilceler nasil gidecek cok kötü birtek yanak ve cenne böglesinde napmayilim yardim edin ltf. Bir hafta sonra nisanim olacak böle nasil olur cok kötü durumdayim ltf yardim edin. senağlama
  2. 8 Ocak 2008
  3. kuzucum

kuzucum Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım tenin çok hassasmış zaten ağdayı yüze vurmayı doktorlar tavsiye etmiyor yapabileceğin tek şey bence buzdu onuda yapmışsın eğer hala geçmediyse bence hemen bir cilt dk git sivilceler sonra kalıcı olbilir geçmiş olsun buarada hayırlı olsun
  4. 8 Ocak 2008
  5. Doktora gitmeyi düsünüyorum da büyük ihtimal o da bi krem verir bepanthene benzer suan ne yapabilirm ki? :KK43:
  6. 8 Ocak 2008
  7. bistrogirl

bistrogirl Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aslında çok sakıncalı yüze ağda yapılması. sanırım sende alerji yapmış. kafana çok takma yoksa stres sivilcelerin artar. bak 1 hafta sonrada nişanın varmış. bence bir cilt dr.una git. sana alerji için sürebileceğin merhemler verir.
    bepanten lazer sonrası sürülür. yağlı olması senin için dezavantaj. şimdi ağdadan dolayı tüm gözeneklerin açık yağlı kremi kullanman daha sonra da sivilce oluşumuna neden olabilir.

şimdiden hayırlı olsun...
  8. 8 Ocak 2008
  9. ya iple aldiriordum bu kadar olmuyordu bide öle deniyelim dedik iste sonucu böle oldu :KK43: cok saol size yinede
  10. 8 Ocak 2008
  11. neden yaptirdim ya :KK43: :KK43:
  12. 8 Ocak 2008
  13. BoncuK_GxoxzlxuxM

BoncuK_GxoxzlxuxM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    anam hiic agdayla yuzune aldirilirmi neyse insallah bir cozum bulur doktor ben bile cimbiz aliyorum yuzume hic agdayla almamisimdirim
  14. 8 Ocak 2008
  15. VENUS_

VENUS_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bir an önce cilt doktoruna gitmelisin... Evde uygulayacağın şeyler daha fazla zarar verebilir... Nişanın varmış bir de... o yüzden sakın ihmal etme... çünkü o sivilcelerin geçmesi çok uzun zaman alabiliyor.... başıma geldi de ordan biliyorum... benneyaptımki:teselli:
  16. 8 Ocak 2008
  17. Cok kötüyüm inanin suan :KK43: ne yapcagimi sasirdim :KK43:(( insallah haftaya kadar gecer :KK43: buz koyuyorum hala yüzüme ..
  18. 8 Ocak 2008
  19. xeddax

xeddax Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yüzünü tüylerden dolayı aldırdın ben bir yıldır ii bişey olmasada aldırmak zorundayım her aldırdıgımdada ufak ufak sivilceler çıkar yüzümde çok aldırıs etme benim yüzümde çok hassastır ama bugun aldırdıysan yüzünü sakın yıkama yarın akşama falan yıka.bir haftaya kadar gecer takma kafana ama bugun hariç her gece sabunla yıka yüzünü sivilcelerin kurur.hadi sağlıcakla:teselli: