Aşılama ile Hamile Kalan Var mı?

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve turandil tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : turandil
  1. turandil

turandil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaşlar.
    önümüzdeki ay bana aşılama yapılacak.yaklaşık 1,5 yıldır bekliyoruz normal yollardan olsun diye ama sonuç yok.3 ay önce endo. için laporoskopi oldum.cuma günü de sol yumurtalığımda oluşan kisti aldılar.ve doktorum aşılama yapalım dedi.aşılama ile hamile kalmak için durumun çok müsait dedi.ama ben pek emin değilim.fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim
  2. 26 Kasım 2007
  3. mehay

mehay CANIM OGLUM Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ben asilamayla hamile kaldim ama ancak 3. asilamada oldu benim ilk ikisi husranla sonuclandi...ama ilk asilamada hamile kalan arkadaslarda var burda kader kismet biraz!!
  4. 26 Kasım 2007
  5. e-u

e-u Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim arkadaşım 4 buçuk ay önce senin gibi tedavi aşamasından sonra aşıma oldu hemen ilk aşılama tuttu.hemde 4 üz.2 sini aldılar 2 si çok sağlıklı.çok mutlu.2,5-3 sene kadar bekledi bebeği olmamıştı.en son aşılama oldu...
  6. 26 Kasım 2007
  7. edefem

edefem Guest

merhaba 1 yıl bizde denedik olmadı çok büyük sorunu olmayan çiftlere aşılama öneriliyor.Benim ilk aşılamada tuttu denemek gerekiyor 3 aşıladada tutanların var .dr güvenmen gerekiyor başarıyı buda etkiliyor
  8. 26 Kasım 2007
  9. bakgun

bakgun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.bende 6 senelik evliğim hala çocuğum yok.1 ay önce aşılama yapıldı.tutmadı.1 ay ara verildi.şimdi ikincisi deneniyor.klomen kullandım kontrole gittim bugün çarşamba tekrar gidicem
    zannedersem bu hafta aşılama olur.inşallah herşey istediğimiz gibi olur.rabbim bu duyguyu hepimize yaşatsın.
  10. 26 Kasım 2007
  11. edefem

edefem Guest

merhaba hoş geldin.herşey gönlüne göre olur inşallah.rahat ol fazla kafana takma günlük hayatına devamet.
  12. 27 Kasım 2007
  13. zeynep-09

zeynep-09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım.4 yıllık evliyim ilk yıllar bebek düşünmemiştik sonradan vaz geçtik.Eşim muhasebeci olduğu için eczacı bir mükellefi tavsiye ile bebek öncesi bir muayene olmak istedik herhangi bir problemle karşılaşmamak ve önlemini bir an önce almak için.Doktorumuzun istemiş olduğu tüm tahlil ve rahim filmleri neticesinde bir problem olmadığı fakat stres yapmamımızı zaman bırakmamızı söyledi ve böylece 1 yıl geçti fakat hamilelik oluşmadı.Bu ay başımdan itibaren aşılama işlemine başladık ve 24/11/2007 tarihinde ilk aşılamam oldu doktor istirahat vermediği halde ben istirahat ediyorum yediklerime dikkat ediyorum aralık ayının 7 sinde kan tahlili yaptıracağız umarım tutar hepinizin duacısıyım
  14. 27 Kasım 2007
  15. bakgun

bakgun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoşgeldin canım inşallah herşey istediğin gibi olur.bir an önce bebişlerimizi kucağımıza alırız.
  16. 27 Kasım 2007
  17. PAPATYAM

PAPATYAM 15 MAYIS kilolara savaş Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm bende 1.aşılamamda halile kalamadım 1 ay sonra yine yapılacak dinlenmedeyim umarım olur
  18. 27 Kasım 2007
  19. zeynep-09

zeynep-09 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap yazdıgın iin sagol umarım iyi sonuclarla karsılasırsın size bır dua vermek istiyorum EY ALLAHIM! BENİ YALNIZ BASIMA BIRAKMA CÜNKÜ SEN VARİSLERİN EN HAYIRLISISIN EY ALLAHIM! BANA SENİN KATINDA LÜTUF VE KEREMİNLE TERTEMİZ BİR ÇOCUK İHSAN EYLE MUHAKKAK SEN DUALARI İŞİTENSİN.