Abim neden byle yapyor ?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve cano_83 tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : cano_83
  1. cano_83

cano_83 Guest

öncelıkle ıyı akşamlar dilerim!!!!!!!!

Dertsız olan varmıdır aceba bu kos koca dünyada !!!!!!!!!
    Benımde bır derdım var cok karmaşık haler ıcerısındeyım dogrusu......
    Paylaşan olursa cok sevınırım .
    Gercı nerden başlayacagım bılmıyorumkı.

Neyse anlatayım:
    Ben 26yaşında genc bır bayanım ve almanya doğumluyum.
    1senedırde türkiyede yaşıyorum,offf kafam şuan öyle karışıkkı.
    Umarım kafanızı bunaltmam.
    Aslında ben hep annemle babamla kalmayı ıstıyordum kım ıstemezkı.ama onlar emeklı oldugu ıcın türkiyede fazla kalıyorlardı almanyaya arada gelıyorlardı.ve sonunda buna da ulaştım annemım babamın yanındadım sonunda ve sonra bırı ıle tanıştım aşık olduk ve nişanlandık cokta mutluyuz hemde cok,bır dahakı ay evlenıyoruz.
    Ama bu sefer olay şu nışanlımın aılesının durumu pek ıyı degıl ve babamın bır daıresı var onu babam bıze verdı,verdı derken durumumuz ıy olana kadar orda yaşıyacagız ve ıster ıstemez mobılya felan da degıştık ............
    Ben ıstemıyordum acıkcası cünkü bu bır olay olcak bılıyordum ve olduda abım hıcmı hıc ıstemıyor şöyle dıyor bız süründük oda sürünsün dıyor neden o eve yerleştırıyorsunuz hem ıc güvemı getırıyorsunuz felan .........
    Bu benı cok kırdı bu yüzden anneler gününde bıle aramadı bız aradık merak ettık bırşeymı oldu dıye ama o annemın babamın yüzüne böyle dedi hem nıye öyle yaptıgınada anlam veremıyorum babam onada daıresını verdı o kardeşının mutlulugunu ıstemıyormu . şunun şurasında ne kaldı düğünüme ...yok neymış telefonda konuşamam düğüne gelınce ben konuşurum gösterım sıze dedı ve o gün bugün aramıyorda.şımdı ne yüzle düğüne gelıyorlar ve ne yüzle düğüne mav edebılıyorla ne olcak bılmıyorum cok korkuyorum bana yardımıcı olun lütfeeeeeeeeeeeeen delı olcam ya morelım bu yüzden cok bozuk normal cok sevınclı olmam gerekır gelın oluyorum ama nerde!!!!!!!!!!

2. 4 Haziran 2009
  3. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    153
    canım abın senı kıskanmış ama neden neyi kıskanmış bunu anlamadım ben hem tamamen evi sana verse neolur evlatsın sen yaa onada ev vermiş baban ne var bunda? herkes dörtdörtlük degil malesef senın ailenın durumu vardır ama eşinin yokmuş sanki senın eşin o eve çokmu gitmek istiyor eminimki yokluktan zorla kabul etmiştir o evde kalmayı ama hayırlısı buymuş tatlım hiç sıkma canını abıleer sanırm biraz böyle kıyamıyolar kardeşlerine ama abıne akıl vericek olan birisi varsa buda ailen dir canım kardeşine nasıl böyel davranıyorsun die ailen biraz abının kulagını çekmeliler bence. sevgiler canım şimdiden allah mesut etsin..

4. 4 Haziran 2009
  5. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bu nasil bir abidir böyle

sende ona deseydin sen hakkini aldin ne demeye bana verdiklerine karisiyorsun diye

bir abi kardesinin mutlu huzurlu yasamasini istemez mi yha

abin evli mi canim ?

acaba esiyle falan kurup kurup size satasiyor olmasinlar

yani örnekleri cok bu forumda benneyaptımki

6. 4 Haziran 2009
  7. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    kıskançlık canım işte işin içine para girdimi biçok şey değişiyor malesef....tıka kulağını evlen yerleş evine kimin parasının hesabını kime soruyo? ona ne yapan eden baban değilmi? onun kadar seninde hakkın var sonuçta allah allah valla illa bi yerden bi sorun çıkıo of..üzme kendini düzelir herşey inşallah ...

8. 4 Haziran 2009
  9. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Abin kapris yapmış resmen. Sen boş ver onu takma kafana.

10. 4 Haziran 2009
  11. cano_83

cano_83 Guest

takmamak kolay degil işte morel bozucu bir durum evet evli ve 3cocugu var yani daha kötüsüde bir cocuk anne ye babaya böyle dermi sizce:

benim kızımda evlenecek paramız yok ve sen evi kardeşime veriyorsun ,
    bana para ver kızımın düğüne yapayım o zaman derimki işte bu annem babam .......

sizce bu dogrumu böyle demesi dogrumu cok üzülüyorum annemi babamı ve bizleri dahil cok üzdü bu olay ve ben o evde kendimi huzurda hiss edemem ki babamlar diyor takma keyfini bozma desin o öyle ,
    onada yaptım bak gelin olacan evleniyorsun üzme kendini diyorlar ama cok morelim bozuk gercekten hele birde o gün bugün hic aramıyorlar annemler üzülüyordur elbet ama caktırmıyorlar bana biliyorum.....
    birde ablam var evli ve oda tam tersi o istiyor ki mutlu olayım hic birşeye muhtaç olmayauyım istiyor ....
    DÜNYA NEDEN BÖYLE

12. 6 Haziran 2009
  13. ifrit

ifrit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    abin seni fena kıskanmıs. belki baska nedenleri vardır kendine göre bilemeyiz ki. ama sen düğünden önce tatlıya baglamaya calıs olayı. baglayamazsanda salla gitsinnn. düğün telaşının tadını cıkar. düğününde de mutlu olll. kıskananlar catlasın.kaydirigubbakcemile2
    abin neticede gelip düğünü dagıtcak değil ya. istemez oda öle bişi. abin o senin:teselli:

14. 7 Haziran 2009
  15. cano_83

cano_83 Guest

bilemiyorum ama az da olsun korku var icimde .............
    o benim abim hic beklemezdim başkasında belki beklerdim ama ondan asla

16. 7 Haziran 2009
  17. merwe90

merwe90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bence abinin eşide arkanızdan o niye evde oturutor biz oturmadıkda şöyle böyle diyip konuşmuş olabilir ama yine de günahını almak istemem.Yalnız çok duyuyorum böyle şeyleri eşini ailesine karşı kışkırtan kadınları. Erkeklerde saf hemen kanıyorlar. :nazar:

18. 7 Haziran 2009
  19. Zehir

Zehir her seçiş bir vazgeçiştir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hadiii asma suratini gelin hanim :1hug:

al evin tapusunuda simara simara otur

hadi abini ayirmis olup ,sana bitek kiyak gecseler tamam dicem

ama oda sussun ,otursun oturdugu yerde ne yapabilecek ki en fazla

konusur konusuur susar

babanin bir evladi omuymus sanki

ayy senin simdi en mutlu gunlerin olmali bu kadar takmaa keyfine bak :teselli: