abim eşinden boşanmak istiyor :(

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve eylulece tarafından 15 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : eylulece
  1. eylulece

eylulece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar,
    Abim çocukları çok seviyor ve evleneli 4 yıl oldu.malesef ki çocukları olmuyor. Tüp bebek tedavasi yaptılar.abim canlı sperm için ameliyat oldu.dört tüp sperm aldılar ve dört uygulma yapıldı.Malesef sonuç vermedi.yılmadılar abim hastane ve doktor değiştirdi.Araştırdı ve en iyisine gitti.Tekrar ameliyat oldu ama, bu sefer doktoru
    - Canlı sperm yok, çocuğun olamaz, demişti
    Pskolojisi tamamen bozuldu,yemiyor içmiyor,çok az konuşuyor :KK43:
    Eşine, senin anne olmanı engelliyorum,bunu senin elinden almaya hakkım yok,ayrılalım demiş
    eşi,hayır tıp çok ilerledi,Allahtan ümit kesilmez desede,abim bütün ümidini yitirmiş ve ayrılmak istiyor
    çok üzgünüm arkadaşlar
    bu konuya ilgili bilginiz varsa lütfen paylaşın,teşekkürler...benneyaptımki

2. 15 Ağustos 2008
  3. EU1

EU1 Guest

biz de eşimle aynı durumdayız sperm donasyonu bile denedik ona bile razı oldum yine de olmadı

4. 15 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

eylüleceeeeeeeeeeeeeeee

6. 15 Ağustos 2008
  7. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    canım allah yardımcınız olsun ama yani eğer benim başıma böyle birşey gelseydi ayrılmazdım ben eşimden kesinlikle en son çare bebek evlat edinirdim herhalde.

8. 15 Ağustos 2008
  9. eylulece

eylulece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    efnedimmm,hohanyeeeeehhhhhhhhhhhhhh

10. 15 Ağustos 2008
  11. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    Allahtan ümidi kesmesin ya
    evlat edinirsiniz dayımlar evlat edindi ne kadarda mutlular
    yengem kendi doğurmuş gibi baktı büyüttü
    biz ozaman küçüktük..kuzenim büyüyünce evlatlık olduğunu anlamasın diye 1 sene şehirden uzaklaştılar evlat alıp geldiler minnarcık bebek şimi 13 yasında

12. 15 Ağustos 2008
  13. VENUS_

VENUS_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bu durumda abinizin mutlaka psikolojik yardım alması gerekir diye düşünüyorum...

Yengenizin de çok dikkatli davranması gerekir.. Kimbilir belki farkında olmadan abinizin üzerinde baskı yaratan konuşmalar yapıyor olabilir...

Evlat edinmeyi de düşünebilirler...

14. 15 Ağustos 2008
  15. ANASTASYA

ANASTASYA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet tıp çok ilerledi yalnız bence doktor abinize çok olumsuz yaklaşmış hiç canlı ve hareketli spermi olmayan erkeklerde TESE denen yöntemle sperm bulunup tüp bebek yapılabiliyor hem ayrılmak da neymiş olur mu hiç öyle şey..abinin kendini suçlu hissetmesi normal kesinlikle ve kesinlikle psikolojik destek alması gerekiyor hiç olmadı evlat edinirler o kadar çok anasız babasız bakıma muhtaç bebişler var ki gerçi bu da çok zor bi karar önce tedavi hem bedenen hem psikolojik...benim halamın da 7 sene çocuğu olmadı ama şimdi 21 ve 15 yaşlarında iki kızı var Allahtan ümidi kesmemek lazım eğer O isterse öyle bir olur kiii...ne mucizeler görüyoruz imkağansız denen bir şey olmadığını da unutmamak lazım...

16. 15 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

geri döndüm eylüleceeeee orda olllllll

18. 15 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

evlatlık alırsınız demek kolay benim kardeşimi biz çok küçükken evlatlık olrak verilmiş şimdi görüşüyoruz ama olmuyor diğer kardeşler gibi değil oda biz de bu travmayı atlatamıyoruz