abimle sevgilim birlikte aldattı buyrun yoruma

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve matgum tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

2 Mart 2010
    Konu Sahibi : matgum
  1. matgum

matgum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    laelaelaelaelaeselam arkadaşlar bende size bir aşk hikayemi anlatmak istiyorum.
    ahmetle tam 3 yıllık bi ilişkimiz vardı ben üniversite okuyordum o ise lise mezunuydu.annemlerin istememesine ragmen ben onunla evlenmek istediğimi söledim ve sözlendik.işte ogün babamı manevi açıdan kaybettim.benim yüzüme bi daha asla bakmadı ve hala bakmıyor.aileler arası söz oldu ve sonra ahmet değişmeye başladı.eskiden nereye gitse haber verirdi ama bu defa evdeyim diyordu ama hep aynı saatlerde telefona bakmıyordu.açmıyordu.önce fark etmedim ama sonra anladımki bana sölemek istemediği yerlerde dolaşıyor.sonra yakın bir arkadaşından kahveye gittigini öğrendim.okey oynuyormuş orada sürekli.bende tatsızlık çıkarmaya başladım.ve bir yıl sabrettim her defa gitmeyecegine dair söz verdi fakat yine gitti.şimdi düşünüyorum sadece kahveye gitmesini neden bu kadar takmışım diye.meger beni hislerim yönlendiriyormuş.neyse biz uzun tartışmalar sonucu ayrıldık.aileler ayrıldığımızı onayladılar.ama hala babam benle konuşmaz.
    biz ayrıldıktan sonra beni sürekli aramaya başladı bende hattımı değiştirdim.ama bu sırada çok acı çektim.aslında onun acı çekmesi için ayrılmıştım ama meger acı çeken ben olmuşum.ahmet beni tekrar buldu ve barışmak istediğini söledi.ben bu defa barışma isteğini geri çeviremedim.ve abimle bu konuyu konuşmaya karar verdim.abim sadece dinledi önce.sonra bana anlatması gereken bişey oldugunu zorlukla söledi.abimle ahmet biz sözlüyken bi kaç kez içmeye pavyona gitmişler ve arkasından kadınlarla birlikte olmuşlar. ,mafoldumben,
    tabi abime hiçbişe diyemedim hala içimde kalmıştır.(aslında bence burada asıl suçlu abim.beni hiç önemsemediğini göstermiş oldu burada)
    sonra tabiki bi daha ahmete asla dönmedim. ve o askerden döner dönmez evlendi..olan bana oldu tabi.ben hala bekarım bundan sonra kime güvenebilirim hangi ERKEGE güven duyabilirim bilmiyorum.
    ve ahmet bana hep biz asla ayrılamayız ancak ben ölürsem ayrılırız sen ölsen yine ayrılmayız hergece mezarın başında yatarım derdi.
    benimkinden daha acı bir olay olmamıştır herhalde.. yinede hamd olsun ya bide evlenseydim onunla ne yapardım??

2. 2 Mart 2010
  3. royall

royall yaşamak herşeye rağmen Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    hoş şeyler yaşanmamış ama sonuçta hayat devam ediyor bak adam evlenip barklanmış sende halaa onu, eskileri düşünüyosun boşver geçmişe sünger çek bundan sonraki hayatına bak derim...zaman herşeyin ilacıdır....

4. 2 Mart 2010
  5. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yuh diyorum abinize başka birşey demiyorum...

6. 2 Mart 2010
  7. Arkadas

Arkadas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Gecmis olsun diyelim arkadasim ucuz kurtulmussun eminim evlenincede o tur yerlere gider yine aldatirdi.

8. 2 Mart 2010
  9. DuYgGU

DuYgGU Evli,Mutlu,Okullu... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    üzülme canım ,hayırlısı olsun

10. 2 Mart 2010
  11. portakal_suyu

portakal_suyu Oğluşum Kollarımda Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Acı çekmişsin ona üzüldüm ama biraz da kendin ortam hazırlamışsın yaptığın seçimlerinle..
    Baban demek ki bişeylerini gördü,sonuçta erkek ve yılların tecrübesine sahip...
    Boşuna değilmiş yani istememesi...
    Sen üniversitedesin,nişanlın kahve kültürü alıyor bide pavyon falan ay bu zamanda bana çok garip geliyor.. :nazar:
    Abine de pes doğrusu! :mymeka: Kardeşinin onurunu hiç düşünmemiş.Ahmetle aynı kafadaymış sanırım abinde !
    Bence bu saatten sonra hiç boşuna üzülme :teselli: herşeyin hayırlısı diye boşuna dememişler,gözlerinin açılması lazımmış o olayları yaşamışsın.
    Öyle bi adamla evli olduğunda yaşayacağın üzüntülerin yanında bu yaşadıkların ne ki?
    Sen Allahın sevdiği kuluymuşsun ki kurtulmuşsun bence çok daha güzel,hayırlı kısmetin var karşına çıkmak için zamanını bekliyor.
    Kapatmalısın geçmişi ve önüne bakmalısın

12. 2 Mart 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.351
    Ödül Puanları:
    363
    Ayyy başlığı okuyunca yanlış anladım ben!bilmiyorumkismile
    Neyse; geçmiş olsun demek ki adam değilmiş sevgiliniz..
    Abinize de susmanız büyük sabır..:teselli:

14. 2 Mart 2010
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.070
    Ödül Puanları:
    488
    valla bende başlıgı okuyunca aklım başka yerlere kaydıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

abinde cok iyi abiymiş bravo:mymeka::mymeka:

16. 2 Mart 2010
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ne abi abi

ne sözlü sözlü

eyvahedigeldismile