Abdulkadir Gksele Burun Estetii oldum

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve silacaa tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : silacaa
  1. silacaa

silacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar 17 haziran 2009 da abdülkadir göksele ameliyat oldum sorunum nefes alamamaktı kemik egriliğim vardı bunları düzelttirdim yani kısaca estetik oldum 5gün içinde iyileştim 8.gün alçılar hersey alındı şiş olmasına ragmen okadar muntazam okadr bana giden bir burun yaptıkii ellerine sağlık doktorumun.korkuyordum estetik aklımın uuucundan geçmezdi ihtiyacım vardı ama cesaret,imö yoktu yapmacık burun du beni korkutan ama çok memnun kaldım tam20 gün olmuş ameliyat oldugumm morluklar bile 5gün sürdü çok tavsiye ederimm çok memnun kaldımm :)

2. 7 Temmuz 2009
  3. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim benim cok gecmis olsunkaydirigubbakcemile5... o doktoru bende tv de izlemistim iyi bi doktora benziyor:eek: resimlerini eklersen sevinirim tatlim cok merak ettim vallayerimseniben

4. 7 Temmuz 2009
  5. MMERYEMM

MMERYEMM O BİR TICKETTINGCI :):) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    COK BUYUK GECMISLER OLSUN CANIM BENDE COK MERAK ETTIM RESIMLERINI EKLERMISIN GORELIM BIZDE O COK BEGENDIGIN BURUNCUGUNUU :):):nazar:

6. 7 Temmuz 2009
  7. mod26

mod26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun =) ne kadara oldun pekiiii

8. 18 Mayıs 2010
  9. golek

golek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben iki yil once abdulkadir beye burun ameliyati oldum..
    sinuzit ve konka problemlerimde vardi ,burnumun sekli asagiya dogru egikri..hic begenmiyordum seklinide,,ameliyattan sonra hem burnumun mukemmel bir sekli oldu ,hemde saglik problemlerimden kurtuldum,kendisi cok ilgili ve halktan bir doktor..cok ucuk paralarda istemiyor..
    kendisine cok teskkur ederim.ve bence dogal disaridan bakildiginda estetik oldugu fark edilmeyen bir burun istiyor iseniz mutluka onun ilede gorusun derim.
    ameliyati sabah oldum aksama dogru eve gittim,kucuk oglumdanda ayri kalmamis oldum..
    ilk haftatan bende hafif sislik ve morarti vardi ama sislik azdi ameliyattan sonra soguk bir maske koymustu suratima rahatlatmisti ve sanirim o onlemis sis olmasini..
    oz guvenim geldi:))
    herkez umarim ameliyat olmadan iyice arastirir..doktor cok onemli..ve iyi doktoru ancak kisi kendisi hisseder ve secer..
    umarim herkez istedigi gibi sonuclar elde eder arkadaslar..

10. 15 Eylül 2010
  11. silacaa

silacaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 3.200 tl yte ameliyat oldum 800 tl sini bagkur verdi yani 4bin di toplamda.. kızlar resim eklemeye çalışıcam doktor aynen anlattgı gbi çok sıcakkk

12. 15 Eylül 2010
  13. Carina

Carina Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok geçmiş olsun....

14. 7 Mart 2011
  15. samara

samara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    gecmısolsun ...revızyon ıcın ne kadar ucret talep edıyor doktor...bılen varmı?????????????????????

16. 3 Nisan 2011
  17. diagonal

diagonal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    Canım fotoğraflarını görebilir miyim ben de ameliyat olacağım çok merak ediyorum.:KK1:

18. 3 Nisan 2011
  19. diagonal

diagonal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    63
    Golek ve Silacaa arkadaşlık isteği gönderdim. resimlerinizi görebilir miyim?