Abiye Tulum Modelleri ve Sade Şık Elbise Modelleri

Konusu 'Abiye - Gece Elbisesi - Tuvaletler' forumundadır ve eceaskin tarafından 5 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

5 Mayıs 2011
    Konu Sahibi : eceaskin
  1. eceaskin

eceaskin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bu ayın sonundaki yemekli tören şeklinde kutlanacak olan nişanım için tulum şeklinde yada bu tarz elbiseleri beğeniyorum, sade ve şık olmasını istiyorum çünkü zaten öyle oynamalı döktürmeli olmucak daha çok kutlama yemeği havasında olacak, İzmir'de dikim için uygun fiyatlı nereler olabilir ve acaba fiyatlar ortalama nedir? bilgisi olanlar paylaşırsanız çok sevinirim, ayrıca güzel tulum modellerinin burada paylaşalım..

2. 5 Mayıs 2011
  3. eceaskin

eceaskin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bu ayın sonundaki yemekli tören şeklinde kutlanacak olan nişanım için tulum şeklinde yada bu tarz elbiseleri beğeniyorum, sade ve şık olmasını istiyorum çünkü zaten öyle oynamalı döktürmeli olmucak daha çok kutlama yemeği havasında olacak, İzmir'de dikim için uygun fiyatlı nereler olabilir ve acaba fiyatlar ortalama nedir? bilgisi olanlar paylaşırsanız çok sevinirim, ayrıca güzel tulum modellerinin burada paylaşalım..

$adsız2.JPG $adsız.JPG

4. 5 Mayıs 2011
  5. GaydiriGubbakCemile

GaydiriGubbakCemile Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yemekli bir kutlama için tulumun hoş durucağını düşünmüyorum.. Uzun sade (örnek gösterdiğin resimlerde olduğu gibi) abiye daha uygun olucaktır..Aşırı dekolteyi tavsiye etmem göz doyumuna sebep olucaktır kıyafetin şıklığını geride bırakır..Mutluluklar tatlım.. Ne giyersen giy yüzünden gülücükleri eksik etme en büyük güzelliktir nede olsa :KK61:

6. 5 Mayıs 2011
  7. yercekimlikaranfil

yercekimlikaranfil Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    MAdam Burcu var İzmir'de. Benim düğünümde annem harika bir elbise diktirmişti. Birkaç kişi de gelinlik diktirdi tanıdığım, hepsi memnun.

8. 7 Mayıs 2011
  9. menekse1221

menekse1221 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bnce bu elbiseyi düşünmelisin cok hoş...

10. 10 Mayıs 2011
  11. eceaskin

eceaskin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    $adsız2.JPG kızlar teşekkürler önerileriniz için, peki acaba mesela madam burcu da ne kadar sürede diktirebilirim benim paylaştıklarımdan şunun gibi basit bir modeli ve ne kadara olur acaba?? ayrıca Siyah_inci bende seninle aynı fikirdeyim, dekolte çok olsun istemiyorum elbisenin şıklığı ve benim zarifliğim göz doldursun istiyorum daha çok. :)) Paylaşımlar için çok teşekkürler ama daha başka nereye diktirebilirim uygun fiyatlı ve çabuk bir şekilde, paylaşmaya devam.. (nişanıma 20 gün var)

Son düzenleme: 10 Mayıs 2011