abinizin arkadaşına aşık oldunuz diyelim....

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve ayyysem tarafından 13 Aralık 2008 başlatılmıştır.

13 Aralık 2008
    Konu Sahibi : ayyysem
  1. ayyysem

ayyysem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aramızda böyle bı ask yasayan war mı? yada şimdi böyle bir durumda olduğunuzu varsayalım.. abinizin arkadaşına aşıksınız, çocuğun bu durumdan haberi var ama abinizin yok.(çocukta onu sewdiğinizi deil sadece hoslandınız dıe bilior cunku siz öyle soyledınız) çetrefilli bir durum söz konusu burda. mahalle raconu bilirsiniz. aşık olduğunuz insan ileride aynı olayın kendi kız kardeşiyle başına gelebileceğini ve böyle bir olaya doğru bakmadığını söylüyor. halbuki diğer yandan bir sürü jestlerde bulunuyor. arada yemek sözü wermeler kahve ısmarlamalar wb. ama bu buluşmanız senede bir kez oluyor.we siz 2senedir iletişim içindesiniz. 2kere buluşmuş oluyorsunuz.Ve son buluşmanızda size diğerinden daha soft yaklaşıyor.yani eskisi kadar olaya katı bakmadıgını anlıyorsunuz. onun için ne kadar degerli oldugunuzu çevresindeki hiç bir kızla kıyaslayamadgını dıle getırıor. (yalnız bunları tum samımıyetı ıle soyluyor) birde mesela sizin gezmenizi weya baska bi erkek arkadasınız oldugunu duyunca da konuyu merakla kurcalıyor kıskanıor we ufak dokundurmalarda bulunuyor. annenıze selam gonderırken ellerınden optugunu soyluor wb.wb.wb. bunun gibi kafa kurcalayan daha dolu şey war. bu konuda fıkırlerınızı alırsam çok ii olur arkadaslar bi yol gösterin.....
    yazım uzun oldu ama zaman ayırıp okuyan arkadaslara çok tesekkur ederıma.s.

2. 13 Aralık 2008
  3. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bizim bir akrabanın basına geldi ama kız ayrı yerde çocuk ayrı yerde oturuyordu çocuğun kardeşi vs.yoktu.abiside bilmiyordu ........bu sene evlendiler

4. 13 Aralık 2008
  5. ayyysem

ayyysem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon canım abisi bilmeden ewlenmiş olamazlar heralde. ilişkiyi öğrendiğinde abinin tepkisi neydi merak ediorum......

6. 13 Aralık 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben öncelikle, mesajlarınızda Türkçe karakter kullanmanızı ve
    kelimeleri düzgün yazmanızı rica ediyorum,daha iyi anlaşılmanız ve
    düzgün Türkçemiz açısından....
    olaya gelince,tedirginliğinizi anlıyorum,ama arkadaş seçerken
    abinizin yada ablanızın arkadaşı olması sizi etkilememeli...
    gönül bu,dur diyemezsiniz...belki ilerleyen zamanlarda
    abiniz de öğrenir ve size destek çıkabilir o kişiyi tanıdığı için,
    ya da karşı çıkabilir diye düşünüyorum...
    karşı tarafın size yaklaşımı, arada abiniz olduğu için
    daha seviyeli olacaktır diyebilirim...
    biraz zaman verin kendinize,ama fazla da kaptırmayın kendinizi...
    sevgiler...

8. 13 Aralık 2008
  9. BEBS

BEBS Guest

Aslında çok sık yaşanıyor bence abinin arkadaşına aşık olma durumları.yalnız sizin verdiğiniz örnekte ben sadece arkadaşın kızın ilgisinden hoşlandığını fakat ona karşılık verecek kadar sevdiğini düşünmedim.gururu okşanıyor.bak bu kız benden hoşlanıyor diye.bence çok kaptırmasın kız kendini.ayrıca karşılıklı hoşlanma olursa benim için olmaz bişey değildir.kız yabancıya gitmemiş olur.ama abi ne düşünür onu bilemem.genelde iyi şeyler düşünmüyorlargamyoncuiremsu

10. 13 Aralık 2008
  11. bilmem_ki

bilmem_ki varlığımsın :) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnm erkek arkadasım aynı zamnda abımın arkdasıydı . bzde arkadstık görüşürduk felan ama abım kadar değildi. o bana acılmıştı , acılana kadar- bn durumu sezdiğim sıralarda -bn kesınlıkle olmaz , abimin arkdası die kendımce hayr desem de acılınca nedendr bilinmez evet dedim :) çünkü bnde seviyordum.. abime sevgilim söyledi ve basından beri olayı bilir.Allahtan cok anlayışlıdır abim.ilk duydugunda bi süre şokunu atlatamamıştı. kardeşine yan gözle bakıldıgını felan düşünuo ilk aşamada. sonrası size kalmış.. şuan iki yıllık beraberliğimz varŞeniz:asigim:

12. 13 Aralık 2008
  13. ayyysem

ayyysem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben bukadar iyi anlattığımı sanmıyordum ama olayı çok iyi çözmüşsünüz. bende aynen senin gibi düşünüyordum canım.

14. 13 Aralık 2008
  15. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    cnm geç oldu ama orasını tam bilmiyorum çok sık görüştüğümüz bir aile değil detyaları bilmiyorum o yüzden

abisi sevgili olduklarını bilmiyordu cnm evlilik kararlarını değil

16. 14 Aralık 2008
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bana ters birsey bu, Abimin arkadasi bana o gözle bakmamali...bende abinin arkadasina ancak abi gözünle bakarim...:nazar:

Mahalle raconu falanda degil, Erkeklige sigmaz...Abi ona evini acmis buyur etmis, sofrasinda oturtmus ve oda o evdeki namusa göz dikmis, bircok erkek buna sicak bakmaz...Sen nasil benim kizkardesime o gözel bakarsin der...??:kahve:

He gercekten sevdi iki insan birbirini o zaman öyle abiden habersiz arkadan is cevirmeyecek adini koyacak, cocuk gönül eglendirmiyorum seviyorum ve ciddiyim diyecek arkadasina, o zaman harbiden delikanli derim...:kahve:

18. 14 Aralık 2008
  19. NazlxixHilal

NazlxixHilal ÖmrümeÖmürKatmayaAzKaldı Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben abimin arkadaşına aşık olmuştum hep bana bakmasını benle ilgilenmesini istiyordum ama o gayet abi moduna girmiş o bakışla bakıyordu.
    ve ben umudumu kestim kendine gel kendim.seneler sonra bi dügünde bana bakkktıııı göz kırptıı.arkasına yaslandı bi kasını kaldırmış elini dizine koymuş bana bakıyor sürekli seyrediyor ama ben se oralı olmadım tek dedigim kahretsinn sevdigim oldugu zamandamı bunu yapıcaktın:))demek gözüne büyüdüm geldim baktıı at gibi kız:))