[ A ] [ ş ] [ k ] Testii

Konusu 'Testler' forumundadır ve hersey_eskir tarafından 17 Haziran 2008 başlatılmıştır.

17 Haziran 2008
    Konu Sahibi : hersey_eskir
  1. hersey_eskir

hersey_eskir Dengesiz.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ben onu seviyorum, deliler gibi aşığım mı diyorsunuz? O aradığım insan, doğru insan mı diyosunuz yoksa acaba diye soruyor musunuz? İster sorun ister sormayın ama bu testi en azından kendinizden biraz daha emin olmak için cevaplayın ve aşkınızı tescilleyin.(Maksat eğlence olsun itimat etmenize luzüm yok)

http://www.asktesti.com/index.php?p=1&testId=1

2. 17 Haziran 2008
  3. minik tuzluk

minik tuzluk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    "Gerçekten aşık mısınız?" testinin sonucu:
    Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde. :icecream::dance::teytey:

gerçektende böyle..:asigim::asigim:

4. 17 Haziran 2008
  5. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bende aşk yaşamıyorsunuz yazdı yasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlama

6. 17 Haziran 2008
  7. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.

işte çok güzel ya bak şimdi çok mutlu oldum

8. 17 Haziran 2008
  9. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.
    biliyordum zaten :dilcikar:

10. 17 Haziran 2008
  11. lotus79

lotus79 kuzucuklarıma kavustum:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde:asigim::asigim::1hug:

12. 18 Haziran 2008
  13. Gozzy

Gozzy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

14. 18 Haziran 2008
  15. iremsu

iremsu MaBel Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde. :kahve: :kahve:

ben kimseye aşık değilim :dilcikar:

16. 18 Haziran 2008
  17. bendenxixzz

bendenxixzz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :nazar:Dünyanın bütün servetinden daha değerli bir şeye sahipsiniz: GERÇEK AŞK...!!! Sizi tüm içtenliğimizle kutluyoruz. İnşallah aşkınız hiç bitmez ve herzaman bu heyecan artarak devam eder. Elbette karşılığını da en az sizin verdiğiniz kadar alarak :KK66: Bu gerçek aşk çift taraflığı olduğu sürece sizden mutlusu yoktur herhalde.:nazar::nazar:

18. 18 Haziran 2008
  19. axgxlxixycamama

axgxlxixycamama Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yaaaa banada aşk yaşamıyorsunuz yazdı. Durum o kadar vahim mi yani???