Abi derdi....

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve nareksisi tarafından 21 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : nareksisi
  1. nareksisi

nareksisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar nişanlımın abisi başka bi ülkede yaşıyor..abisiyle tanıştım kız arkadaşı da yanındaydı.kıza höt diyo istedıgını yaptırıyo bizimkıne de uyarıda bulunuyo caktırmadan boyle davrancan dıye.. tanıştığımız gün nişanlımla maalesef ki kavga ettık. sonunda ben gıdıyorum dedım kalktım ayaga.. nişanlım da otur yerıne dedı.daha bı sınırım bozuldu.. abisine döndüm bu daha önce de oldu ben sabrettım kardeşiniz tartışmayı bılmıyor ben şans dagıtıcısı degılım bu iş bittı dedım..
    ayrılamadım tabı kı..ama abisi kırılmış kırgınmış...gıtmeleere kalkmışım o buyukmuş bi de ona bıttı demişim sevgılıme deseymışım neyseymiş..benım kı de dedı ben gerektıgınde özür diliyorum siizinkılerden sen de bırseyler yap o benım abım dedı ..kavga cıktı en sonunda ehh hadı dedım ..
    bir sonrakı karsılasmamızda adam yüzüme bıle bakmadı..kız arkadaşına hediye verdım kız teşekkür etti o başka yerlere baktı...ne yani özür mü diliycem..off bu abi ortalık karıştıracak gibi.

2. 21 Ağustos 2009
  3. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    O şekilde ahkam kesip istediğini yaptırması
    hiç hoş değil gerçekten de ne demek bu?

Peki neden abisine öyle birşey dedin ki? ayrıca
    Kırılacak biri varsa abisi değil,nişanlınızın ta kendisi bence:eek:lmaz:

4. 21 Ağustos 2009
  5. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Sizinkinin farklı bir karakteri yok mu ? Abisi höt diyor ,kız istediğini yapıyorsa o ,onların sorunu.Abisini örnek alıp,ilişkinizi yönlerdirmeye çalışacak karakterde ise orasını sizin iyice düşünmeniz gerekecek. :eek:lmaz:
    Hem öyle erkek egemenliği altına girmiş,kendi düşüncesini açıklayamayan,kararlarını kendi veremeyen kızlara da ifrit olurum. :1closedeyes:Kendinizi o konuma düşürmeyin siz siz olun ...

6. 21 Ağustos 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Evlilik yolunda ve evlilikte bazen hafif sert çıkmak bazen de geri adım atmak gerekiyor.
    Siz de böyle bir ayrımdasınız.
    Özür dilemeniz benim fikrime göre iyi olur.
    Sonra da onların tarzına göre davranırsınız.
    Kolay gelsin.

8. 21 Ağustos 2009
  9. nareksisi

nareksisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar teşekkür ederim
    nişanlım onun gözü önünde ayrılıyorum diye salağa dönunce abısı daha da ifrit oldu..ya ben senın kız arkadaşına benzemem ki..kıl adam..
    neden dediğime gelınce abısının yanında tartışmaya başladı bende altta kalmak istemedim..kavganın sonunda yeter ya gıdıyorum ben sen de tartışmayı bılmıyosun yeter cekeemem bu ne ya bıttı ddeım..
    ıyı demedım de...dedım artık..abisi bana ben ona kıl oldum..adam sonra yüzüme bakmadı ya

10. 21 Ağustos 2009
  11. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım,nisanlın abisini örnek alıyor malesef.keske iyi bi örnek olsa ama degil malesef.abisi gercekten kaba davranmıs kız arkadasına o onların sorunu..bazı erkekler baskalarının yanında aslan olup eşlerine ahkam keserler.emin ol o tipler evde eşlerinden korkar.kuzu gibi olur..bi tanıdıgımız varda ordan biliyorum..

nişanlınla acık acık konus bu durumu canım.yoksa ilerde daha büyük sorun olabilir..

abisine bitti demen biraz yanlıs olmus.keske nisanlınla yalnızken halletseydiniz sorunu..içinden eminim gelmez özür dilemek ama bence dilemelisin..nisanlınla bu yüzden aranızda sorun olmasın

12. 21 Ağustos 2009
  13. AsabiyE

AsabiyE mutluluk-stres-heyecan =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım tabiki normal olanı nekadar burnundan gelirse gelsin herkes dağılıp yalnız kaldığınızda tartışmaktır.Ama abisi senin yanında duyabileceğin şekillerde mi şöyle yapıcaksın diye saçmaladı ben o kısmı çözemedim :uhm: eğer öyleyse de,yine abisine bitti demen yanlış olmuş ama .........düşününce ben de sinir oldum,en azından ''sizin ilişki anlayışınız bu olabilir ama bizimki değildi,böyle devam ederse de kendi bildiğiniz gibi bi kız bulursunuz artık!'' deseydin sırnaşık şey amaan evlerden ırak ne biçim abi o öle be :eek:klava:

14. 21 Ağustos 2009
  15. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    abisine neden diyorsunuz bitti diye orasını anlamadım ve ayrıca baskasının yanında neden kavga ediyorsunuz ki heleki abisinin yanında kalkıp gitmenizde daha ayıp olmus bencede abisinden özür dileseniz iyi olacak gibi

16. 21 Ağustos 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    abi yeterince ortalıgı karıştırmış zaten daha ne kadar karıştırabilir :kahve:

18. 21 Ağustos 2009
  19. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    :lepi: