Abarttı , Hevesli mi derler...

Konusu 'Kız İsteme' forumundadır ve yasmin89 tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

28 Aralık 2013
    Konu Sahibi : yasmin89
  1. yasmin89

yasmin89 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Kızlar selam , 5.5 yıllık ilişkmizde allah kısmet ederse şubatta isteme törenimiz var ve aynı günde sözleniyoruz.

Ben bu tarz adetlere çok önem veriyorum ve hevesliyim , söz nişan kına olsun bebek mevlüdü gelin mevlüdü vs vs aklınıza gelen herşeyi ama herşeyi yaşamak istiyorum , ilerde belki 10 sene yada yaşlı bir teyze olduğumda geçmişe bakıp , benim bilmemnem olmamıştı diye hayıflanmak istemiyorum.

Ve önümde şimdi isteme ve söz törenimiz var , ben kendim şeker hamurlu kurabiyeler ve cupcakeler yapıyorum , misafirlerimize kurabie yapıp mesela üzerine , söz verdik , yada verdik gitti vs şeyler yazıp dağıtmak istiyorum. Hatta şöyle bir planım var ,

Bayanlarla kırmızı erkeklere lacivert , karton torbalarda , içinde bu kurabiyelerden - minik süslü kolonya yada lavanta şişeleriden ve şekilli hani süslü sabunlardan koymak istiyorum ayrıca erkeklerin torbasına çorap , bayanlara havlu hediye etmek istiyorum.

Anneme söyledim açıkçası pek ilgilenmedi amaan sende abartıosun nişan olsa bi derece dedi , ve benim aklıma işte orda takıldı direk

Daha kendi annem böyle derken , acaba erkek tarafı , bu gelin çok hevesli heralde kocaya , abartmış bu kadar olmaz falan dermi diye çok çekiniyorum. Aslında erkek tarafındaki herkesle aram çok iyidir , kayınvalidem kayınpederim görümcem yengeler amcalar vs tek tek saymayım herkes yani , ama genede çekindim acaba öyle denir mi kusur bulur mu diye. Ayrıca nişan yaza ve dışarda olacak , o zaman evdeki gibi 20 30 kişi olmıycak sonuçta , evdeki gibi torbada hediye etmem . Herkese hatıra magnet vb şey dağıtırım die düşünüyorum. Yani şimdi sözde en en yakınlarımız olcağı için böyle birşey düşünmüştüm.

Sizce o ikramları hediyeleri vereyim mi , yoksa vermeyim mi ? Gerçekten fikirlerinizi çok önemsiyorum , yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

2. 28 Aralık 2013
  3. Margarikotin

Margarikotin Çǿκ کε√díκ طę ∂طí Yönetici Editor En Tarz Üye

Beğenileri:
    2.836
    Ödül Puanları:
    113
    Immm bence gerek yok ..

4. 28 Aralık 2013
  5. yaren2007

yaren2007 kızım abla olduuuu Pro Üye

Beğenileri:
    446
    Ödül Puanları:
    83
    heves edıyorsan tabıkıde yap cnm benım neden ıcınde kalsın kı herkezle aynı fıkırde olman zor o yuzden kendı mutlu olacagını yap
    sahsen ben bır soz e gıtmıs olsam bu tarz hedıye verseler cok hoslanırım

6. 28 Aralık 2013
  7. yasmin89

yasmin89 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38

Çok teşekkür ederim :)

8. 28 Aralık 2013
  9. yasmin89

yasmin89 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Yok mu bana başka fikir vercek :KK43:(

10. 28 Aralık 2013
  11. omrumunomru

omrumunomru dağlarda kimsesiz! Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben kendı hedıyelıklermı kendım yaptım cok guzel oldu ıcımde kalmadı banada senın gıbı kardeslerım teyzelerım vs. ne gerek var işin mi yok dedıler ama aksıne ınat ettım 1 haftada 250 tane cıkardım ama gecem gunduzum bır olmustu hatta kına gecemden bır gece once ısım etıketlerımızı de esımle bırlıkte zımbalamıstık hıc pışman degılım ıcımde kalmadı. herkeste cok begendı cok memnun kaldı guzel bı hatıra bence ustelık el emegı dedıgın gıbı nene oldugumda bıle bakıp bakıp ah o seneler ne emek vermıstım dıye dusunup mutlu olabılecegımı dusunuyorum yap bence ıcınde kalmasın.:KK49:

12. 28 Aralık 2013
  13. yasmin89

yasmin89 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle dikkatimi çeken hamileymişsiniz , allah sağlıkla bebeğinizi kucağınza almayı nasip etsin :))):KK49:

Bende aynen hepsini kendim hazırlamak istiyorum , üzerlerine etiketler nerden yapılır yaptırılr araştrdım ettim bi sürü şeyler buldum. Dediğiniz gibi hem el emeğimle hazırlamak , hemde ilerde bakıp mutlu olmak ve ah keşke dememek istiyorum ...

14. 28 Aralık 2013
  15. booncuk21

booncuk21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    içinde kalmasın herşeyi yap, laf söyleyenlere de verme :KK1:

16. 28 Aralık 2013
  17. yasmin89

yasmin89 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    38
    Başta anneme :KK1::KK1::KK1:

18. 28 Aralık 2013
  19. booncuk21

booncuk21 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lavanta yastıkları da çok hoş oluyor, biraz zahmetli ama eliniz alışınca hızlı yapılıyor.