Ablalarım fikir verin bana !!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve kucuk_melek tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : kucuk_melek
  1. kucuk_melek

kucuk_melek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb daha önceden burdaki yazılarınızı okuyordum ve üye olmaya karar verdim öncelikle sizden bu konuda olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi rica ediyorum.:Ben size konumu şöyle anlatıyım:Erkek arkadaşım vardı 2 sene önce tatilde tanışmıştık 1 haftalık bi ilişkimiz olmuştu tatil aşkı sonra ben tatilden döndükten sonrada görüşmeye devam ettik aramızdaki ilişki çok güzeldi sonra bi süre görüşmedik aslında birbirimize yakında oturuyoruz o yalovada bende kartalda oturuyorum sonra tekrardan bi akşam msj attı bana askerde oldugunu ögrendim ve gelmesine yaklaşık 10 ay vardı biz tekrardan sevgili olduk zaten birbirmizi seviyorduk ama arada bazı inatlardan ddeigim gibi bir süre görüşememiştik manisada askerdi hemen hemen her akşam telden görüşebiliyorduk sonra askerden gelmesine 15 gün kala ayrıldım ben çünkü hep kendi dedigi olsun istiyordu ben bunu hep kabul etmiştim ama daha sonraları bu emir verme gibi oldu istekleri ve ben artık çok sevsemde kaldırmadım ve bititrdim tabi o hiç ondan ayrılabileceğime ihtimal vermiyordu çok sevdigimden ama bitti... ve geçenlerde facebookta eklemişbeni kabul ettim ve profil resimleirne baktım o ve yanında 2 tane kız vardı ve sanki gelin masasında çekilmiş bi resimdi ilkten ihtimal verdmedim sonra onun anasayfasında bi resim albümü buldum ve resim albümünün adı masaldı kendisi dil kızın bi ark eklemişti içindeki reimlere baktım ve ikisinin nişan resimleri var ?sonra ben bi süre hiçbişi sölemedim sonra bi email attım facebooktan pek yakışmışsınız allah bozmasın hayırlı olsun nişanınız diye sonra ondan gelen msj bakakalırız giden geminin ardında diye bi msj yolladı bnde söyle cvp veridm bakmakla yetinenler düşünsün ve bana en son attıgı mj ben askerden geldikten hemen sonra nişanlandım sen otur ağla sana kızgın dilim yazmış şimdi bende bi cvp vermek istiyorum sizden yardım bekliyorum 3 aydır ayrıyız tekrar birleşmeyi istemek gibi bi niyetim yok sadece askerden gelir gelmez hemen nişanlanması sevgisi çok büyük oldugu söylüyordu ve askerden gelince aile arası söz istiyordu sizce benim bu kişiye ne yazmamı önerirsiniz çocukça bişiler dil az ama öz şimdiden cvplarınız için tşklr en kısa zamanda bekliyorum...

2. 13 Ağustos 2009
  3. BEBEGIMIZ

BEBEGIMIZ ipeğin annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    o kendi yolunu çizmiş bence bırak gitsin Allah mutluluk versin
    şimdi sen bir cevap o bir cevap derken böyle sürüp gider kes bıçak gibi ve sende kendi yolunu çiz
    Allah seninde karşına iyi insanlar çıkarsın inşallah

4. 13 Ağustos 2009
  5. ben olsam hiç cevap bile yazmazdım.belliki nişan resimlerini gör diye eklemiş seni.uğraşmaya bile değmez

6. 13 Ağustos 2009
  7. Slinn

Slinn Zamanla Degil Zamaninda!! Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    Gzelim bana sorarsan facebookundan acil bir sekilde sil ve hicde cevap verme onu onemsemedigini anlar ozaman ve cildirir kendi pilani geri teper o seni cildirtmak icin eklemis face sine ama birak o cildirsin sen onune bak gic geriye donup bakma derim!!!..

8. 13 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

sahsen ben hayirli olsun falan yazmazdim, kiskandigini, imrendigin dusunmus
    ama bakakalirsin iste boyle demesi de cok seviyesiz
    sense hala ne yapmaliyim diyorsun
    ne bekliyorsun hala anlamadım ben ama bence konusma bile

10. 13 Ağustos 2009
  11. yagmursimla

yagmursimla canım çok sıkılıyooor!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ablacıım geçmiş olsun ne diyelim erkekler işte..bencede kesinlikle hemen sil ve adını bile anma.cevap yazarsan seni kızdırdıgını amacına ulaştıgını düşünecek bırak o kızsın.yolu açık olsun allahından bulur merak etme!

12. 13 Ağustos 2009
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    niye hayırlı olsun diyorsunki..boşver görüşme konuşma..

14. 13 Ağustos 2009
  15. stelina

stelina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    en iyi intikam ilgisizliktir.cevap yazmaya değmez

Son düzenleme: 13 Ağustos 2009
  16. 13 Ağustos 2009
  17. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    sana kızgın değilim demiş ya
    yalaaann...
    kızgınlık yaptırır ancak bunu o na
    evet bence de sil.cevap vermeye bile gerek yok.bitmiş gitmiş adam nişanlanmış
    okkalı bi iki laf etsen nolacak.yatıp kalkıp o lafı mı düşünecek
    ya da sana mı dönecek
    ben inanırım ki en büyük tepki tepkisizliktir
    umurumda değilsin den daha iyi karşılık mı olur

18. 13 Ağustos 2009
  19. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kopuk, bölük pörçük bir ilişkiden ne bekleyebilirsinki. Hem sen bitirmişsin o askerdeyken.

Ne diye cevap yazacaksın, zaten bir anlamı yok yazmanın. Olan olmuş, iş bitmiş.mirmirmirmir