ABDÜLKADİR GÖKSEL hastaları fikrinizi söler misiniz lütfeeen ??

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve zeynepnazbebek tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Mart 2010
    Konu Sahibi : zeynepnazbebek
  1. zeynepnazbebek

zeynepnazbebek Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    abdülkadir beye ameliyat olcam arkadaşlar olanlar fikirlerni benimle paylaşır mı çok heycanlıyım ??alkisalkisalkis:gitme::gitme::gitme::gitme::gitme:

2. 2 Mart 2010
  3. zeynepnazbebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bana da çok kanka gibi davrandı açıkçası beni o tavladı aslında ... huylu bir tipim çok takılırım ince ayrıntılara korktum şimdi haftaya randevu aldm :S

4. 2 Mart 2010
  5. zeynepnazbebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    off dağıldm gerçekten yaaa ameliyat yaptığı hastanede herkese sordm çok başarılı çok temiz ameliyat yapıyo dediler diye bende mi olsam dedim tanıştığım günde vay be dedim ne tatlı bi doktor moralim 100 kat arttı. ondan sonra hiç oturup konuşmadık sormadı fikrimi bile öle ayak üstü geçiştirdi hep içime kurt düştü açıkçası bende kk da sorım dedim burda herkes fikrini net sölüyo die :s sende böle söleyince şimdi emin oldum sanki salı günü için analştık ama bu gidişle ben olmamm beynimde bunlar dönerken yatamam o masaya sanmıyroum puuff :S

6. 2 Mart 2010
  7. nunini

nunini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende bi arkadaşım vasıtasıyla gittim abdulkadir beye.aslında arkadaşım için gitmiştik.benim burnumda geçrkten çok kötü bana göre tabii:) 28 yaşındayım hiç bir zmn burnumu yaptırmayı düşünmedim.herkes söylerdi burnunu yaptırsan süper olur diye bende param olsada yaptırmam derdim.fakat doktor bey o gün beni öyle bir ikna ettiki yaklaşık 3-4 aydır burnumla yatıp burnumla kalkıyorum etrafımdakiler bıktı artık:)çokta yüksek bir fiyat söylemişti.gerçekten çok samimi içten bir insan.banada gözterdi yaptığı burunları baya uzunda sohbet ederek ayrıldım ordan. daha sonra sadullah beyi tanıdım.oda çok tatlı bi insan ve fiyatıda oldukça uygun.burdan 2 arkadaşım ona ameliyat oldu yaklaşık 1 ay önce ve ikisininde burnu süper.sadullah beylede bir görüş derim ben.

8. 2 Mart 2010
  9. zeynepnazbebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ay allahım baylcam şimdi :s peki sen ne yapmayı düşünüyosun şu an sadullah beye mi olacaksn benim kafam ii ce karıştı son dakka golü oldu bu arkadaşım :S

10. 3 Mart 2010
  11. nunini

nunini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm kafanı karıştırdıysam üzgünüm ama zor bir seçim ve çok dikkatli olunmalı zira geri döünüşü çok zor.o yüzden iyice araştırmadan acele etme bence.ben sadullah beye olucam fakat maddi olarak hazır olmadığım için seneye kaldı sanırım.sadullah beyle işyerinde bir arkadaşımın vasıtasıyla tanıştım ben.burdada edamısra ve crazy 46 arkadaşlarımız ona ameliyat oldular resimlerine bak istersen ikiside birbirinden güzel oldu. supergırll,nehiy ve bikaç arkadaşımızda zühtü demire ameliyat oldular onlarınkide çok güzel oldu son karar senindir benimki sadece tavsiye herşey istediğin gibi olur inşallah

12. 3 Mart 2010
  13. zeynepnazbebek

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet haklısın arkadaşım birden gaza geldm ama iiyi olduğu konuştuğumuz haber verirrim kararımı sende ne zamn olursan fikrilerini yaz gene lütfeeen...teşşekürler

14. 4 Mart 2010
  15. nunini

nunini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben sanırım bu sene olamıycam yazın ameliyatı önermiyolar pek.yaza kadar da zor gibi maddi olarak ayarlayamadım maalesef.o yüzden askıya almış durumdayım bir süreliğine. doktorlarla görüş öyle karar ver etkilemek istemem ben seni Abdulkadir beye ameliyat olan kimse yok çevremde o yüzden onunla aramızda geçen diyalogdan bahsedebildim sadece.kararını merakla bekliyorum.kendine iyi bak

16. 6 Mayıs 2010
  17. celllin

celllin Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar bende burun ameliyatımı Dr.Abdülkadir Göksel beye oldum,herşey okadar yolunda gitti ki burun ameliyatı olduğumu anlayabilene aşkolsun...ameliyat öncesi herkeste olduğu gıbı bendede bır takım şüpheler vardı tabıkı fakat doktor beyle görüştükten sonra süphelerimin hepsi silindi,kesinlikle korkulacak bir ameliyat değil önemli olan doğru doktoru bulmak ve benim doktorum dr.abdülkadi göksel araştırdıklarım arasında en iyisi,ben ameliyat olalı 6 ay oldu ve her sabah aynaya baktıgımda beni gülümseten doktoruma bunu gerçekleştirdiği için teşekkür ediorumm...benim ameliyat olmayı düşünen arkadaşlara tavsiyem doktor beyin ofisine gidin ve ameliyat olmuş hastalarının resimlerine bakın arkadaşlar ,inanılmaz doğal ve güzel burunlar hihoyyyt

18. 6 Mayıs 2010
  19. elizzz

elizzz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar...Ben yıllardır burun ameliyatları ile iç içeyim,işim gereği de bu konudaki endişelerinizi anlayabiliyorum..Bence önemli olan,ameliyat olurken yüzünüze yakışan doğal burun olması,aynı zamanda nefes alma problemlerinizin de aynı ameliyat esnasında giderilebilmesidir..Bunun için ameliyat olacağınız hekimi iyi araştırmak gerekir..Ben de Dr.Abdülkadir bey'e ameliyat oldum,bu işin içinde olduğum için yaptığı burunları gayet iyi bilirim,benden sonrada birçok arkadaşım da kendisine ameliyat oldu,hepside çok memnunlar,bir insanın yüzüne baktığınız zaman burnu dikkatinizi çekiyorsa ya gerçekten kötü bir burnu vardır yada estetik olduğu bariz belli olan bir burnu.Bence en doğalı yüze bakıldığında,dikkat çekmeyen bir burundur.Onun için Dr.Abdülkadir beyi size gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim,ayrıca ameliyat sonrasında korktuğunuz gibi değil,içiniz rahat olsun...

Son düzenleme: 23 Haziran 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.