Aşılama yaptıranlar

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve 3MELEKANNESI tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : 3MELEKANNESI
  1. 3MELEKANNESI

3MELEKANNESI CANIM KIZM SENİ SEVİYORUM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    kızlar ya aranızda aşılama yaptıranlar lütfen deneyimlerini paylaşsın benimle ben de düşünüyorum da.hangi aşamadan sonra geçtiniz aşılamaya.öneriyo musunu?kaçıncı sefer de tutturdunuz ya da tutturamadınız?ne olur anlatın...........
  2. 25 Aralık 2008
  3. nevra_t

nevra_t Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    2 defa yaptırdım ikiside tutmadı:KK43:
  4. 25 Aralık 2008
  5. berenboz

berenboz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    İKİ DEFA YAPTIRDIM,ŞU AN 3.İÇİN TEDAVİDEYİM.AMA HİİÇÇÇ UMUTLU DEĞİLİM.senağlama
  6. 25 Aralık 2008
  7. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    ya hiç tutn yok muuuuuuuuuuuuuu.................boşuna mı yaptırıyorum yani
  8. 26 Aralık 2008
  9. arkadaşlar hiç biriniz moralinizi bozmayınız, umudunuzu yitirmeyiniz, ben aşılama yaptırdım, ilkinde tutmadı, ama ikincisinde tuttu, şu an ikizlerimi bekliyorum, gebeliğimin 12.haftasındayım.önemli olan kafaya takmamak, bana derlerdi sanki kolay derdim ama gerçekten öyle, ilkinde kendime çok dikkat etmemiştim, ama ikincisinde çok dikkat ettim, mutlaka bir gün oluyor, o yüzden umudunuzu asla yitirmeyin.sevgiler.
  10. 26 Aralık 2008
  11. 3MELEKANNESI

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At

allaha şükür birtane çıktı yaaaaaaaaa........allah evlatlarını bağışlasın birtanem..........darısı bana ve burada bebek hasreti çeken bütün arkadaşlarıma olsun inşallaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhh......:Saruboceq:
  12. 26 Aralık 2008
  13. biricik mericik

biricik mericik Büyü de gel melegimm :D Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben de 2 başarısız aşılama geçirdim. Bu ay kendiliğinden olmazsa önümüzdeki ay yine aşılama var.
    Düşününce aşılama oldukça mantıklı geliyor insana tüpleri açıksa ve erkekte sperm problemi çok büyük değilse tabii. Çünkü Erkekten aldıklar spermleri ayıklayıp yumurtalara çok yakın bir yere bırakıyorlar ve en önemlisi doğru zamanı takip edip de... Benim kolay kolay aşılamadan vazgeçmeye niyetim yok yani. En azından bana tüp bebekten daha sıcak geliyor.
  14. 3 Ocak 2009
  15. ufacikminicikeller

ufacikminicikeller Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    3yıldır evliyim 1düşüğüm oldu şimdi çocuk tedavsi görüyorum tüplerden teki tıkalıymış aşılamaya karar verildi ilk aşılamada açık olan tüpüm tarafında yumurta oluşmadı kapalı tarafımda ise 1 tane oluştu ilk denemem başarısız oldu 2.için gittiğimde yumurtalarım istenilen boyutta olmadı yani yapılamadı diğer aya adetimi beklerken 6güm günüm geçti test aldık kesinlikle beklemiyorduk bide baktık hamileyim şu an 8haftalık hamileyim bunuda kaybederim diye aklım çıkıyo dua edin bana lütfennnnnnnnnnn
  16. 8 Ocak 2009
  17. nazlxixm28

nazlxixm28 BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadasım hangi hastaneye gittiğine bağlı her hastanenin proseduru farklı ben ankarada oturyorum ve zekai tahirde yaptırdım asılamamı ve ilkinde tutmustu fakat rahim agzı yetemzliğinden 6 ay bitiminde kaybettim kızımı bence yaptır ama asla stres yapma mümkünmü bilmiyorum ama bence mümkün hatta ben asılamayı yaptırdsığımda diyodumki tutmaz kesin tutmaz diyodum bende bu aralar tekrar tedavime baslamayı düşünüyorum tekrar asılama denirse gene yaptıracağım bakalım hakkımızda haıyrlısı olsun inşş rabbim fazla bekletmez bizi bir an önce kavusturu yavrularımıza
  18. 8 Ocak 2009
  19. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar bende bu ay yaptıracam. işallah hayırlısından rabbim nasip etsin hepimize..