abartıyormuyum acaba yardım edin fikir verin bana

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve shygirl tarafından 21 Haziran 2009 başlatılmıştır.

21 Haziran 2009
    Konu Sahibi : shygirl
  1. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benim sorunum kontore çok fazla para harcamak. öğrenci olmama rağmen ayda en az 50 tlm kontore gidiyor. erkek arkadaşımla konuşmak için sürekli kontor alıyorum .. yani tabi o da alıyor ama ben 5 alıyorsam o 1 alıyor...yoksa konuşmayayım diyorum ama dayanamayıp alıyorum ..bunun içinde diğer ihtiyaçlarımdan ister istemez kısmak zorunda kalıyorum .... 1 gün kendime çok kızıyorum ama ertesi gün yine alıyorum ... acaba nerde yanlış yapıyorum.. o da öğrenci ama onun parası olmayınca yok deyip almıyor.kötükedihüsokötükedihüso

2. 21 Haziran 2009
  3. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bunaa hala çözüm qelmedii..... Kafanı kullan canımmm ...

Şimdii erkek bide sana kntr mü aldırıyo dıcemmm .Mıllet üstüme cullancak herkes aynı değil diye o yusden demıyorum =)

Ama aklını kullan o almıyosa sende alma konusmuyosanız da sabret bakalım nabıcak.Hıcbısey yapmıosa ılıskı zaten bıtıyodur...

Bidee sen alıp ona gönderiyosan ortak kullanıyosanız vay halineeeeeeee.....

4. 21 Haziran 2009
  5. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında sorun değilmiş gibi gözükse de büyük bir sorun... ama galiba haklısın sabretmek gerekiyor o almosa sen de almaycaksın .. bakalım ne olacak... cevabın için saol ... kızlar yorumlarnızı bekliyorum benim için çok önemli

6. 21 Haziran 2009
  7. DisiAnka

DisiAnka 26 Ağustos ♥ ♥ Üye

Beğenildi:
    10.095
    Ödül Puanları:
    198
    walla şimdi ilişkinizin boyutunu ve aranızda ki munasebeti bilmedigimden yaptıgım yorum cok da saglıklı olur mu bilemiyorum ama anlatımına göre onun senin kadar titiz davranmadıgı görülüyor bu konuda. yani niyeti bilemem iyidir yada kötüdür ama senin de biraz temkinli olman gerekir heralde bu durumda. seninle konuşmak istiyorsa senin gibi ihtiyaçlarını kısabilmeli karşındaki.kendini biraz kısıtla bence ozaman görebilirsin o da senin kadar fedakar mı.. ama sen sürekli kendini feda edersen onun bi fedakarlık yapmasına fırsat tanımazsan buna imkan veremezsen göremezsin karşındakinin neler yapabilecegıni diye düşünüyoruma.s

8. 21 Haziran 2009
  9. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kötükedihüso canım daha 1 yıl olmadı ilşkiye başlayalı sürekli babasının yeteri kadar para göndermediğini söyleyip alamayacağını söylüyor yoksa konuşmayalım diyor ..:asigim:

10. 21 Haziran 2009
  11. EU2

EU2 Guest

Sen de 50 ytl lik kontor alma..daha kocan değil nişanlın değil...çek kendini biraz..ayrıca sürekli parasını kontore harcamak zorunda değil..madem öğrenci daha ...sen de biraz insaflı ol...

12. 21 Haziran 2009
  13. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    o zaman benden de beklemesin ben de çekcem zaten kendimi bundan sonra

14. 21 Haziran 2009
  15. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    canımcım siz de aranızda konuşabileceğiniz, mesajlaşabileceğiniz bir hat alın
    ortalıkta milyon tane kampanya var, her ay 5o tL vereceğine bir kere verin bu parayı, alın hattınızı doya doya görüşün
    çok muhabbet tez ayrılık getirir demişler bunu da unutma cicişim opuyorumnanaktan

16. 21 Haziran 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Yani....kaydirigubbakcemile5

18. 21 Haziran 2009
  19. shygirl

shygirl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları: