Abiyeme farkl model nasl veririm ,fikir verir misiniz?

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    SLM KIZZLAR ABIM BU AYIN 15DE NISANI VAR HERKES ABIYE GIYECEKMIS BENIMDE ABIYE ALACAK BU ARALAR DURUMUM YOK AMA KINA KIYAFETIM VAR ONU FARKLI BIR SEKILE NASIL SOKABILIRIM YARDIM EDIN KIZLARRRRRRR NE OLUR ESIME YUK OLMAK ISTEMIYORUM

SIMDI BU HALI GUZEL FILAN DIYECEKSINIZ AMA HERKES GORDU BIR KERE FAKLI OLSUN ISTIYORUMfisfisfis

2. 5 Ağustos 2009
  3. dine

dine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    taslari cikartip kemer takabilirsin. boyunu kisaltabilirsin ya da eteginin alk kismini asimetrik kestirebilirsin. tam olarak ne yapmak istedigini soylersen baska fikirler verebiliriz. yani, degistirdikten sonra eski haline donebilmesini mi istiyorsun yoksa kalici bir degisiklik mi yaptiracaksin?

4. 5 Ağustos 2009
  5. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yanı kalıcı sekıl olur dıyelım kı kısaltalım dedıgınde eskı halıne cevırebılırlermı kı ben pek anlamam ama baya kapsamlı bır degısıklık ıstıyorum cnm sızce askılı hale gelırmı yada o gogus kısmındakı buzguler duzgun hale gelırmı ordan pek mennun degıldımde

6. 5 Ağustos 2009
  7. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ama sankı asklı hale gelmez gıbı tek degısıklık etegınde yapılır gıbı hadı dıyelım yaptık hos olurmu kı bole onler kısa arkası uzun kuyruklu zaten bu bırde bu kıyafetım kat kat altta astar onun ustunde saten onun ustunde tul yanı bayaaaaa kalın

8. 5 Ağustos 2009
  9. EU2

EU2 Guest

yeliz bence modeliyle oynama tatlım.. görsünler 1 kere ne olcak hafızlarındamı kaldı bu elibse?? hem gelin tarafı görmedi senin bu kıyafetini öyled eğilmi tatlım... bence oynama derim ben...

10. 5 Ağustos 2009
  11. dine

dine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya aslinda elbisenle beraber iyi bir terziye gidersen yaparlar bir seyler. tabii kisalttiracaksan geri donusu yok. ayrica su taslarla tutturulan kisim sanki acilip duzlestirilebilir gibime geliyor. tabii fotograf olunca tam anlamiyla secilemiyor. katlari dert etme. bence bu elbiseden soylere boyu diz hizasinda sirin bir elbise cikabilir. nedense ben taslara taktim :) onlari soktursen ve yerine modern bir kemer veya kurdale taktirsan? hic olmadi etekten kesilen kumasla kapatilabilir. hem elbisenin havasi da degismis olur.
    aski kismini da elden geldigince inceltebilirler ama terzinin elbisenin kalibini gormesi lazim bence

12. 5 Ağustos 2009
  13. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    of belınaycım cok kararsızım ne bılıyım kızla sureklı gorustugum ıcın o resımlerden gordu aılesı fılan tabıkı asla aaaaaaa gıyemem rezıl olurum fılan dıye dusunmuyorum sadece bu kıyafet zaten cok fazla ıcıme sınerek alınmadı belkı degısıklık olursa severek gıyerım dedım hemde degerlenmıs olur ayyyyyyyy ınsan tonbıs oluncada kımsedende odunc kıyafet alamıyorkı keske senın gıbı ınce olsaydım

14. 5 Ağustos 2009
  15. cikin_f

cikin_f tarihçi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım önünde tülleri tutan tokalı yer varya onları açtırıp kolarının üstünden diktirebilirsin ...

16. 5 Ağustos 2009
  17. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bencede hic oynama gerek yok ne omlus gördüler diye insanlar her ay bir abiye almak zorunda veya her dügünde sacma, elbisen cok hos oynarsan güzelligi gider

18. 5 Ağustos 2009
  19. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    PEKI DIYELIM KI GOTURDUM BANA NE KADAR MALIYETI OLUR KIYAFETTDEN PAHALIYA GELMESIN:eek:lmaz: