A.S.M(anadolu sağlık merkezinde tedavi görenlerde buraya

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve kinder tarafından 17 Şubat 2009 başlatılmıştır.

17 Şubat 2009
    Konu Sahibi : kinder
  1. kinder

kinder Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar ben a.s.m de tedavi görüyorum gerçekten çok süper bir hastane tabi doktorlarıda... tavsiye ediyoruma.s

2. 30 Nisan 2009
  3. gxuxlxuxm1

gxuxlxuxm1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canim gebzedekimi hastanede bende temmuzda Allah izin verirse yaptirmayi pilanliyoruz iyi mi doktorlarben cok korkuyorum yanlis secim yapmaktan

4. 21 Haziran 2009
  5. Sophia35

Sophia35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar biz de asm gebzede tüp bebek tedavisine başlıcaz bu cuma ya randevu aldık ben de çok merak ediyorum nasıl diye benim eşim asm de üroloji deki tufan beye gidiyor ondan çok memnunuz ama tüpbebek alanı nasıl hiç bilmiyorum orda tedavi olanlar nasıl oldugunu bize anlatırsa memnun oluruz

6. 23 Haziran 2009
  7. fnat

fnat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar ,
    44 yaşında geç evlenmiş ve çocuk konusunda yaklaşık 6 yıldır kocamla boğuştuktan sonra son 1 yıldır kabul ettirmiş bir bayanım. 1 yıldır denedik (yumurta çatlatma, aşılama yöntemleri de dahil) olmadı tüp bebeğe karar verdik. Doktorlar şansımın en fazla %5 ile 20 arasında olduğunu söylüyorlar.Alman hastanesi da dahil bütün hastaneleri araştırdım.Karar verme aşamasındayım.ASM bana yakın ve iyi bir hastane gibi görünüyor.Sanırım bende temmuzun ilk haftaları gibi başlayacağım. Benim durumumda olan arkadaşlar varsa yorumlarını öğrenmek isterim. Herkese bol şans.:hooray:

8. 9 Kasım 2010
  9. pinkdream

pinkdream Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Anadolu Sağlık Merkezi'ne Facebook ve Twitter'dan da ulaşabilirsiniz.

Facebook: kadinlarkulubu.com/AnadoluSaglikMerkezi

Twitter: twitter.com/#!/anadolusaglik