Abdülkadir Göksel-Süreyya Şeneldir-Teaoman Dal hakkında bilgi!!!

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve majezik tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : majezik
  1. majezik

majezik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar,
    Netten bu üç doktorun hem Kbb uzmanı hem de estetik yapan doktorlar olduğu bilgisine ulaştım. Bu doktorlarla ilgili tecrübelere ve resimlere ihtiyacım var. İster özelden, ister profile koyarak fotoğraf paylaşımında bulunur musunuz? Bir de lütfen ameliyat olanlar bu doktorlara ilişkin yorumlarını, tecrübelerini ve son olarak ameliyat ücretlerini yazabilirler mi?.. Çook teşekkür ederim..

2. 24 Temmuz 2009
  3. majezik

majezik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlaaaar.. hiç mi kimse bu doktorlara ameliyat olmadı yaa.. fikirlerinize ihtiyacım vaaar...

4. 30 Temmuz 2009
  5. NETRUN

NETRUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim bir tanıdığım Abdulkadir Göksel'e oldu ameliyatını ve çok memnun kaldı yüzünde şişme ve morarma olmadı bende Göksel Beyle görüşmeye gittim ve ekim sonunda kendisine ameliyat olucağım kendisi bir teknik kullanıyor ve bu teknik sayesinde yüzde şişme morarma ve ağrı olmuyooo ayrıca yaptığı burunla çok doğal görünüyor.:)))

6. 31 Temmuz 2009
  7. majezik

majezik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    yaaa.. ne tekniği ki bu.. yakup avşar da bir sey kesfetmiş.. onun gibi mi acaba.. o arkadasın resimlerini paylaşmak ister mi acaba.. ya da sana yaptıgı tasarım falan var mı? son olarak, fiyat konusunu bana özelden yazar mısın? sen mi ekimde istedin ameliyatı yoksa doktor mu cok yogun? ben agustos içinde olmak istiyorum da.

8. 31 Temmuz 2009
  9. NETRUN

NETRUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    HILOTHERAPIE MASKESı varmış onu uyguluyomuş ameliyattan sonra buz uygulaması yok o yüzden şişma morma ve ağrı olmuyomuş garanti veriyo buna ve benim tanıdıgımdada hiç olmadı ameliyat olmamış gibi duruyodu. ben kendim ekimde istedim çünkü kendimi ona şartlandırdım biraz korkuyorum:))) ben görüşmeye gittim daha tasarım olmadı şimdi tomografi çektiricem ondan sonra bakıcak muayneyele birlikte tasarımı yapıcak büyük ihtimalle 15 ağustosta muayneye gidicem fiyatta ozaman kesinleşicek istersen bir görüşmeye git görüşme için ücret almıyolar dr konuşmak daha iyi oluyo:))))

10. 31 Temmuz 2009
  11. serenades

serenades Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hiloterapi maskesi yeni bir sey degil hayatim bir cok doktor kullaniyor ve bir cok hastanede var zaten ben Emre ilhan a ameliyat oldum o zaman yoktu simdi emre beyde uyguluyormus maske , ben 2 yil once oldum ameliyatımı ama ben yine de hic morarmadim biraz sistim sadece, doktorum bunun hastanin dokularinin sikiligina bagli oldugunu ve gercekten kimi hastasinin cok az morarmasi oldugunu ama kimi hastasina maske , buz , et ne varsa uyguladiklarini ama yine de cok morardigini soylemisti,isyerimden bir kiz oldu ona da koydular hiloterapi maskesi ama yine de cok morardi, bence etkili olabilir ama mucize bir sey degil ,morluk sislik kalici olmadigi icin bence gozunuzde cok buyutmeyin yani benim yuzumde 5 gun sonra hicbir sey kalmamisti...

Son düzenleme: 31 Temmuz 2009
  12. 31 Temmuz 2009
  13. NETRUN

NETRUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet olabilir inşallah en iyi şekilde olur :))))

14. 17 Ağustos 2009
  15. sepocuk

sepocuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba netrun,bende abdülkadir beyi düşünüyorum ameliyat için.senin arkadaşın olmuş ya nasıl oldu burnu.bende çok karasızım.tam 1 senedir doktor araştırıyorumda.benim emailimden bana ulaşırsan yada burdan msj atarsan çok çok memnun olurum canım.cevabını bekliyorum.serpil26@hotmail.com bekliyorum.şimdiden tşkür edrim canım

16. 18 Ağustos 2009
  17. NETRUN

NETRUN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bu hafta muayneye gidicem muayneden sonra sana daha detaylı msj atarım ama arkadaşımın burnu çok güsel ve çok doğal ayrıca ben başka resimleride gördüm diger hastaların onlarınkide çok güzel.

18. 18 Ağustos 2009
  19. Lalann

Lalann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    iyi günler..haziran ayında abdülkadir beye burun ameliyatı oldum..söylendiği gibi maske uygulanıyor ameliyattan sonra..gs li servetin bir ara yüzüne takdığı maske gibi :)
    ameliyattan sonra şişlik ve morluk oluyor ama 3 gün içerisinde hepsi geçti bende..benim ameliyat biraz zordu..sonucundan memnunum..çok doğal bi burun yapmış..hiç kimse anlamıyor estetik olduğunu...eğer fazla küçük bir burun istiyorsanız bunu mutlaka kendisine bildirin..