aşılama yaptırıp sürekli karın ağrısı çeken var mı ne olur cevap veriiiiiiiin

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve 3MELEKANNESI tarafından 13 Mart 2009 başlatılmıştır.

13 Mart 2009
    Konu Sahibi : 3MELEKANNESI
  1. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI CANIM KIZM SENİ SEVİYORUM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    kızlar ben ilk aşılamamı oldum...... Bugün 11. günüm ve bende sürekli adet sancısı gibi karın ağrıları var özellikle geceleri ve tuvalete çıkınca artıyor...dün gece ağrıyla uykudan uyandım ve bir daha yatamadım....yeni değil ama bu yaklaşık 1 haftadır önceleri az azdı ama şimdi şiddetli adet sancısına döndü.....ya çok korkuyorum internette hep dış gebelikten falan bahsediyo...doktoruma sordum olabilir diyo....pazartesi test var...ama korkuyorum dedğim gibi....aynı şeyi yaşayan var mı lütfen söyleyin içim azcık ferahlasın....karınım da çatlıcak gibi gergin....acaba özellikle vajinal jel kullanıp böyle olan var mı eğer aksi bir durum yoksa ki inşallah yoktur acaba jelden mi oluyo diyorum...gerçi doktorum yapmaz dedi ama....nolur sizde varsa yazın bu durum...kasık ağrısı falan değil ama o da var da daha ağır basan karrın ağrısı beni korkutuyor.......:KK43:((((((((((((((((
    Son düzenleme: 13 Mart 2009
  2. 13 Mart 2009
  3. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    ayrıca bant da kullanıyorum ben....
  4. 13 Mart 2009
  5. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    yanlız nolur kötü şeyler yazmayın zaten korkuyorum...sadece aynısını yaşayan varsa rahatlamak istiyorum
  6. 13 Mart 2009
  7. xsxevvall

xsxevvall Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    canım bende de olmuştu aşırı bel ve karın ağrısı akabinde adet oldum yani tutmamıştı hemde çok yoğun bir adet oldum o ay üstelik ağrıları hamileliğe yormuştum kimbilir belki hamilesindir.kötüye yorma test için pztesi niye bekletiyor anlamadım yarın da yapabilirsin11.günü diyorsun varsa çıkar zaten.
  8. 13 Mart 2009
  9. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    peki senin kaç gün sürdü karın ağrın canım...
  10. 13 Mart 2009
  11. xsximal82

xsximal82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben de sürekli değil ama tuvalete çıkınca karnımın altında ağrı oluyo..nedenini ben de merak ediyorum..çarşambaya öğrenicem inşaallah,ama kötü düşünme, inşaallah bebişlerimizin habercisidir bunlar..haa bi de bunun dışında benim dudaklarım acaip kuruyo. sen de böyle bişey var mı ?
  12. 13 Mart 2009
  13. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    benim dudaklarım değil ama boğazım çok kuruyo canım .........
  14. 14 Mart 2009
  15. snoopy.izmir

snoopy.izmir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim de aşılamanın ilk haftasında başlamıştı bu tür ağrılar..gaz sancısı gibiydi daha çok..test yaparken bile düşünmüştüm acaba yapsammı diye çünkü aynı regl ağrısı gibiydi...sonuçta hamileyim çok şükür,ama 5. haftalıktı dr. gittiğimizde kese görünmedi,dış gebelikten şüphelendi dr..7 haftalıkken göründü...umarım hakkında hayırlısı olur..
  16. 14 Mart 2009
  17. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    snoopy sağol gülüm inşallah dediğin gibi olur.....
    çünkü ağrılarım daha da arttı özellikle sabahları ve geceleri azıyo....anlam veremiyorum ....sabah ağlayacaktım.....hani etrafı tırmalayacaktım neredeyse.....sende de bölemiydi hafif miydi? ve kaç gün sürmüştü canım?
  18. 14 Mart 2009
  19. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    evet aynen regl ağrısı hani bazı aylar çok şiddetli olur ya ağlatır seni öle....ama 1 haftadır dediğim gibi...yanlız bu son 3 gündür şiddetli hale geldi