aahhh saçlarıım aahhh::(:(:(

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve ilknuuur_55 tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ilknuuur_55
  1. ilknuuur_55

ilknuuur_55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar saclarım cok dokuluyor.doktora gıttım kan testı yaptırdım hıcbıse cıkmadı doktorun verdıgı ılacları kullandım onlarda fayda etmedı..o saclarr elıme geldıkce aglıorum fecı strese gırdım surmedıgım sey kalmadı ama hıcbı degısıklık yok..diplerımde açıldı acaba cok taktıgım ıcın mı bukadar dokülüyor..bıseyler soleyın kafayı yıcemm ooofffff....

2. 26 Kasım 2009
  3. ATA_SEVEN

ATA_SEVEN YolumuzunGüneşi Önderimiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ilknurcum aynen benimde bu dönemde dökülüyor evet

gördüğüm kadarıyla seyrek değil saçların..

benimkiler seyrek birde...

fakat sen fazla takıyorsun stres saç dökülmesinde etkili mutlaka..

beslenmede değişikliğe gitmeyi dene birazda ben öyle yapmaya çalışıyorum sebze meyve kefir üçlemesi yapıyorum bu aralara..

4. 26 Kasım 2009
  5. ilknuuur_55

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında cok seyrek canım resımde ole gorunmus..evet doktorda stres dedı..meyveyle aram pek yok vitamın alamadıgım ıcınde dokluyo olabılır..ısırgan yagı aldım ıns faydası olur tesekkr ederım ayrıca cvp yazıdıgn ıcın..

6. 26 Kasım 2009
  7. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aynı cümelelri ağzımdan aldın canım :gitme: bende doktora gidip kan testi yaptırdım..bişi çıkmadı.. az kansızlığım var. hap verdi yok hala aynı.. önceden saçlarımın gürlüğünden tokalar kopardı hep..şimdiyse seyrekliğinden akıp gidiyor :çok üzgünüm: bir bayanın BAŞINA gelebilecek en kötü şey saç dökülmesi

8. 26 Kasım 2009
  9. ilknuuur_55

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet tatlım katlıyorum sana ınsan basına gelmeyınce anlamıyo..takmıcaz dusunmıcez belkı ozaman azalır dokulmesii..

10. 26 Kasım 2009
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    mevsimsel olabilir canım.. tutam tutam dökülüyor benimkilerde...

12. 26 Kasım 2009
  13. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    valla benim ki yaz kış falan dinlemiyo ..4 mevsim ,kafamı artık saç dökme makinası olarak görmeye başladım :bbo:

14. 26 Kasım 2009
  15. ilknuuur_55

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bendede mevsım dıe bısey yok hergun her dakka elıme tutam tutam saclarr gelıyo...okadar azaldıkıı salamıorum artık nefrett ettttıımm oooff

16. 26 Kasım 2009
  17. EU3

EU3 Guest

kızlar bugün kuaförüme gittim saç boyatmak için.. saçlardan konuşurken, orda çalışan arkadaşlarımdan biri bu akşam ilik sürücem saçlarıma ve haftada birde uygulıcam biraz gürleşsin dedi..

nasıl yani dedim:uhm: bu kemiklerde olan bildiğimiz ilik saça sürülüp bekletilirmiş 3-4 saat ve sonra normal şekilde yıkanırmış.. düzenli yapılırsa (haftada 1kere) 1 ay içersinde sonuç vermeye başlıomuş yani dökülmeyi durdurup yeni saç çıkartıomuş.. kesinmi dedim, tabi kesin bu saç çıkartmak için kullanılan ilaçların içerisinde hep ilik vardır araştır istersen, ancak onlar kimyasal olduğu sadece ilik kullanıldığı kadar hızlı ve etkili olmayabilior dedi..

ben daha önce hiç duymamıştım bunu, sürekli nerden buluosunuz bu iliği dedim, her hafta kasaplardan yada marketlerden alıoruz 100 gr 1tlye dediler..

çok ilginç geldi bana, paylaşmak istedim belki uygulamak isterseniz ve sorununuza belki çözüm olur die.. kaynak sağlamdır 16yıllık hem kuaförüm hemde en yakın arkadaşım bunu söleyen kişi..a.s

18. 26 Kasım 2009
  19. ilknuuur_55

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende ılk defa duyuorum cok ılgınc gercekten...denemekten zarar cıkmazz. saol canım yarın gıdıp alıcam.